Română

Curse Baia Mare - Cluj Napoca

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Baia Mare la Cluj Napoca
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
11:33
05:24
3h46'
21:22 09:10 CFR Calatori
LMMJVSD
52,8lei
11:36
05:30
3h
17:37 08:30 Fany
LMMJVSD
Rideshare
Baia Mare - Cluj Napoca Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
11:58
06:00
3h
21:30 09:00 Fany
LMMJVSD
11:21
07:15
3h
23:34 10:15 Fany
LMMJVSD
10:34
09:00
3h35'
15:43 12:35 Fany
LMMJVSD
13:43
10:00
6h45'
19:4 18:30 CDI
LMMJVSD
11:26
10:30
3h
16:58 13:30 Fany
LMMJVSD
9:10
12:00
3h
24:43 15:00 Fany
LMMJVSD
12:36
14:00
3h
15:14 17:00 Fany
LMMJVSD
9:24
15:30
3h
23:53 18:30 Fany
LMMJVSD
10:33
16:30
3h
18:1 19:30 Fany
LMMJVSD
13:12
17:02
3h57'
20:24 20:59 CFR Calatori
LMMJVSD
Circulă doar duminică
52,8lei
12:43
17:45
3h15'
15:40 21:00 Fany
LMMJVSD
10:36
18:15
3h
22:59 21:15 Fany
LMMJVSD
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru