Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Brașov-Ghimbav International Airport
Aeroport Ghimbav-Brasov
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Brașov-Ghimbav International Airport
Ora
Către
00:05
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
00:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
01:20
Codlea
Cristian
Tărlungeni
Sînpetru
Ozun
Hărman
Brașov
Poiana Brașov
Prejmer
Bod
Sântionlunca
Lunca Câlnicului
Bran
Râşnov
Vlădeni
Moacșa
Chichiș
Perșani
Vama Buzăului
Zărnești
Hălchiu
Șercaia
Întorsura Buzăului
Feldioara
Reci (Ram. Petrom)
Coșeni
Brateș
Chilieni
Mândra
Pachia
Sfântu-Gheorghe
Făgăraș
Bodoc
Covasna
Malnaș
Zăbala
Micfalău
Catalina
Târgu Secuiesc
Bixad
Tușnadu Nou
Sânzieni
Tușnad
Turia
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
01:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
02:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
03:20
Cristian
Hărman
Codlea
Brașov
Tărlungeni
Sînpetru
Prejmer
Bod
Râşnov
Lunca Câlnicului
Hălchiu
Vama Buzăului
Chichiș
Zărnești
Coșeni
Întorsura Buzăului
Feldioara
Chilieni
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Malnaș
Micfalău
Bixad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
03:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
04:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
05:20
Sînpetru
Brașov
Cristian
Hărman
Tărlungeni
Poiana Brașov
Codlea
Ozun
Prejmer
Bran
Sântionlunca
Râşnov
Bod
Vlădeni
Lunca Câlnicului
Moacșa
Perșani
Hălchiu
Chichiș
Zărnești
Feldioara
Șercaia
Reci (Ram. Petrom)
Coșeni
Brateș
Chilieni
Mândra
Pachia
Făgăraș
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Covasna
Zăbala
Malnaș
Catalina
Micfalău
Bixad
Târgu Secuiesc
Tușnadu Nou
Sânzieni
Turia
Tușnad
Cozmeni
Cernat
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
05:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
06:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
06:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
Cristian
Codlea
Sînpetru
Hărman
Tărlungeni
Brașov
Lunca Câlnicului
Prejmer
Râşnov
Bod
Vlădeni
Hălchiu
Perșani
Zărnești
Chichiș
Vama Buzăului
Șercaia
Feldioara
Coșeni
Întorsura Buzăului
Chilieni
Mândra
Făgăraș
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Malnaș
Micfalău
Bixad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
08:00
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
08:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
08:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
08:50
Hărman
Cristian
Brașov
Codlea
Ozun
Râşnov
Sântionlunca
Lunca Câlnicului
Moacșa
Chichiș
Zărnești
Coșeni
Reci (Ram. Petrom)
Brateș
Chilieni
Pachia
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Covasna
Zăbala
Malnaș
Micfalău
Catalina
Bixad
Târgu Secuiesc
Sânzieni
Tușnadu Nou
Tușnad
Turia
Cozmeni
Cernat
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
10:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
10:30
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
10:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
11:00
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
11:40
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
12:00
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
12:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
12:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
13:50
Cristian
Brașov
Codlea
Hărman
Ozun
Poiana Brașov
Bran
Vlădeni
Lunca Câlnicului
Râşnov
Sântionlunca
Moacșa
Zărnești
Perșani
Chichiș
Șercaia
Reci (Ram. Petrom)
Coșeni
Mândra
Chilieni
Brateș
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Făgăraș
Covasna
Bodoc
Malnaș
Zăbala
Micfalău
Catalina
Târgu Secuiesc
Bixad
Sânzieni
Tușnadu Nou
Turia
Tușnad
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
14:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
14:30
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
14:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
15:20
Hărman
Codlea
Brașov
Cristian
Râşnov
Lunca Câlnicului
Chichiș
Zărnești
Coșeni
Chilieni
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Malnaș
Micfalău
Bixad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
16:20
Ozun
Poiana Brașov
Brașov
Codlea
Sînpetru
Hărman
Cristian
Tărlungeni
Râşnov
Prejmer
Vlădeni
Lunca Câlnicului
Sântionlunca
Bran
Bod
Chichiș
Hălchiu
Zărnești
Vama Buzăului
Moacșa
Perșani
Reci (Ram. Petrom)
Feldioara
Șercaia
Coșeni
Întorsura Buzăului
Mândra
Chilieni
Brateș
Făgăraș
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Covasna
Bodoc
Zăbala
Malnaș
Micfalău
Catalina
Bixad
Târgu Secuiesc
Sânzieni
Tușnadu Nou
Turia
Tușnad
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
16:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
16:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
16:40
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
17:20
Ozun
Brașov
Hărman
Cristian
Codlea
Lunca Câlnicului
Râşnov
Sântionlunca
Zărnești
Moacșa
Chichiș
Coșeni
Reci (Ram. Petrom)
Chilieni
Brateș
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Covasna
Bodoc
Malnaș
Zăbala
Catalina
Micfalău
Bixad
Târgu Secuiesc
Tușnadu Nou
Sânzieni
Tușnad
Turia
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
17:40
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
18:20
Brașov
Tărlungeni
Sînpetru
Ozun
Cristian
Codlea
Hărman
Râşnov
Sântionlunca
Prejmer
Vlădeni
Bod
Lunca Câlnicului
Perșani
Chichiș
Zărnești
Moacșa
Vama Buzăului
Hălchiu
Întorsura Buzăului
Feldioara
Șercaia
Coșeni
Reci (Ram. Petrom)
Brateș
Mândra
Chilieni
Făgăraș
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Bodoc
Covasna
Malnaș
Zăbala
Catalina
Micfalău
Bixad
Târgu Secuiesc
Sânzieni
Tușnadu Nou
Tușnad
Turia
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
18:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
18:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
19:50
Codlea
Poiana Brașov
Hărman
Cristian
Brașov
Bran
Râşnov
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Coșeni
Chilieni
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Malnaș
Micfalău
Bixad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
20:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
20:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
22:20
Hărman
Sînpetru
Ozun
Tărlungeni
Brașov
Poiana Brașov
Cristian
Codlea
Bod
Sântionlunca
Vlădeni
Lunca Câlnicului
Prejmer
Bran
Râşnov
Vama Buzăului
Zărnești
Perșani
Chichiș
Hălchiu
Moacșa
Șercaia
Feldioara
Coșeni
Reci (Ram. Petrom)
Întorsura Buzăului
Brateș
Mândra
Chilieni
Făgăraș
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Bodoc
Covasna
Malnaș
Zăbala
Catalina
Micfalău
Bixad
Târgu Secuiesc
Sânzieni
Tușnadu Nou
Turia
Tușnad
Cozmeni
Cernat
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
22:25
Poiana Brașov
Brașov
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
22:35
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
23:40
Codlea
Brașov
Hărman
Cristian
Ozun
Sântionlunca
Râşnov
Lunca Câlnicului
Moacșa
Chichiș
Zărnești
Coșeni
Reci (Ram. Petrom)
Brateș
Chilieni
Sfântu-Gheorghe
Pachia
Covasna
Bodoc
Zăbala
Malnaș
Micfalău
Catalina
Târgu Secuiesc
Bixad
Tușnadu Nou
Sânzieni
Turia
Tușnad
Cernat
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sânsimion
Miercurea-Ciuc
Bălan
Gheorgheni
Odorheiu Secuiesc
Toplița
Sosiri în Brașov-Ghimbav International Airport
De la
Ora
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
00:05
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
00:25
Cernat
Feldioara
Toplița
Făgăraș
Bran
Zărnești
Brașov
Întorsura Buzăului
Vama Buzăului
Râşnov
Turia
Poiana Brașov
Odorheiu Secuiesc
Hălchiu
Mândra
Gheorgheni
Șercaia
Prejmer
Cristian
Bod
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Bălan
Sînpetru
Perșani
Tărlungeni
Vlădeni
Catalina
Miercurea-Ciuc
Zăbala
Codlea
Sânsimion
Sânmartin
Covasna
Pachia
Ciucani
Brateș
Cozmeni
Tușnad
Reci (Ram. Petrom)
Moacșa
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Bixad
Micfalău
Ozun
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
00:50
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
01:35
Brașov
Toplița
Râşnov
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Gheorgheni
Sînpetru
Bălan
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Codlea
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Lunca Câlnicului
Hărman
02:10
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
02:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
03:35
Întorsura Buzăului
Brașov
Zărnești
Toplița
Bran
Feldioara
Făgăraș
Poiana Brașov
Mândra
Vama Buzăului
Hălchiu
Odorheiu Secuiesc
Râşnov
Bod
Șercaia
Prejmer
Gheorgheni
Cristian
Tărlungeni
Bălan
Perșani
Sînpetru
Vlădeni
Miercurea-Ciuc
Codlea
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
03:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
04:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
05:35
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
06:05
Cernat
Brașov
Toplița
Odorheiu Secuiesc
Turia
Râşnov
Gheorgheni
Sânzieni
Cristian
Târgu Secuiesc
Bălan
Miercurea-Ciuc
Catalina
Sânsimion
Codlea
Zăbala
Covasna
Sânmartin
Ciucani
Pachia
Cozmeni
Brateș
Tușnad
Reci (Ram. Petrom)
Tușnadu Nou
Moacșa
Bixad
Sântionlunca
Micfalău
Ozun
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
06:10
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
06:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
06:35
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
06:55
Făgăraș
Întorsura Buzăului
Toplița
Brașov
Feldioara
Zărnești
Bran
Râşnov
Mândra
Hălchiu
Poiana Brașov
Vama Buzăului
Odorheiu Secuiesc
Gheorgheni
Bod
Cristian
Șercaia
Prejmer
Tărlungeni
Bălan
Perșani
Vlădeni
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Codlea
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
07:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
08:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
08:35
Toplița
Cernat
Brașov
Râşnov
Odorheiu Secuiesc
Turia
Cristian
Gheorgheni
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Bălan
Miercurea-Ciuc
Catalina
Sânsimion
Zăbala
Codlea
Covasna
Sânmartin
Ciucani
Pachia
Cozmeni
Brateș
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Tușnadu Nou
Moacșa
Bixad
Sântionlunca
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
08:40
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
08:45
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
09:15
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
09:35
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
10:05
Feldioara
Brașov
Făgăraș
Bran
Toplița
Întorsura Buzăului
Poiana Brașov
Mândra
Hălchiu
Râşnov
Odorheiu Secuiesc
Vama Buzăului
Cristian
Gheorgheni
Prejmer
Bod
Șercaia
Sînpetru
Perșani
Bălan
Tărlungeni
Vlădeni
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Codlea
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
10:10
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
10:25
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
10:35
Toplița
Brașov
Râşnov
Odorheiu Secuiesc
Cristian
Gheorgheni
Bălan
Sînpetru
Miercurea-Ciuc
Codlea
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Lunca Câlnicului
Hărman
11:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
12:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
12:35
Zărnești
Bran
Cernat
Făgăraș
Toplița
Brașov
Feldioara
Întorsura Buzăului
Vama Buzăului
Hălchiu
Râşnov
Turia
Mândra
Odorheiu Secuiesc
Poiana Brașov
Șercaia
Gheorgheni
Prejmer
Cristian
Bod
Sânzieni
Târgu Secuiesc
Perșani
Bălan
Sînpetru
Tărlungeni
Catalina
Miercurea-Ciuc
Vlădeni
Sânsimion
Codlea
Zăbala
Covasna
Sânmartin
Pachia
Ciucani
Brateș
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Moacșa
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
13:10
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
14:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
14:35
Toplița
Zărnești
Brașov
Bran
Odorheiu Secuiesc
Râşnov
Poiana Brașov
Gheorgheni
Cristian
Bălan
Miercurea-Ciuc
Codlea
Sânsimion
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Lunca Câlnicului
Hărman
14:40
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
14:45
Morningstar Tour
Sfântu-Gheorghe
16:05
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
16:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
16:35
Brașov
Întorsura Buzăului
Cernat
Toplița
Bran
Făgăraș
Zărnești
Feldioara
Râşnov
Poiana Brașov
Vama Buzăului
Hălchiu
Odorheiu Secuiesc
Turia
Mândra
Gheorgheni
Sânzieni
Bod
Șercaia
Cristian
Prejmer
Tărlungeni
Bălan
Târgu Secuiesc
Perșani
Sînpetru
Vlădeni
Catalina
Miercurea-Ciuc
Codlea
Zăbala
Sânsimion
Covasna
Sânmartin
Pachia
Ciucani
Brateș
Cozmeni
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Moacșa
Tușnadu Nou
Sântionlunca
Bixad
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
16:40
Feldioara
Toplița
Zărnești
Brașov
Hălchiu
Odorheiu Secuiesc
Râşnov
Gheorgheni
Cristian
Bod
Sînpetru
Bălan
Miercurea-Ciuc
Sânsimion
Codlea
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Bixad
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
18:10
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
18:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
18:35
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
20:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
20:35
Cernat
Brașov
Toplița
Odorheiu Secuiesc
Turia
Râşnov
Sânzieni
Cristian
Gheorgheni
Târgu Secuiesc
Bălan
Miercurea-Ciuc
Catalina
Zăbala
Sânsimion
Codlea
Covasna
Sânmartin
Ciucani
Pachia
Cozmeni
Brateș
Reci (Ram. Petrom)
Tușnad
Tușnadu Nou
Moacșa
Bixad
Sântionlunca
Ozun
Micfalău
Malnaș
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Chilieni
Coșeni
Chichiș
Lunca Câlnicului
Hărman
21:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
22:25
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
22:35