Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sanduleni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sănduleni ➞ Codlea

marţi,
7 dec 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:45
3h 45m
13:30
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 09:45
    Sanduleni Statie Sanduleni
  2. Autocar: Iasi - Deva
    • Dotări:
  3. 13:30
    Codlea Centru
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021
13:00
4h 15m
17:15
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 13:00
    Sanduleni Statie Sanduleni
  2. Autocar: Iasi - Sibiu
    • Dotări:
  3. 17:15
    Codlea Centru
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sănduleni - Codlea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sănduleni - Codlea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sănduleni la Codlea este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Sănduleni către Codlea?

De la Sănduleni la Codlea circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sanduleni.

Când pleacă autocarul din Sănduleni către Codlea?

Primul autobuz din Sănduleni pleacă la ora 09:45, iar ultimul pleacă la ora 13:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sănduleni către Codlea?

Călătoria Sănduleni-Codlea cu autocarul, durează între 3h 45min și 4h 15min.