Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Tulcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Tulcea ➞ Horia

luni,
24 ian 2022
3 curse disponibile

09:45
1h 06m
10:51
Trace Trans
16lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 09:45
  2. Microbuz: Tulcea - Focsani
    • Dotări:
  3. 10:51
    Horia Statie Horia
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
11:05
1h 05m
12:10
Augustina
17lei
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 11:05
  2. Microbuz: Tulcea - Daeni
  3. 12:10
    Horia Statie Horia
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
16:15
1h 05m
17:20
Augustina
17lei
Vezi detalii
  1. 16:15
  2. Microbuz: Tulcea - Daeni
  3. 17:20
    Horia Statie Horia
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Tulcea - Horia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Tulcea - Horia?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Tulcea la Horia este cuprins între 16 și 17 RON.

De unde pleacă autocarul din Tulcea către Horia?

De la Tulcea la Horia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Tulcea către Horia?

Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 09:45, iar ultimul pleacă la ora 16:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Horia?

Călătoria Tulcea-Horia cu autocarul, durează între 1h 05min și 1h 06min.