Autogara Nord (Girexim)

Pitesti , Romania
Str. George Cosbuc nr.12, Pitesti, Romania
Tel: +4-0248-282.201

Plecări
Ora Către
03:03 Constanta Eforie Nord Mangalia
03:30 Bucuresti
04:05 Ruse Razgrad Shumen Varna
05:00 Caligula Class SRL Moraresti
05:15 Bucuresti
06:00 Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Giessen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Kaiserslautern Rastatt Muhldorf Homburg Baden-Baden Waldkraiburg Saarbrucken Buhl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Sibiu
Viena Sankt Polten Linz Wels Passau Deggendorf Regensburg Landshut Muhldorf Nurnberg Munchen Ansbach Augsburg Wurzburg Crailsheim Ohringen Ulm Aschaffenburg Heilbronn Frankfurt Stuttgart Giessen Pforzheim Karlsruhe Siegen Rastatt Heidelberg Baden-Baden Mannheim Buhl Offenburg Frankenthal Koln Lahr Kaiserslautern Freiburg Homburg Dusseldorf Essen Dortmund
06:30 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Slatina (Arges)
Nykolo Perfect Dragasani
06:52 Obada Trans SRL Ramnicu Valcea Horezu
06:55 Bucuresti
07:00 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Micesti Piscani Piscani Negreni Negreni Valea Nadrii Valea Nadrii Valea Rizii Valea Rizii Petresti Petresti Cosesti Cosesti Leicesti Leicesti Lapusani Lapusani Retevoesti Retevoesti Pietrosani Pietrosani Domnesti Domnesti Domnesti Domnesti
Caligula Class SRL Moraresti
07:17 Bucuresti
07:27 Bucuresti
07:30 Nykolo Perfect Mereni
07:45 Viena Zurich Berna Lausanne
Bucuresti
08:00 Bucuresti
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Slatina (Arges)
08:03 Bucuresti
08:16 Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu
08:29 Bucuresti
08:30 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Nucsoara
08:32 Bucuresti
09:17 Bucuresti
09:30 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Micesti Piscani Piscani Negreni Negreni Valea Nadrii Valea Nadrii Valea Rizii Valea Rizii Petresti Petresti Cosesti Cosesti Leicesti Leicesti Lapusani Lapusani Ganesti Ganesti Retevoesti Retevoesti Pietrosani Pietrosani Domnesti Domnesti Domnesti Domnesti Stanesti Stanesti Corbsori Corbsori Poenari Poenari Corbi Corbi Sboghitesti Sboghitesti Nucsoara Nucsoara
09:35 Bucuresti
09:46 Ramnicu Valcea
Bucuresti
09:50 Caligula Class SRL Moraresti
10:10 Curtea De Arges
10:12 Bucuresti
10:15 Ramnicu Valcea Horezu Milostea Polovragi Poienari Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Pui Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara
10:30 Bucuresti
11:07 Bucuresti
11:26 Ramnicu Valcea
Ramnicu Valcea Baile Govora
12:00 Caligula Class SRL Moraresti
12:05 Bucuresti
12:16 Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
12:30 Dobrogostea Merisani Valcelele Baiculesti Curtea De Arges
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Micesti Piscani Piscani Negreni Negreni Valea Nadrii Valea Nadrii Valea Rizii Valea Rizii Petresti Petresti Cosesti Cosesti Leicesti Leicesti Lapusani Lapusani Retevoesti Retevoesti Pietrosani Pietrosani Domnesti Domnesti Domnesti Domnesti
12:37 Bucuresti
12:46 Ramnicu Valcea Baile Govora
13:15 Bascov Curtea De Arges Curtea De Arges Curtea De Arges
13:16 Ramnicu Valcea
13:45 Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Alba Orastie Deva
14:07 Bucuresti
14:30 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Micesti Piscani Piscani Negreni Negreni Valea Nadrii Valea Nadrii Valea Rizii Valea Rizii Petresti Petresti Cosesti Cosesti Leicesti Leicesti Lapusani Lapusani Ganesti Ganesti Retevoesti Retevoesti Pietrosani Pietrosani Domnesti Domnesti Domnesti Domnesti Stanesti Stanesti Corbsori Corbsori Poenari Poenari Corbi Corbi Sboghitesti Sboghitesti Slatina (Arges) Slatina (Arges)
14:32 Bucuresti
14:46 Ramnicu Valcea
14:50 Bucuresti
15:00 Caligula Class SRL Moraresti
15:02 Bucuresti
15:15 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Nucsoara
15:16 Ramnicu Valcea
15:34 Bucuresti
15:40 Curtea De Arges
16:00 Ramnicu Valcea Cazanesti Pluta Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu Vaideeni
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Micesti Piscani Piscani Negreni Negreni Valea Nadrii Valea Nadrii Valea Rizii Valea Rizii Petresti Petresti Cosesti Cosesti Leicesti Leicesti Lapusani Lapusani Ganesti Ganesti Retevoesti Retevoesti Pietrosani Pietrosani Domnesti Domnesti Domnesti Domnesti Stanesti Stanesti Corbsori Corbsori Poenari Poenari Corbi Corbi Sboghitesti Sboghitesti Nucsoara Nucsoara
16:15 Nykolo Perfect Vitomiresti
16:20 Bratislava Brno Praga
16:30 Nykolo Perfect Mereni
16:45 Ramnicu Valcea Govora Horezu Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani
17:05 Bucuresti
Bucuresti
17:15 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti
Caligula Class SRL Moraresti
17:16 Ramnicu Valcea
17:25 Curtea De Arges
17:46 Ramnicu Valcea
17:57 Curtea De Arges
18:16 Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu
18:22 Bucuresti
Bucuresti
18:30 Viliana Expres Costesti Valsan
18:31 Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
18:46 Ramnicu Valcea
18:59 Bucuresti
19:00 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Nucsoara
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti
19:15 Bascov Curtea De Arges Curtea De Arges Curtea De Arges
Caligula Class SRL Moraresti
19:17 Bucuresti
19:40 Curtea De Arges
20:05 Obada Trans SRL Bucuresti
20:16 Ramnicu Valcea Baile Govora
20:30 Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Piscani Negreni Valea Nadrii Valea Rizii Petresti Cosesti Leicesti Lapusani Ganesti Retevoesti Pietrosani Domnesti Domnesti Stanesti Corbsori Poenari Corbi Sboghitesti Nucsoara
20:46 Ramnicu Valcea
21:16 Ramnicu Valcea
23:15 Ramnicu Valcea
Sosiri
De la Ora
Ramnicu Valcea 03:03
Slatioara Cernadia Ciocadia Horezu Novaci Bengesti Costesti Polovragi Scoarta Pietrari Racovita Govora Ramnicu Valcea Rugetu Cerna Baia De Fier Targu Jiu 03:30
Bratislava Brno Praga 04:05
Petrosani Horezu Targu Jiu Bumbesti Pitic Bumbesti Jiu Lainici Polovragi Govora Poienari Bengesti Ramnicu Valcea 05:15
Nykolo Perfect Vitomiresti 05:45
Nykolo Perfect Mereni 06:08
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Leicesti Valea Rizii Piscani Retevoesti Cosesti Valea Nadrii Domnesti Micesti Lapusani Petresti Negreni Pietrosani 06:30
Obada Trans SRL Bucuresti 06:52
Curtea De Arges 06:55
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Micesti Leicesti Valea Rizii Retevoesti Domnesti Poenari Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi 07:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Petresti Negreni Pietrosani Leicesti Valea Rizii Piscani Retevoesti Cosesti Valea Nadrii Domnesti Micesti Lapusani
Ramnicu Valcea 07:17
Baile Govora Ramnicu Valcea 07:27
Curtea De Arges Dobrogostea Merisani Valcelele Baiculesti 07:45
Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti Vaideeni Ramnicu Valcea Pluta Horezu Tomsani Costesti 08:00
Curtea De Arges Curtea De Arges Curtea De Arges Bascov 08:03
Bucuresti 08:16
Brezoi Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu 08:29
Ramnicu Valcea 08:32
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Micesti Leicesti Valea Rizii Retevoesti Domnesti Poenari Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti 09:00
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Negreni Pietrosani Leicesti Valea Rizii Piscani Retevoesti Cosesti Valea Nadrii Domnesti Micesti Lapusani Petresti
Ramnicu Valcea 09:17
Curtea De Arges 09:35
Bucuresti 09:46
Curtea De Arges
Bucuresti 10:10
Ramnicu Valcea 10:12
Bucuresti 10:15
Cerna Baia De Fier Targu Jiu Slatioara Cernadia Ciocadia Horezu Novaci Bengesti Costesti Polovragi Scoarta Pietrari Racovita Govora Ramnicu Valcea Rugetu 10:30
Baile Govora Ramnicu Valcea 11:07
Bucuresti 11:26
Bucuresti
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Leicesti Slatina (Arges) Valea Nadrii Retevoesti Corbsori Cosesti Domnesti Sboghitesti Negreni Ganesti Stanesti Petresti Domnesti Poenari Piscani Lapusani Valea Rizii Pietrosani Corbi Micesti 11:30
Curtea De Arges 12:05
Bucuresti 12:16
Bucuresti 12:30
Ramnicu Valcea 12:37
Bucuresti 12:46
Bucuresti 13:15
Bucuresti 13:16
Zurich Berna Lausanne 13:30
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Leicesti Micesti Valea Rizii Retevoesti Domnesti Poenari
Bucuresti 13:45
Orastie Deva Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Alba 14:07
Nykolo Perfect Mereni 14:08
Ramnicu Valcea 14:32
Bucuresti 14:46
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Micesti Valea Rizii Retevoesti Leicesti Domnesti Poenari 14:50
Curtea De Arges
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Micesti Valea Rizii Retevoesti Leicesti Domnesti Poenari Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti 15:00
Ramnicu Valcea 15:02
Bucuresti 15:16
Bascov Curtea De Arges Curtea De Arges Curtea De Arges 15:34
Bucuresti 15:40
Nykolo Perfect Dragasani 15:52
Bucuresti 16:00
Sibiu
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Petresti Negreni Pietrosani Leicesti Valea Rizii Piscani Retevoesti Cosesti Valea Nadrii Domnesti Micesti Lapusani 16:20
Ruse Varna Shumen Razgrad
Bucuresti 16:45
Horezu Ramnicu Valcea 17:05
Curtea De Arges
Bucuresti 17:16
Bucuresti 17:25
Bucuresti 17:46
Bucuresti 17:57
Bucuresti 18:16
Ramnicu Valcea Baile Govora 18:22
Ramnicu Valcea
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Valea Rizii Pietrosani Corbi Micesti Leicesti Slatina (Arges) Valea Nadrii Retevoesti Corbsori Cosesti Domnesti Sboghitesti Negreni Ganesti Stanesti Petresti Domnesti Poenari Piscani Lapusani 18:30
Bucuresti 18:31
Bucuresti 18:46
Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea 18:59
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Corbi Micesti Leicesti Slatina (Arges) Valea Nadrii Retevoesti Corbsori Cosesti Domnesti Sboghitesti Negreni Ganesti Stanesti Petresti Domnesti Poenari Piscani Lapusani Valea Rizii Pietrosani 19:00
Bucuresti 19:15
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Micesti Valea Rizii Retevoesti Leicesti Domnesti Poenari
Ramnicu Valcea 19:17
Bucuresti 19:40
Trans Meridian Exclusive Ral SRL Leicesti Domnesti Poenari Negreni Lapusani Petresti Pietrosani Stanesti Corbi Piscani Valea Nadrii Ganesti Cosesti Domnesti Corbsori Sboghitesti Micesti Valea Rizii Retevoesti 20:00
Obada Trans SRL Horezu Ramnicu Valcea 20:05
Bucuresti 20:16
Bucuresti 20:46
Bucuresti 21:16
Eforie Nord Mangalia Constanta 23:15