Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Tulcea ➞ Agighiol

sâmbătă,
13 aug 2022
7 curse disponibile

06:00
1h 28m
07:28
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 06:00
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 07:28
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
06:30
25m
06:55
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 06:30
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 06:55
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
07:00
30m
07:30
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 comentarii

  1. 07:00
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 07:30
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
11:30
25m
11:55
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 11:30
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 11:55
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
12:15
1h 28m
13:43
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 12:15
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 13:43
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:00
30m
13:30
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 comentarii

  1. 13:00
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 13:30
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:30
25m
14:55
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 14:30
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 14:55
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:00
30m
16:30
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 comentarii

  1. 16:00
  2. Microbuz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 16:30
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:45
1h 28m
18:13
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 16:45
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:13
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:30
25m
18:55
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 18:30
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 18:55
    Agighiol Statie Agighiol
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Tulcea - Agighiol

Care este prețul călătoriei cu autocarul Tulcea - Agighiol?

Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Agighiol este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Tulcea către Agighiol?

De la Tulcea la Agighiol circulă 18 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL, parcare COMPLEX PELICAN.

Când pleacă autocarul din Tulcea către Agighiol?

Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Agighiol?

Călătoria Tulcea-Agighiol cu autocarul, durează între 25min și 1h 28min.