Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Vârșolț ➞ Chișineu Criș

miercuri,
17 aug 2022
1 cursă disponibilă

07:25
4h 55m
12:20
Cento Trans
66lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:25
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 12:20
    Chisineu Cris Statie Chisineu Cris
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022
12:35
4h 55m
17:30
Cento Trans
66lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 08.11.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 12:35
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:30
    Chisineu Cris Statie Chisineu Cris
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022
17:25
4h 20m
21:45
Cento Trans
66lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 19.05.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 17:25
  2. Microbuz: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 21:45
    Chisineu Cris Statie Chisineu Cris
Durată: 4h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vârșolț - Chișineu Criș

Despre Vârșolț - Chișineu Criș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vârșolț - Chișineu Criș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vârșolț la Chișineu Criș este de 66 RON.

De unde pleacă autocarul din Vârșolț către Chișineu Criș?

De la Vârșolț la Chișineu Criș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Autobuz Centru.

Când pleacă autocarul din Vârșolț către Chișineu Criș?

Primul autobuz din Vârșolț pleacă la ora 07:25, iar ultimul pleacă la ora 17:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vârșolț către Chișineu Criș?

Călătoria Vârșolț-Chișineu Criș cu autocarul, durează între 4h 20min și 4h 55min.