Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rucar

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rucăr ➞ Fundata

duminică,
29 mai 2022
2 curse disponibile

07:01
51m
07:52
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 07:01
    Rucar centru
  2. Autocar: 2 Campulung Muscel - Brasov
  3. 07:52
    Fundata Statie Fundata
Durată: 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
10:58
21m
11:19
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 10:58
    Rucar centru
  2. Autocar: 3 Campulung Muscel - Brasov
  3. 11:19
    Fundata Statie Fundata
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
13:03
25m
13:28
Transmontana
7lei
Vezi detalii
  1. 13:03
    Rucar Statie Rucar
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 13:28
    Fundata Statie Fundata
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
15:38
21m
15:59
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 15:38
    Rucar centru
  2. Autobuz: 3 Campulung Muscel - Brasov
    • Dotări:
  3. 15:59
    Fundata Statie Fundata
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
16:34
34m
17:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 16:34
    Rucar Statie Rucar
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 17:08
    Fundata Statie Fundata
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Rucăr - Fundata

Despre Rucăr - Fundata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Rucăr - Fundata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Rucăr la Fundata este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Rucăr către Fundata?

De la Rucăr la Fundata circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile centru, Statie Rucar.

Când pleacă autocarul din Rucăr către Fundata?

Primul autobuz din Rucăr pleacă la ora 07:01, iar ultimul pleacă la ora 16:34.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rucăr către Fundata?

Călătoria Rucăr-Fundata cu autocarul, durează între 21min și 51min.