Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Sîrbi ➞ Simila

sâmbătă,
13 aug 2022
8 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:41
23m
07:04
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 06:59
  4. 07:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:11
18m
07:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:11
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:34
  4. 07:29
    Simila Simila Mira
Durată: 18min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:41
23m
08:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 07:59
  4. 08:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:11
18m
08:29
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 08:11
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:34
  4. 08:29
    Simila Simila Mira
Durată: 18min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
10:41
23m
11:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 10:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 10:59
  4. 11:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:41
23m
12:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 11:59
  4. 12:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:11
23m
12:34
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 12:11
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:29
  4. 12:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:41
23m
15:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 14:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 14:59
  4. 15:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:41
23m
16:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 15:59
  4. 16:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:11
23m
16:34
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 16:11
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:29
  4. 16:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:41
18m
18:59
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:41
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 19:04
  4. 18:59
    Simila Simila Mira
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:16
23m
16:39
Elicom Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (un comentariu)

  1. 16:16
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 16:39
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
18:04
21m
18:25
Elicom Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (un comentariu)

  1. 18:04
    Sirbi Statie Sirbi
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 18:25
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sîrbi - Simila

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sîrbi - Simila?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sîrbi la Simila este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Sîrbi către Simila?

De la Sîrbi la Simila circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sirbi.

Când pleacă autocarul din Sîrbi către Simila?

Primul autobuz din Sîrbi pleacă la ora 06:41, iar ultimul pleacă la ora 18:41.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sîrbi către Simila?

Călătoria Sîrbi-Simila cu autocarul, durează între 18min și 23min.