Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Secuia ➞ Sîrbi

sâmbătă,
20 aug 2022
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:16
25m
06:41
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 06:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
06:46
25m
07:11
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:46
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:11
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:16
25m
07:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 07:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:46
25m
08:11
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:46
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:11
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
10:16
25m
10:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 10:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 10:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:16
25m
11:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 11:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:46
25m
12:11
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:46
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:11
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:16
25m
14:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 14:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 14:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:16
25m
15:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 15:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:46
25m
16:11
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:46
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:11
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:16
25m
18:41
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:16
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 18:41
    Sirbi Statie Sirbi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Secuia - Sîrbi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Secuia - Sîrbi?

Prețul unei călători cu autocarul de la Secuia la Sîrbi este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Secuia către Sîrbi?

De la Secuia la Sîrbi circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ramificatie.

Când pleacă autocarul din Secuia către Sîrbi?

Primul autobuz din Secuia pleacă la ora 06:16, iar ultimul pleacă la ora 18:16.

Cât durează călătoria cu autocarul din Secuia către Sîrbi?

Călătoria cu autocarul de la Secuia la Sîrbi, durează 25min.