Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Simeria

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Simeria ➞ Călan

miercuri,
1 dec 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:41
15m
12:56
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 12:41
  2. Autocar: Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu-Horezu
  3. 12:56
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
18:01
15m
18:16
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 18:01
  2. Autocar: Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 18:16
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
06:45
25m
07:10
Alexandros Tur
7lei
Vezi detalii

Alexandros Tur

Alexandros Tur SRL

REZERVARI ONLINE NONSTOP - WWW.ALEXANDROS.RO Rezervari si informatii telefonice: 0722 23 89 69 Luni-Vineri 08:00-18:00

  1. 06:45
  2. Midibus: 2. DEVA - Simeria - Hateg - Otelul Rosu - Caransebes - RESITA
    • Dotări:
  3. 07:10
    Calan Orasul Nou
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Alexandros Tur SRL | Ultima actualizare: 11/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Simeria - Călan

Care este prețul călătoriei cu autocarul Simeria - Călan?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Simeria la Călan este cuprins între 6 și 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Simeria către Călan?

De la Simeria la Călan circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Simeria.

Când pleacă autocarul din Simeria către Călan?

Primul autobuz din Simeria pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 18:01.

Cât durează călătoria cu autocarul din Simeria către Călan?

Călătoria Simeria-Călan cu autocarul, durează între 15min și 25min.