Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vovriesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vovriesti ➞ Voinești

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:13
36m
07:49
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 07:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 07:49
    Voinesti Statie Voinesti
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
08:43
36m
09:19
Autogara Vaslui
16lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici. (2 comentarii)

  1. 08:43
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
  3. 09:19
    Voinesti Statie Voinesti
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
09:28
36m
10:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 09:28
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 10:04
    Voinesti Statie Voinesti
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
12:13
36m
12:49
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 12:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 12:49
    Voinesti Statie Voinesti
Durată: 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vovriesti - Voinești

Despre Vovriesti - Voinești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vovriesti - Voinești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vovriesti la Voinești este de 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Vovriesti către Voinești?

De la Vovriesti la Voinești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vovriesti.

Când pleacă autocarul din Vovriesti către Voinești?

Primul autobuz din Vovriesti pleacă la ora 07:13, iar ultimul pleacă la ora 12:13.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vovriesti către Voinești?

Călătoria cu autocarul de la Vovriesti la Voinești, durează 36min.