Filtrează rezultate

General

Plecare din Sanmartin

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sânmartin ➞ Hidișel

luni,
10 aug 2020
4 curse disponibile

09:36 - 09:50
Bus Trans Valcea
14min
4lei
Vezi detalii
  1. 09:36
    Sanmartin Statie Sanmartin
  2. Traseu: Oradea - Stei
    • Dotări:
  3. 09:50
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
13:06 - 13:20
Bus Trans Valcea
14min
4lei
Vezi detalii
  1. 13:06
    Sanmartin Statie Sanmartin
  2. Traseu: Oradea - Stei
    • Dotări:
  3. 13:20
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
18:36 - 18:50
Bus Trans Valcea
14min
4lei
Vezi detalii
  1. 18:36
    Sanmartin Statie Sanmartin
  2. Traseu: Oradea - Stei
    • Dotări:
  3. 18:50
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020
20:46 - 21:00
Bus Trans Valcea
14min
4lei
Vezi detalii
  1. 20:46
    Sanmartin Statie Sanmartin
  2. Traseu: Oradea - Stei
    • Dotări:
  3. 21:00
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sânmartin - Hidișel

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sânmartin - Hidișel?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sânmartin la Hidișel este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Sânmartin către Hidișel?

De la Sânmartin la Hidișel circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sanmartin.

Când pleacă autocarul din Sânmartin către Hidișel?

Primul autobuz din Sânmartin pleacă la ora 09:36, iar ultimul pleacă la ora 20:46.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sânmartin către Hidișel?

Călătoria cu autocarul de la Sânmartin la Hidișel, durează 14min.