Autocare Teiuș, Romania ➞ Aielo de Malferit, Spania via Piacenza
Tabita Tour
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici
-
12:15
-
Autocar: Antena principala 1 Bistrita -Arad
- Dotări:
-
18:30
-
19:00
-
Autocar: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
- Dotări:
-
10:08 +1 ziPiacenza Area de Servicio Nure Sud
- 0040263233140
Numere de telefon
(rezervari si info)
(ghid autocar luni)
(ghid autocar miercuri)
(sambata)
- Trimite mesaj
- Pagină operator
ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect
Nu a circulat? Semnalați aici
-
10:30Piacenza Peco Nure Nord Autogril A21
-
Autocar: Romania - Spania
- Dotări:
05:30 +2 zileAielo de Malferit Estacion de Autobuses Santisimo CristoDurată: 2zile 17hZile de circulație:L M M J V S D 979.25leiUltima actualizare: 01/1970
Despre autocarele Teiuș - Aielo de Malferit
-
Care este prețul biletul de autocar de la Teiuș la Aielo de Malferit?
Prețul unei călătorie cu autocarul de la Teiuș la Aielo de Malferit este cuprins între 429 și 550 RON.
-
Din ce stație pleacă autocarul din Teiuș către Aielo de Malferit?
De la Teiuș la Aielo de Malferit circulă 1 autobuze cu plecare din stațiile Peco Lukoil, Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours).
-
Unde oprește în Aielo de Malferit autocarul care vine din Teiuș?
Autobuzele din Teiuș ajung în Aielo de Malferit în stațiile Estacion de Autobuses Santisimo Cristo, Estacion de Autobuses C/Via Valencia.
-
Când pleacă autocarul din Teiuș către Aielo de Malferit?
Primul autobuz din Teiuș pleacă la ora 11:30, iar ultimul pleacă la ora 12:15.
-
Cât durează călătoria cu autocarul din Teiuș către Aielo de Malferit?
Călătoria Teiuș-Aielo de Malferit cu autocarul, durează între 1zi 18h și 1zi 20h .