Română

Curse Cluj Napoca - Bucuresti

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Cluj Napoca la Bucuresti
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:31
07:00
13h42'
16:3 20:42 CFR Calatori
LMMJVSD
29,5lei
9:36
09:00
9h04'
23:28 18:04 DACOS
LMMJVSD
Rideshare
Cluj Napoca - Bucuresti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
10:45
09:10
10h20'
21:36 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
91,5lei
12:31
10:00
10h
23:11 20:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar marți și joi
de la
FlexPrice...
Cumpără bilet
11:43
12:00
10h
16:19 22:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri și vineri
de la
FlexPrice...
Cumpără bilet
11:0
12:35
8h25'
17:7 21:00 Fany
LMMJVSD
12:27
12:35
8h25'
15:31 21:00 Fany
LMMJVSD
9:45
13:30
9h40'
22:19 23:10 CFR Calatori
LMMJVSD
91,5lei
9:0
14:00
9h03'
18:27 23:03 DACOS
LMMJVSD
11:13
19:30
8h50'
24:58 04:20
a doua zi
Alis Grup
LMMJVSD
70lei
Rezervă acum
13:37
20:15
10h
20:47 06:15
a doua zi
Memento Bus
LMMJVSD
de la
FlexPrice...
Cumpără bilet
8:28
21:00
8h
24:48 05:00
a doua zi
Fany
LMMJVSD
9:13
21:30
8h30'
15:45 06:00
a doua zi
Fany
LMMJVSD
9:26
21:40
10h46'
23:57 08:26
a doua zi
CFR Calatori
LMMJVSD
91,5lei
13:0
22:00
8h15'
19:4 06:15
a doua zi
Cento Trans
LMMJVSD
90lei
Rezervă acum
12:17
23:44
9h51'
18:3 09:35
a doua zi
CFR Calatori
LMMJVSD
91,5lei
Rideshare
Cluj Napoca - Bucuresti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru