Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vidra

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vidra ➞ Valea Sării

sâmbătă,
28 mai 2022
3 curse disponibile

08:40
Cursă specială
15m
08:55
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE TRANSOLTEANU.RO AVETI PRIORITATEA CALATORIEI. DEVIZA NOASTRA FIIND CONFORT SI SIGURANTA. DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24, PENTRU ORICE INFORMATIE DORITI LEGATA DE TRASEU. VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM CU

  1. 08:40
    Vidra Statie Vidra
  2. Cursă specială
    Minivan: Tecuci - Focsani - Brasov
    • Dotări:
  3. 08:55
    Valea Sarii Statie Valea Sarii
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 05/2022
09:28
24m
09:52
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 09:28
    Vidra Statie Vidra
  2. Autocar: 7 Focsani - Brasov
  3. 09:52
    Valea Sarii Statie Valea Sarii
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:00
Cursă specială
10m
14:10
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE TRANSOLTEANU.RO AVETI PRIORITATEA CALATORIEI. DEVIZA NOASTRA FIIND CONFORT SI SIGURANTA. DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24, PENTRU ORICE INFORMATIE DORITI LEGATA DE TRASEU. VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM CU

  1. 14:00
    Vidra Statie Vidra
  2. Cursă specială
    Minivan: Tecuci - Focsani - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:10
    Valea Sarii Statie Valea Sarii
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vidra - Valea Sării

Despre Vidra - Valea Sării

De unde pleacă autocarul din Vidra către Valea Sării?

De la Vidra la Valea Sării circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vidra.

Când pleacă autocarul din Vidra către Valea Sării?

Primul autobuz din Vidra pleacă la ora 08:40, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vidra către Valea Sării?

Călătoria Vidra-Valea Sării cu autocarul, durează între 10min și 24min.