Autocare Teiuș, Romania ➞ Lançon-Provence, Franta via Sibiu
Bilete disponibile online pe
- +4-0753-351.986
Numere de telefon
REZERVARI
INFORMATII
BILETE ONLINE 24/7/365
www emmalines ro
- Pagină operator
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
REDUCERI BILETE ONLINE pe situl propriu EMMALINES,cu card bancar sau în numerar de la un terminal Selfpay.(accesează sus-pagina operator)Calatorii cu bilete online au prioritate!Bagajele extra se taxează!
Nu a circulat? Semnalați aici
-
07:10Teiuș Peco Lukoil
-
Microbuz: Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
- Dotări:
08:30Nu a circulat? Semnalați aici
-
12:35
-
Microbuz: Antena principala 3 Ploiesti - Arad
- Dotări:
-
18:30
-
19:00
-
Autocar: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
- Dotări:
-
18:49 +1 ziLançon-Provence Avenue de Saint Cyr FN
Durată: 1zi 11hZile de circulație:L M M J V S D 90lei+130€Ultima actualizare: 01/1970
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate.Un singur bagaj inclus în prețul biletului,în limita a 15 kg/60 cm, restul bagajelor se plătește suplimentar cu 20 lei/bagaj.Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii.Tarife valabile doar pent
Nu a circulat? Semnalați aici
-
07:25Teiuș Peco Lukoil
-
Microbuz: CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
- Dotări:
08:40Sibiu Gara CFR SibiuNu a circulat? Semnalați aici
-
12:35
-
Microbuz: Antena principala 3 Ploiesti - Arad
- Dotări:
-
18:30
-
19:00
-
Autocar: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
- Dotări:
-
18:49 +1 ziLançon-Provence Avenue de Saint Cyr FN
Durată: 1zi 11hZile de circulație:L M M J V S D 740leiUltima actualizare: 01/1970
Despre autocarele Teiuș - Lançon-Provence
-
Care este prețul biletul de autocar de la Teiuș la Lançon-Provence?
Prețul unei călătorie cu autocarul de la Teiuș la Lançon-Provence este cuprins între 90 și 650 RON.
-
Din ce stație pleacă autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
De la Teiuș la Lançon-Provence circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Peco Lukoil, Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours).
-
Unde oprește în Lançon-Provence autocarul care vine din Teiuș?
Autobuzele din Teiuș ajung în Lançon-Provence în stațiile Lancon de Provence, A8, km 2, Avenue de Saint Cyr FN.
-
Când pleacă autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
Primul autobuz din Teiuș pleacă la ora 11:30, iar ultimul pleacă la ora 12:15.
-
Cât durează călătoria cu autocarul din Teiuș către Lançon-Provence?
Călătoria Teiuș-Lançon-Provence cu autocarul, durează între 1zi 6h și 1zi 6h .