Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rugetu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rugetu ➞ Cernădia

luni,
25 ian 2021
4 curse disponibile

10:18 - 10:47
ETA Targu Jiu
29min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 10:18
    Rugetu Statie Rugetu
  2. Traseu: (IJ) 2 Sibiu - Targu Jiu
    • Dotări:
  3. 10:47
    Cernadia Statie Cernadia
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
12:48 - 13:17
ETA Targu Jiu
29min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 12:48
    Rugetu Statie Rugetu
  2. Traseu: (IJ) 2 Sibiu - Targu Jiu
  3. 13:17
    Cernadia Statie Cernadia
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
14:45 - 15:13
ETA Targu Jiu
28min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 14:45
    Rugetu Statie Rugetu
  2. Traseu: (IJ) 1 Bucuresti - Targu Jiu
    • Dotări:
  3. 15:13
    Cernadia Statie Cernadia
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
21:01 - 21:29
ETA Targu Jiu
28min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 21:01
    Rugetu Statie Rugetu
  2. Traseu: (IJ) 1 Bucuresti - Targu Jiu
  3. 21:29
    Cernadia Statie Cernadia
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Rugetu - Cernădia

De unde pleacă autocarul din Rugetu către Cernădia?

De la Rugetu la Cernădia circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rugetu.

Când pleacă autocarul din Rugetu către Cernădia?

Primul autobuz din Rugetu pleacă la ora 10:18, iar ultimul pleacă la ora 21:01.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rugetu către Cernădia?

Călătoria Rugetu-Cernădia cu autocarul, durează între 28min și 29min.