Română

Curse Tulcea - Babadag

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la
Tulcea
la
Babadag
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
10:43
05:35
LMMJVSD
38'
20:7 06:13 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
11:23
06:00
LMMJVSD
2h10'
16:41 08:10 Sherif
LMMJVSD
14lei
Informații
8:46
06:15
LMMJVSD
1h30'
14:11 07:45 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
8:6
06:30
LMMJVSD
38'
22:25 07:08 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
10:44
07:15
LMMJVSD
1h
24:18 08:15 Andreas Trans SRL
LMMJVSD
Informații
8:50
07:15
LMMJVSD
1h15'
21:16 08:30 Conex Trans SRL
LMMJVSD
Informații
10:8
08:00
LMMJVSD
1h30'
22:13 09:30 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
10:27
08:10
LMMJVSD
38'
17:1 08:48 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
10:5
09:05
LMMJVSD
38'
14:12 09:43 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
10:42
10:00
LMMJVSD
38'
17:58 10:38 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
13:43
10:45
LMMJVSD
1h30'
19:12 12:15 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
10:54
10:55
LMMJVSD
38'
18:28 11:33 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
11:53
11:50
LMMJVSD
38'
17:13 12:28 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
10:47
12:15
LMMJVSD
2h10'
18:22 14:25 Sherif
LMMJVSD
14lei
Informații
10:36
12:15
LMMJVSD
40'
18:21 12:55 Sherif
LMMJVSD
14lei
Informații
9:32
12:30
LMMJVSD
1h30'
17:20 14:00 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
13:34
12:30
LMMJVSD
1h
16:44 13:30 Andreas Trans SRL
LMMJVSD
Informații
10:17
12:45
LMMJVSD
38'
19:34 13:23 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
11:41
13:30
LMMJVSD
38'
18:7 14:08 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
12:2
14:15
LMMJVSD
40'
16:33 14:55 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
8:48
14:30
LMMJVSD
1h15'
14:55 15:45 Conex Trans SRL
LMMJVSD
Informații
8:21
15:00
LMMJVSD
1h30'
21:53 16:30 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
12:39
15:10
LMMJVSD
38'
16:28 15:48 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
12:8
15:55
LMMJVSD
38'
24:25 16:33 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
11:58
16:45
LMMJVSD
2h10'
14:10 18:55 Sherif
LMMJVSD
14lei
Informații
8:52
16:50
LMMJVSD
38'
23:51 17:28 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
8:11
17:00
LMMJVSD
1h
19:57 18:00 Andreas Trans SRL
LMMJVSD
Informații
11:0
17:30
LMMJVSD
1h30'
17:6 19:00 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
12:53
17:45
LMMJVSD
40'
18:56 18:25 Sherif
LMMJVSD
14lei
Informații
8:48
17:45
LMMJVSD
38'
24:37 18:23 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
10:9
18:30
LMMJVSD
38'
23:51 19:08 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
9:50
18:30
LMMJVSD
38'
14:53 19:08 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
8:4
19:00
LMMJVSD
1h30'
22:33 20:30 Chiper Georgeta SRL
LMMJVSD
Informații
9:4
19:35
LMMJVSD
38'
21:23 20:13 Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru