Autocare Teiuș, Romania ➞ Lançon-Provence, Franta via Verona
Tabita Tour
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici
-
12:15
-
Autocar: Antena principala 1 Bistrita -Arad
- Dotări:
-
18:30
-
19:00
-
Autocar: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
- Dotări:
-
08:19 +1 zi
Matei Unitrans
- 0040263233140
Numere de telefon
(rezervari si info)
(ghid autocar luni)
(ghid autocar miercuri)
(sambata)
- Trimite mesaj
- Pagină operator
ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect
Nu a circulat? Semnalați aici
-
08:20Verona Scaligera, A4, Monte Baldo
-
Autocar: Romania - Spania17:40 +1 ziLançon-Provence Lancon de Provence, A8, km 2Durată: 2zile 5hZile de circulație:
L M M J V S D 979.25leiUltima actualizare: 01/1970
Despre autocarele Teiuș - Lançon-Provence
-
Care este prețul biletul de autocar de la Teiuș la Lançon-Provence?
Prețul unei călătorie cu autocarul de la Teiuș la Lançon-Provence este cuprins între 429 și 550 RON.
-
Din ce stație pleacă autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
De la Teiuș la Lançon-Provence circulă 1 autobuze cu plecare din stațiile Peco Lukoil, Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours).
-
Unde oprește în Lançon-Provence autocarul care vine din Teiuș?
Autobuzele din Teiuș ajung în Lançon-Provence în stațiile Lancon de Provence, A8, km 2, Avenue de Saint Cyr FN.
-
Când pleacă autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
Primul autobuz din Teiuș pleacă la ora 11:30, iar ultimul pleacă la ora 12:15.
-
Cât durează călătoria cu autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
Călătoria Teiuș-Lançon-Provence cu autocarul, durează între 1zi 6h și 1zi 6h .