Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sercaia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Șercaia ➞ Făgăraș

sâmbătă,
28 mai 2022
8 curse disponibile

07:27
13m
07:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 07:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 07:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:27
13m
08:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 08:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 08:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:27
13m
09:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 09:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 09:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:27
13m
10:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 10:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 10:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:27
13m
11:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 11:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 11:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:27
13m
12:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 12:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 12:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:27
13m
13:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 13:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 13:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:27
13m
14:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 14:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 14:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:27
13m
15:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 15:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 15:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:27
13m
16:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 16:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 16:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:27
13m
17:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 17:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 17:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:27
13m
18:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 18:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 18:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:27
13m
19:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 19:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 19:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:27
13m
20:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 20:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 20:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
21:27
13m
21:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Codlea

  1. 21:27
    Sercaia Statie Sercaia
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 21:40
    Fagaras Statie Fagaras
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Șercaia - Făgăraș

De unde pleacă autocarul din Șercaia către Făgăraș?

De la Șercaia la Făgăraș circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sercaia.

Când pleacă autocarul din Șercaia către Făgăraș?

Primul autobuz din Șercaia pleacă la ora 07:27, iar ultimul pleacă la ora 21:27.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șercaia către Făgăraș?

Călătoria cu autocarul de la Șercaia la Făgăraș, durează 13min.