Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ucea de Jos

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ucea de Jos ➞ Făgăraș

marţi,
25 ian 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:40
20m
09:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:40
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 09:00
    Fagaras Peco MOL
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
11:10
35m
11:45
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 11:10
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 11:45
    Fagaras Peco MOL
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
09:00
15m
09:15
IONESCU
8lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 06.05.2021.
stare de alerta

  1. 09:00
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:15
    Fagaras Complex Negoiu
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Ionescu | Ultima actualizare: 11/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ucea de Jos - Făgăraș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ucea de Jos - Făgăraș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Ucea de Jos la Făgăraș este cuprins între 8 și 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Ucea de Jos către Făgăraș?

De la Ucea de Jos la Făgăraș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Intersectie Ucea de Jos.

Când pleacă autocarul din Ucea de Jos către Făgăraș?

Primul autobuz din Ucea de Jos pleacă la ora 08:40, iar ultimul pleacă la ora 11:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ucea de Jos către Făgăraș?

Călătoria Ucea de Jos-Făgăraș cu autocarul, durează între 15min și 35min.