Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Topola, Bulgaria ➞ 2 Mai, Romania

miercuri,
5 oct 2022
3 curse disponibile

14:05
1h 00m
15:05
Mercado Sud
80lei
Vezi detalii

CIRCULA ZILNIC IN FUNCTIE DE SOLICITARI!Tarifele sunt valabile doar pentru achizitia on line! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265779,0724242405, 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 14:05
  2. Autocar: RETUR Constanta(Romania)-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile de aur - Varna (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 15:05
    2 Mai Statie 2 Mai
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
80lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
14:23
32m
14:55
Mercado Sud
80lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 20 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265.779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:23
  2. Autocar: Varna(Bulgaria)-Nisipurile de Aur- Albena- Balcic-Mangalia- Constanta(Romania)
    • Dotări:
  3. 14:55
    2 Mai Statie 2 Mai
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
80lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022
17:23
32m
17:55
Mercado Sud
80lei
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 20 APRILIE-01 OCTOMBRIE, 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel.0722.265.779 sau 0751.200.201 Biletele se cumpara de la Casa 6(Autogara Sud,in sala de asteptare!)

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:23
  2. Autocar: Varna(Bulgaria)-Nisipurile de Aur- Albena- Balcic-Mangalia- Constanta(Romania)
    • Dotări:
  3. 17:55
    2 Mai Statie 2 Mai
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
80lei
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Topola - 2 Mai

Despre Topola - 2 Mai

Care este prețul călătoriei cu autocarul Topola - 2 Mai?

Prețul unei călători cu autocarul de la Topola la 2 Mai este de 80 RON.

De unde pleacă autocarul din Topola către 2 Mai?

De la Topola la 2 Mai circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Intersectie Topola.

Când pleacă autocarul din Topola către 2 Mai?

Primul autobuz din Topola pleacă la ora 14:05, iar ultimul pleacă la ora 17:23.

Cât durează călătoria cu autocarul din Topola către 2 Mai?

Călătoria Topola-2 Mai cu autocarul, durează între 32min și 1h 00min.