Română

Autocare Chișinău Rep. Moldova ➞ Iași Romania

Transport persoane de la
Chisinau
, Rep. Moldova la
Iasi
, Romania
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
05:40
05:30
LMMJVSD
3h25'
12:10
08:55
Amfurat strlen
Gal Spedition
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
06:50
11:10
LMMJVSD
3h20'
22:40
14:30
Amfurat strlen
SVS.MD
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
13:00
13:00
LMMJVSD
3h
07:20
16:00
Amfurat strlen
Gal Spedition
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
18:00
22:30
LMMJVSD
4h
21:40
02:30
a doua zi
Amfurat strlen
Gal Spedition
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
08:30
07:45
LMMJVSD
3h45'
05:10
11:30
Amfurat strlen
Capital Lines
LMMJVSD
35lei
Informații
08:40
12:00
LMMJVSD
3h30'
17:50
15:30
Amfurat strlen
Capital Lines
LMMJVSD
35lei
Informații
06:00
19:00
LMMJVSD
4h30'
05:00
23:30
Amfurat strlen
Capital Lines
LMMJVSD
35lei
Informații
11:10
20:30
LMMJVSD
4h
15:00
00:30
a doua zi
Amfurat strlen
Gal Spedition
LMMJVSD
40lei
Informații
11:00
21:00
LMMJVSD
4h30'
07:10
01:30
a doua zi
Amfurat strlen
Capital Lines
LMMJVSD
35lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru