Română

Autobuze Sebeș → Deva

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
09:00
00:00
LMMJVSD
1h30'
10:20
01:30
Apetrans
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
Informații
12:00
15:30
LMMJVSD
2h
09:20
17:30
Duda Trans
LMMJVSD
20lei
Informații
15:20
17:00
LMMJVSD
1h
19:10
18:00
Trans Polosam
LMMJVSD
20lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:00
17:30
LMMJVSD
1h
22:00
18:30
Amarilia
LMMJVSD
Informații
13:20
18:45
LMMJVSD
1h15'
06:50
20:00
Amarilia
LMMJVSD
Informații
06:10
22:30
LMMJVSD
1h15'
19:00
23:45
Amarilia
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Sebeș - Deva

Despre Sebeș - Deva

Cât costă o călătorie cu autocarul Sebeș - Deva?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Sebeș la Deva este cuprins între 20 și 36 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Sebeș către Deva?

De la Sebeș la Deva circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Belvedere, Minimax Discount Sebes, Benzinaria Petrom – spre Sibiu, Sebes, Peco Rompetrol ( IVINIS ).

Când pleacă autocarul din Sebeș către Deva?

Primul autobuz din Sebeș pleacă la 00:00, iar ultimul este la 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sebeș către Deva?

Călătoria Sebeș-Deva cu autocarul, durează între 1h și 2h.

Filtru