Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Suceava

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Suceava ➞ Iași

vineri,
29 ian 2021
14 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:00 - 12:00
Compania RVG
3h 00min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

via Botosani - Harlau - Tg. Frumos

  1. 09:00
  2. Traseu: Suceava - Iasi
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2020
19:15 - 22:30
Compania RVG
3h 15min
Vezi detalii

via Botosani - Harlau - Tg. Frumos

  1. 19:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2020
05:30 - 08:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 05:30
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 08:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
06:15 - 08:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 06:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 08:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 09:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 07:00
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 09:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:30 - 11:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 08:30
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 11:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:15 - 12:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 10:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 12:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:15 - 13:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 11:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 13:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
12:15 - 14:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 12:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 14:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
13:00 - 15:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 13:00
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 15:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
14:15 - 16:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 14:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 16:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
15:30 - 18:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 15:30
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 18:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:15 - 19:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 17:15
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 19:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
18:30 - 21:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 18:30
  2. Traseu: Suceava - Iasi
  3. 21:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Suceava - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Suceava - Iași?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Suceava la Iași este cuprins între 35 și 38 RON.

De unde pleacă autocarul din Suceava către Iași?

De la Suceava la Iași circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transporturi Auto TASA, Autogara Intertrans Company Suceava.

Când pleacă autocarul din Suceava către Iași?

Primul autobuz din Suceava pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 19:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Suceava către Iași?

Călătoria Suceava-Iași cu autocarul, durează între 2h 43min și 3h 15min.