Română

Autobuze Suceava → Cluj Napoca

5 autobuze circulă între Suceava și Cluj Napoca cu plecare din stațiile Suceava - Autogara Transporturi Auto TASA, Suceava - Statie Suceava, Suceava - Centru Statie vis-a-vis de Mc' Donald's, Suceava - Agentie Matei Unitrans și sosire în stațiile Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ, Cluj Napoca - Autogara Fany, Cluj Napoca - la adresa, Cluj Napoca - Autogara SENS VEST (caii ferate).
Primul autobuz pleacă la 02:30. Ultimul este la 21:00. Călătoria durează peste 6h35'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
20:50
21:00
LMMJVSD
10h
09:40
07:00
a doua zi
Amfurat strlen
Apetrans Tour
LMMJVSD
80lei
Cursa se reia din 31.07.2019 .
cursa transfer Untold 2019
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:20
02:30
LMMJVSD
8h
11:50
10:30
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
21:20
07:45
LMMJVSD
7h25'
11:40
15:10
Amfurat strlen
Petdor
LMMJVSD
Informații
06:00
08:15
LMMJVSD
8h45'
20:30
17:00
Amfurat strlen
Transport Calatori SA Botosani
LMMJVSD
75lei
Informații
20:30
20:20
LMMJVSD
6h35'
08:30
02:55
a doua zi
Amfurat strlen
Petdor
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru