Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Varsolt

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vârșolț ➞ Sălard

luni,
27 iun 2022
5 curse disponibile

06:10
1h 40m
07:50
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 06:10
  2. Microbuz: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:50
    Salard Centru
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
07:25
2h 20m
09:45
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 07:25
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 09:45
    Salard Centru
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
09:05
2h 25m
11:30
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 09:05
  2. Microbuz: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:30
    Salard Centru
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
12:35
2h 25m
15:00
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 08.11.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 12:35
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 15:00
    Salard Centru
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
12:40
2h 20m
15:00
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 12:40
  2. Microbuz: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:00
    Salard Centru
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
17:25
2h 05m
19:30
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 19.05.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:25
  2. Microbuz: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 19:30
    Salard Centru
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
17:25
2h 05m
19:30
Cento Trans
38lei
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:25
  2. Microbuz: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:30
    Salard Centru
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vârșolț - Sălard

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vârșolț - Sălard?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vârșolț la Sălard este de 38 RON.

De unde pleacă autocarul din Vârșolț către Sălard?

De la Vârșolț la Sălard circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Autobuz Centru.

Când pleacă autocarul din Vârșolț către Sălard?

Primul autobuz din Vârșolț pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 17:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vârșolț către Sălard?

Călătoria Vârșolț-Sălard cu autocarul, durează între 1h 40min și 2h 25min.