Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Vaslui ➞ Târgu Secuiesc

joi,
6 oct 2022
3 curse disponibile

08:30
5h 53m
14:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 08:30
  2. Autocar: 8 Vaslui - Brasov
  3. 14:23
    Târgu Secuiesc Autogara RO D Transport SRL
Durată: 5h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2022
09:00
4h 07m
13:07
Vertrantis
55lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

Nu a circulat? Semnalați aici (20 comentarii)

  1. 09:00
  2. Microbuz: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:07
    Târgu Secuiesc Autogara RO D Transport SRL
Durată: 4h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022
13:00
4h 07m
17:07
Vertrantis
55lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

Nu a circulat? Semnalați aici (20 comentarii)

  1. 13:00
  2. Microbuz: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:07
    Târgu Secuiesc Autogara RO D Transport SRL
Durată: 4h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vaslui - Târgu Secuiesc

Despre Vaslui - Târgu Secuiesc

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vaslui - Târgu Secuiesc?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vaslui la Târgu Secuiesc este de 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Vaslui către Târgu Secuiesc?

De la Vaslui la Târgu Secuiesc circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Mare - Morandi Logistic.

Când pleacă autocarul din Vaslui către Târgu Secuiesc?

Primul autobuz din Vaslui pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 13:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vaslui către Târgu Secuiesc?

Călătoria Vaslui-Târgu Secuiesc cu autocarul, durează între 4h 07min și 5h 53min.