Română

Mersul autobuzelor Cluj Napoca

Cluj, Romania

Stațiile și autogările din Cluj Napoca

Sosiri în Cluj Napoca
De la Ora
Jan Trans SRL Boju 00:25
Budapesta Budapesta 00:30
Londra Bruxelles Viena Linz Nurnberg Frankfurt 00:45
Optimus Trans Budapesta Budapesta 00:55
Optimus Trans Budapesta Budapesta 01:00
Dublin Toddington Bangor Coventry Holyhead
Viena Nickelsdorf Graz
Huben Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 01:10
Huben Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 01:20
Aachen Wurzburg Liege Viena Bruxelles Nickelsdorf Regensburg Linz Nurnberg Frankfurt Calais Passau Brugge Koln 01:30
Maidstone Dover Londra
Optimus Trans Budapesta Budapesta 02:00
Bistrita Dorohoi Darabani Radauti Cluj Napoca Aeroport Gura Humorului Suceava Vatra Dornei Campulung Moldovenesc 02:55
Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta 03:00
Budapesta Budapesta 03:05
INTER TOURS Bekescsaba Kecskemet Gyula Szeged Kiskunfelegyhaza 03:30
Samitour Oradea 03:40
Hannover Hamburg Wurzburg Viena Halmstad Angelholm Oslo Copenhagen Passau Linz Nurnberg Helsingborg Malmo Kolding Odense Goteborg 04:00
Mercato San Severino Latisana Lagonegro Verona Trieste Pince Pordenone Napoli Tusa Milazzo Pontecagnano Cefalu Villa San Giovanni Arezzo Reggio di Calabria Partinico Prato Campania Roma Messina Patti Falerna Sant'Agata di Militello Alcamo Falcone Venetia Lauria Inferiore Firenze Barcellona-Pozzo di Gotto Orvieto Nola Lamezia Terme Trapani Salerno Palermo Santo Stefano di Camastra Udine Portogruaro Casino Rosarno Eboli Orte Plezzo di Tarvisio Ceprano Mestre Bologna Frosinone Montoro Mestre Villach Castellammare del Golfo Padova Ferrara Gonars Cosenza Battipaglia Rocca di Capri Leone Brolo Polla Sala Consilina Contursi
Olimpia Travel Bors
Politrans Com Botosani 04:02
Galati 04:35
Ianca Brasov Buzau Galati Ramnicu Sarat Sighisoara Balauseri Braila 04:45
Almar Trans SRL Mihaesti 05:00
Milano Pavia Udine Piacenza Modena Mestre Padova Budapesta Torino Bologna Parma Ljubljana Ferrara Trieste
Euro Michael Tour Loreto Monopoli Matera Cervia Cerignola Lesina Civitanova Marche Turi Pisticci Macerata Noci Pineto Bari Lucera Cattolica Ginosa Pedaso Lecce Monselice Fasano Vasto Andria Bologna Giulianova Pulsano Canosa di Puglia Porto San Giorgio Gioia del Colle Forli Teramo Ostuni Cesenatico Pesaro Barletta Bernalda Fermo Portogruaro Metaponto Palmanova Senegalia Brindisi Ascoli Piceno Massafra Ferrara Lanciano Manduria Ravenna Trieste San Dona di Piave Martina Franca Termoli Imola San Benedetto del Tronto Grottammare Rimini Mesagne Molfetta Lugo Ortona Taranto Altamura San Salvo Cesena Fano Foggia Ancona Trani Chieti Rovigo Faenza Riccione Bitonto San Severo Mestre Laterza Padova Pescara
Budapesta Griffen Ilz Wiener Neustadt Klagenfurt Gleisdorf Villach Graz Parndorf Grafenstein Viena
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:15
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
MV Trans 2007 Campia Turzii 05:30
GVP Valea Ierii
Judetean Gheorgheni
Samitour Birmingham Londra Bruxelles Viena Luxembourg Nurnberg Frankfurt Leeds
Floresti Gilau 05:35
Galati
Faureni Cristorel Aschileu M Aschileu M Vultureni Deus Fodora Chinteni 05:45
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 05:48
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida 05:50
Judetean Elciu
JAN Gherla
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S 05:55
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Nurnberg Sankt Polten Koln Regensburg Melk Haag Wurzburg Suben Liege Degendorf Viena Linz Bonn Passau Frankfurt Aachen Bruxelles
Turda 06:05
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Simdoria Trans Caianu 06:15
Aruncuta
Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 06:18
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida 06:20
Almar Trans SRL Mihaesti
Judetean Barai
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
MV Trans 2007 Campia Turzii 06:30
Judetean Gheorgheni
Chisinau
Floresti Gilau 06:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Turda
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 06:48
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara 06:50
Simdoria Trans Bontida
JAN Gherla
Jan Trans SRL Boju 06:55
Giorgica Impex Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
Filadelfia Charter Bulgaria Balchik Varna Sf. Constantin si Elena Obzor Nessebar Sunny Day Nisipurile de Aur Sunny Beach Albena
GVP Iara 07:05
Turda
Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura 07:08
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara 07:10
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara 07:18
Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
Almar Trans SRL Topa Mica
Judetean Satu Lung
JAN Gherla
Turda
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Rodara Tour SRL Garbau
GVP Aghiresu
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara 07:28
Floresti Gilau 07:30
Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod
Simdoria Trans Camarasu
Judetean Prunis
Judetean Gheorgheni
GVP Sarata
JAN Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii 07:35
GVP Finisel
Turda
Judetean Maguri 07:37
Prodan Tour Visea 07:40
Almar Trans SRL Mihaesti
Cojocna 07:45
Judetean Tauseni
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 07:48
Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 07:50
JAN Gherla
Turda
Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Zimbor Topa Mica Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Zalau Romanasi 08:00
Zalau Satu Mare
Daiona Trans Service Borsa Sacel Izvoru Dragos Moisei Baia Borsa Salva Telciu
Judetean Padureni
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Huedin
Dover Haag Wertheim Jabbeke Brugge Liverpool Bad Camberg Milton Keynes Weiskirchen Suben Kemmelbach Passau Bruxelles Milton Keynes Dublin Kent Manchester Bruxelles Siegburg Budapesta Bad Honnef am Rhein Amstetten Bruxelles Calais Viena Wels Maidstone Frankfurt Koln Frechen Limburg an der Lahn Northampton Aachen Birmingham Ostende Nurnberg Canterbury Melk Sankt Polten Londra Loosdorf Birmingham Aalst Nurnberg Luton Londra Bangor Liege Regensburg Dartford Luton Wurzburg Liege Sankt Valentin Drongen Wurzburg Linz Coventry Spessart Holyhead Oed
Foggia Ancona Novara San Severo Campozillone Sala Consilina Alessandria Martirano Lombardo Lagonegro Verona San Bonifacio Trieste Pince Rovigo Tortona Pordenone Pescara Napoli Vicenza Frascineto Pavia Brescia Rovato Afragola Colleferro Maribor Reggio di Calabria Civitanova Marche Cassino Abano Terme Monselice Rogliano Milano Bari Quattromiglio Crema Caserta Chiusi Roma Lecce Vasto Andria Ercolano Monza Prato Mantova Cremona Modena Piacenza Bergamo Tricase Fabro Palmi Sasso Marconi Bagnara Calabra Venetia Firenze Settimo Barletta Montichiari Mormanno Pompei Rozzano Orvieto Lanciano Senegalia Brindisi Pesaro Salerno Passerano Asti Scilla Rozzano Atena Lucana Arezzo Voghera Rosarno Case Mortille Angri Orte Termoli San Giorgio a Cremano Ljubljana Ravenna San Benedetto del Tronto Caianello Bologna Lodi Frosinone Mirano Pizzo San Salvo Cesena Cerchiara di Calabria Padova Ferrara Chieti Taranto Fiano Romano Cosenza Casalbuono Rimini Battipaglia Torino Arzignano
Wolverhampton Hasselt Stoke on Trent Linz Bradford Bedford Dunkerque Coventry Hereford Eastbourne Leicester Harrogate Namur Plymouth Dover Kettering Chelmsford Liege Lincoln Colchester Portsmouth Reading Amberg Liverpool Darmstadt Doncaster Folkestone Swansea Bayreuth Kortrijk Leeds Southampton Newcastle upon Tyne Waregem Kulmbach Wavre Bristol Wertheim Scunthorpe Derby Manchester Durham Gent Swindon Lancaster Corby Coburg Ipswich Antwerp Passau Worcester Suhl Brighton Chester Calais Blackpool Erlangen Cambridge Cardiff Bad Kissingen Sint-Niklaas Peterborough Middlesbrough Norwich Boston Amstetten Tournai Winchester Oxford Bath Bruxelles Exeter Kendal Wels Canterbury Gloucester Luton Basingstoke Newport Birmingham Nottingham York Ansbach Deggendorf Weston-super-Mare Torquay Carlisle Ostende Warrington Charleroi Genk Viena Grimsby Regensburg Londra Kingston upon Hull Bournemouth Hof Sheffield Straubing Brugge Stuttgart Worthing Mons Grantham
Dachau Emmen Marburg an der Lahn Zwickau Albstadt Singen Monchengladbach Bamberg Darmstadt Wurzburg Munchen Minden Lippstadt Bayreuth Ulm Wuppertal Leiden Osnabruck Rotterdam Papenburg Freising Kulmbach Enschede Dordrecht Breda Eindhoven Wertheim Degendorf Aalen Landshut Gera Bad Hersfeld Ravensburg Memmingen Bielefeld Erding Trier Groningen Wiesbaden Zwolle Essen Coburg Munster Passau Arnhem Bonn Drachten Detmold Erlangen Wetzlar Neuwied Offenburg Eisenach Ludwigsburg Erfurt Biberach an der Riß Bocholt Amstetten Almere-Haven Kempten Hamm Amsterdam Fulda Siegen Einbeck Hengelo Paderborn Balingen Wels Goslar Reutlingen Roermond Gottingen Frankfurt Koln Ingolstadt Nijmegen Utrecht Haga Duren Karlsruhe Limburg an der Lahn Tilburg Aachen Venlo Viena Luxembourg Dusseldorf Hof Melk Almelo Deventer Augsburg Northeim Rosenheim Pforzheim Hoorn Leeuwarden Stuttgart Mainz Apeldoorn Nurnberg Hanau am Main Koblenz Baden-Baden Saarbrucken Duisburg Villingen-Schwenningen Assen Starnberg Offenbach Tubingen Kassel Jena
Dusseldorf Saarbrucken Verdun Laufen Starnberg Metz Luxembourg Lucerne Wolfsberg Rennes Krems an der Donau Berna Paris Viena Meaux Salzburg Singen Graz Stuttgart Lubeck Dijon Waidhofen an der Thaya Linz Dortmund Hegyeshalom Hannover Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Neustadt Trier Zug Kiel Munster Gmunden Bonn Zurich Nantes Reims Offenburg Essen Stockerau Weitra Murnau am Staffelsee Basel Freiburg Lyon Langau Sankt Gallen Bregenz Bremen Winterthur Innsbruck Amstetten Sankt Polten Hamburg Kufstein Freilassing Tatabanya Koln Zwettl Stadt Braunau am Inn Ruhpolding Melk Le Mans Rosenheim Gyor Wels Paris
Neumunster Nyborg Esbjerg Flensburg Vetschau Herning Jihlava Vejle Hamburg Aalborg Tonder Rostock Cottbus Slagelse Copenhagen Viborg Abenra Fredericia Holstebro Dresda Roskilde Berlin Randers Svendborg Haderslev Bratislava Rendsburg Gyor Teplice Silkeborg Kolding Odense Arhus Brno Lubeck Skive Pirna Sonderborg Praga
Norderstedt Namur Liege Vechta Bratislava Potsdam Bautzen Eisenhuttenstadt Rendsburg Dessau Luneburg Wolfsburg Chemnitz Berlin Cloppenburg Kortrijk Brno Stendal Lubeck Emmen Wavre Grimma Leipzig Praga Halle Brugge Pirna Hannover Neumunster Norden Gent Altenburg Rotterdam Papenburg Hameln Hildesheim Geel Bremen Brandenburg Neuruppin Braunschweig Sint-Niklaas Flensburg Arlon Vetschau Elmshorn Jihlava Tournai Lingen Riesa Bremerhaven Celle Garbsen Bruxelles Magdeburg Hamburg Bernburg Uelzen Emden Cottbus Plauen Freiberg Ostende Amsterdam Meppen Charleroi Turnhout Soltau Genk Oranienburg Salzgitter Gorlitz Mons Haga Hasselt Stade Torgau Cuxhaven Dresda Leer Luxembourg Oldenburg
ETA Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan Bumbesti Jiu Petrosani Targu Jiu 08:04
Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic 08:05
Turda
ETA Targu Jiu Alba Iulia Calan Bumbesti Jiu Petrosani Targu Jiu Aiud 08:08
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 08:10
JAN Gherla
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Ruhpolding Melk Le Mans Rosenheim Paris Gyor Wels Dusseldorf Saarbrucken Verdun Metz Luxembourg Lucerne Wolfsberg Rennes Krems an der Donau Laufen Starnberg Berna Paris Viena Meaux Salzburg Singen Graz Stuttgart Lubeck Dijon Waidhofen an der Thaya Linz Dortmund Hegyeshalom Hannover Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Neustadt Trier Zug Kiel Munster Gmunden Bonn Zurich Nantes Reims Offenburg Essen Stockerau Weitra Murnau am Staffelsee Basel Freiburg Lyon Langau Sankt Gallen Bregenz Bremen Winterthur Innsbruck Amstetten Sankt Polten Hamburg Kufstein Freilassing Tatabanya Koln Zwettl Stadt Braunau am Inn
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:15
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 08:18
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 08:20
JAN Gherla
Turda
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Zimbor Zalau 08:27
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 08:28
Sincraiu Almasului Hereclean Zimbor Topa Mica Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului 08:30
Poiana Blenchii Targu Lapus
Petrosani Targu Jiu Hateg Turda Aiud Orastie Alba Iulia Calan Rovinari
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Tarlisua Caianu Mic Agries Dej Uriu
Iernut Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures
INTER TOURS Targu Mures
Hof Sheffield Straubing Brugge Stuttgart Worthing Mons Grantham Wolverhampton Hasselt Stoke on Trent Linz Bradford Dunkerque Coventry Hereford Eastbourne Leicester Harrogate Namur Plymouth Dover Bedford Kettering Chelmsford Liege Lincoln Colchester Portsmouth Reading Amberg Liverpool Darmstadt Doncaster Folkestone Swansea Bayreuth Kortrijk Leeds Southampton Newcastle upon Tyne Waregem Kulmbach Wavre Bristol Wertheim Scunthorpe Derby Durham Manchester Gent Swindon Lancaster Corby Coburg Ipswich Antwerp Passau Worcester Suhl Brighton Chester Calais Blackpool Erlangen Cambridge Cardiff Bad Kissingen Sint-Niklaas Peterborough Middlesbrough Norwich Boston Amstetten Tournai Winchester Oxford Bath Bruxelles Exeter Kendal Canterbury Gloucester Luton Basingstoke Newport Birmingham Nottingham Wels York Ansbach Deggendorf Weston-super-Mare Torquay Carlisle Ostende Warrington Charleroi Genk Viena Grimsby Regensburg Londra Kingston upon Hull Bournemouth
Luneburg Wolfsburg Chemnitz Berlin Cloppenburg Kortrijk Brno Stendal Lubeck Emmen Wavre Grimma Leipzig Praga Halle Brugge Pirna Neumunster Hannover Norden Gent Altenburg Rotterdam Papenburg Hameln Hildesheim Geel Bremen Brandenburg Neuruppin Braunschweig Sint-Niklaas Flensburg Arlon Vetschau Elmshorn Jihlava Tournai Lingen Bremerhaven Celle Garbsen Bruxelles Magdeburg Riesa Hamburg Plauen Bernburg Uelzen Emden Cottbus Freiberg Amsterdam Meppen Charleroi Turnhout Ostende Soltau Genk Oranienburg Salzgitter Gorlitz Mons Haga Hasselt Stade Torgau Cuxhaven Dresda Leer Luxembourg Oldenburg Namur Norderstedt Liege Vechta Bratislava Potsdam Bautzen Eisenhuttenstadt Rendsburg Dessau
Chisinau
Ioana Travel Cociu 08:34
Cornul Prest Deva Turda Alba Iulia Orastie 08:35
Jan Trans SRL Osoi
Turda
Judetean Valcele 08:40
INTER TOURS Targu Mures 08:45
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 08:48
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 08:50
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Turda
Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci Gherla Apahida Somcuta Mare Capalna Recea Bizusa Bai Dej Hideaga 08:51
Prodan Tour Jucu De Sus 08:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Lador Travel SRL Dej
Turda
Cojocna 09:00
Fodora Chinteni Faureni Cristorel Aschileu M Aschileu M Vultureni Deus
Gilau Floresti
Irina Trans Oradea Huedin Alesd
Satu Mare Zalau
Voion Trans SRL Oradea Huedin Alesd
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Activ Trans Hida Jibou
Ami Turing Oradea Huedin Alesd
Cerchiara di Calabria Padova Ferrara Chieti Taranto Fiano Romano Cosenza Casalbuono Rimini Battipaglia Torino Arzignano Foggia Ancona Novara San Severo Campozillone Sala Consilina Alessandria Martirano Lombardo Lagonegro Verona San Bonifacio Trieste Pince Rovigo Tortona Pordenone Pescara Napoli Vicenza Frascineto Pavia Brescia Rovato Afragola Colleferro Maribor Reggio di Calabria Civitanova Marche Cassino Abano Terme Monselice Rogliano Milano Bari Quattromiglio Crema Caserta Chiusi Roma Lecce Vasto Cremona Andria Ercolano Monza Prato Mantova Modena Piacenza Bergamo Tricase Fabro Palmi Sasso Marconi Bagnara Calabra Venetia Firenze Settimo Barletta Montichiari Mormanno Pompei Orvieto Lanciano Senegalia Brindisi Pesaro Salerno Passerano Asti Scilla Rozzano Atena Lucana Arezzo Voghera Rosarno Case Mortille Angri Orte Termoli San Giorgio a Cremano Rozzano Ljubljana Ravenna San Benedetto del Tronto Caianello Bologna Lodi Frosinone Mirano Pizzo San Salvo Cesena
Lubeck Skive Pirna Sonderborg Praga Neumunster Nyborg Esbjerg Flensburg Vetschau Herning Jihlava Vejle Hamburg Aalborg Tonder Rostock Cottbus Slagelse Copenhagen Viborg Abenra Holstebro Fredericia Dresda Roskilde Berlin Randers Svendborg Haderslev Bratislava Gyor Teplice Rendsburg Silkeborg Kolding Odense Arhus Brno
Tinuta Viseu De Mijloc Ruscova Viseu De Jos Bistra Sacel Costiui Bocicoiel Leordina Viseu De Sus Moisei Craciunesti Rona de Sus Petrova Rona De Jos Sighetu Marmatiei 09:02
Turda 09:05
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 09:08
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida 09:10
JAN Gherla
Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Zimbor Topa Mica Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal 09:15
Turda
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 09:18
Brazesti Cornesti Valea Lupsei Muncel Salciua de Jos Turda Moldovenesti Salciua de Sus Musca Baia De Aries Ocolis Posaga de Jos Buru Lupsa Campeni Garde Mihai Viteazu Bistra Sartas Ocolisel Vidolm 09:20
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida
JAN Gherla
Turda
Judetean Huedin 09:21
Dej Hideaga Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci Gherla Apahida Somcuta Mare Capalna Recea Bizusa Bai
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Chinteni Aschileu M
Brosteni Dorna Candrenilor Vatra Dornei Prundu Bargaului Crucea Poiana Stampei Bistrita
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Stramtura Bogdan Voda Cuzdrioara Dragomiresti Slatioara Rozavlea Dealu Stefanitei Nanesti Barsana Sesu Manastirei Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Ieud Sieu Sighetu Marmatiei Oncesti 09:27
Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 09:28
Padova Torino Verona Trieste Vicenza Brescia Milano Bergamo 09:30
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Iara
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Euro Michael Tour Worcester Andover Rugby Cheltenham Weymouth Canterbury Wisbech Oxford Basildon Taunton Cambridge Blackburn Ipswich Cardiff Wellington Warwick Yeovil Peterborough Brighton Chester Coventry Stratford-upon-Avon Bolton Lancaster Preston Spalding Chichester Banbury Bath Blackpool Norwich Fareham Dorchester Liverpool Nottingham Winchester Luton Boston Warrington Horsham Crawley Sheffield Sutton on Hull Manchester Monmouth Gloucester Stoke on Trent Exeter Basingstoke Corby Bracknell Bicester Ross on Wye York Grimsby Weston-super-Mare Wolverhampton Telford Farnborough Calais Newport Thetford Nuneaton Wellingborough Leeds Maidstone King's Lynn Bournemouth Doncaster Milton Keynes Rothwell Bedford Reading Leicester Grantham Lille Birmingham Kettering Chelmsford Londra Chesterfield Bradford Newbury Hereford Burton upon Trent Harlow Ashford Lincoln Colchester Portsmouth Derby Southport Bristol Dunkerque Evesham Aylesbury Fakenham Harrogate Northampton Folkestone Market Harborough Southampton Dover
Euro Michael Tour Heidelberg Nurnberg Trier Mannheim Dortmund Essen Frankfurt Bonn Koln Erlangen Furth Aachen Regensburg Wurzburg Schweinfurt Karlsruhe Dusseldorf Hof Heilbronn Stuttgart Mainz Ansbach Passau Koblenz Duisburg Bamberg Bayreuth
Cornul Prest Aiud Turda Orastie Deva Alba Iulia Hunedoara 09:35
Turda
Cornul Prest Deva Turda Alba Iulia Orastie 09:40
Model Oador Targu Mures 09:46
Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara 09:48
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 09:49
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura
JAN Gherla
Iernut Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures
Turda
Turda 09:55
Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Zimbor Topa Mica Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul 10:00
Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Topa Mica
Zalau Satu Mare
Santhia Milano Venetia Viena Bergamo Udine Mestre Padova Verona Desenzano Torino Novara Vicenza Brescia Graz
Alessandria Venetia Ceva Viena Udine Piacenza Savona Modena Mestre Padova Asti Voghera Torino Parma Fossano Graz Mondovi Tortona Reggio nell'Emilia
Judetean Gheorgheni
Cabritur Paisley Milazzo Cefalu Sibari Arezzo Mestre Castelfranco Veneto Cassino Caltanissetta Roma Stirling Monfalcone Marina Schiavonia Prato Edinburgh Colleferro Mirto Croscia Catania Caserta Padova Livingston Messina Patti Diamante Tarsia Alcamo Aberdeen Lauria Inferiore Orvieto Firenze Lamezia Terme Salerno Dundee Catanzaro Gioia Tauro Corigliano Calabro Rosarno Trapani Palermo Enna Perth Bologna Taormina Scalea Palmanova Giarre Avellino Orte Frosinone Ferrara Paola Rossano Rende Glasgow Treviso San Dona di Piave Taurianova Cosenza Sala Consilina Cassano al Ionio Trieste Conegliano Pizzo Battipaglia Praia a Mare Castrovillari Fiano Romano Vibo Valentia Napoli Montepulciano Lagonegro Potenza Villa San Giovanni Rovigo Pordenone
Budapesta
Budapesta
Turda 10:05
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida 10:08
Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 10:10
JAN Gherla
Gherla Gilgau Somcuta Mare Dej Ileanda Baia Mare 10:15
Judetean Vale
Negresti Oas
Turda
Magura Autotransport Simleu Silvaniei 10:17
Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita 10:18
Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 10:20
JAN Gherla
Iernut Campia Turzii Turda Targu Mures Ludus
Danytur Frankfurt Bonn Koln Koblenz Munster Wiesbaden Neuwied Mainz Karlsruhe Dusseldorf Stuttgart Augsburg Duisburg Pforzheim Viena Bremen Oldenburg Greven Worms Manheim Munchen Heidelberg Bochum Cloppenburg Ulm Wuppertal Osnabruck Darmstadt Dortmund Essen
Turda
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 10:28
Orizont SA Satu Mare
DACOS Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu Alba Iulia Calimanesti Sibiu Aiud Turda
Bistrita Dej 10:30
Silivasu De Campie Lazarea Morareni Deda Toplita Ditrau Valenii de Mures Sarmasel Gara Joseni Gheorgheni Rastolita Reghin Sarmas Craiesti Lunca Bradului Mociu
Fetesti Constanta Sinaia Ploiesti Mangalia Iernut Azuga Cernavoda Campia Turzii Sighisoara Drajna Noua Busteni Predeal Brasov Comarnic Targu Mures Ludus Turda Bucuresti
Hunedoara Orastie Deva
Ramnicu Valcea Talmaciu Calimanesti
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Targu Mures
Dej Beclean Bistrita
Turda 10:35
Danytur Ljubljana 10:40
Sinaia Ploiesti Mangalia Iernut Azuga Campia Turzii Sighisoara Drajna Noua Busteni Predeal Brasov Comarnic Targu Mures Bucuresti Ludus Fetesti Constanta 10:45
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 10:48
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 10:50
Transagria Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dorna Candrenilor Dej
JAN Gherla
Transagria Campulung Moldovenesc Bistrita Dej Prundu Bargaului Poiana Stampei Vatra Dornei Dorna Candrenilor
Turda 10:55
Cojocna 11:00
Baile Felix Huedin Alesd Oradea
Viena Passau Reims Nurnberg Karlsruhe Strasbourg Heilbronn Nancy Linz Paris
Bologna Frosinone Ferrara Padova Arezzo Napoli Graz Cassino Caserta Roma Viena Perugia Udine Venetia Firenze Valmontone Mestre Orte Giove
Cannes Benidorm Tortona Vidauban Vicenza Brescia Graz Alicante Griffen Elche Tarvisio Griffen Montpellier Aix-en-Provence Venetia Huercal Overa Murcia San Remo Imperia Piacenza Valencia Budapesta Nimes Almeria Puerto Lumbreras Ilz Savona Lorca Aielo de Malferit Udine Perpignan Viena Almeria Figueras Wiener Neustadt Klagenfurt Benicarlo Girona Narbonne Viena Roquetas de Mar Genova Baix Ebre Vera L'Hospitalet de l'Infant Castellon de la Plana Beziers Gleisdorf Villach Xativa Padova Barcelona Ovada Nice Barcelona Verona Tarragona Lancon-Provence
Cabritur Northampton Londra Dover Worcester Cambridge Swindon Corby Canterbury Oxford Peterborough Luton Bath Coventry Nottingham Huddersfield Liverpool Sutton on Hull Sheffield Warrington Manchester Stoke on Trent Grimsby Wolverhampton Milton Keynes Bedford Reading Leeds Maidstone Leicester Doncaster Kettering Chelmsford Burton upon Trent Birmingham Derby Bristol
Tournai Hamburg Ostende Torgau Cuxhaven Charleroi Leer Oldenburg Norderstedt Dresda Vechta Bratislava Potsdam Bautzen Eisenhuttenstadt Mons Rendsburg Haga Dessau Luneburg Wolfsburg Chemnitz Cloppenburg Genk Brno Namur Stendal Grimma Berlin Bruxelles Halle Pirna Leipzig Hasselt Neumunster Norden Altenburg Kortrijk Luxembourg Hameln Lubeck Emmen Wavre Hildesheim Geel Bremen Praga Brandenburg Neuruppin Braunschweig Brugge Hannover Vetschau Elmshorn Jihlava Lingen Rotterdam Papenburg Riesa Bremerhaven Celle Garbsen Magdeburg Flensburg Bernburg Uelzen Liege Emden Cottbus Gent Plauen Freiberg Amsterdam Meppen Turnhout Soltau Oranienburg Salzgitter Sint-Niklaas Gorlitz
Svendborg Haderslev Randers Cottbus Silkeborg Odense Skive Kolding Arhus Sonderborg Nyborg Esbjerg Dresda Bratislava Rendsburg Herning Brno Berlin Vejle Pirna Tonder Rostock Neumunster Slagelse Aalborg Viborg Praga Copenhagen Vetschau Holstebro Abenra Fredericia Roskilde Flensburg
Canterbury Gloucester Luton Basingstoke Birmingham Nottingham York Ansbach Amstetten Passau Warrington Genk Grimsby Londra Bournemouth Deggendorf Hof Bruxelles Straubing Wels Worthing Grantham Sheffield Wolverhampton Hasselt Stoke on Trent Dunkerque Coventry Hereford Eastbourne Leicester Dover Bedford Kettering Chelmsford Lincoln Colchester Portsmouth Reading Regensburg Brugge Amberg Liverpool Darmstadt Doncaster Folkestone Bayreuth Leeds Southampton Kulmbach Bristol Wertheim Scunthorpe Derby Manchester Liege Gent Swindon Corby Coburg Ipswich Antwerp Worcester Suhl Brighton Chester Calais Blackpool Erlangen Cambridge Cardiff Bad Kissingen Sint-Niklaas Norwich Linz Boston Tournai Winchester Oxford Bath Newport
Lyon Nice Singen Stockerau Weitra Beauvais Besancon Macon Murnau am Staffelsee Marseille Viena Le Mans Cannes Langau Bregenz Winterthur Innsbruck Troyes Verdun Freilassing Soissons Metz Zwettl Stadt Rennes Chartres Bonn Paris Clermont-Ferrand Meaux Bordeaux Chartres La Rochelle Krems an der Donau Laufen Dijon Rosenheim Paris Rouen Salzburg Dole Starnberg Graz Waidhofen an der Thaya Koln Nantes Reims Brive-la-Gaillarde Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Compiegne Neustadt Mulhouse Gmunden Nancy Tours
Viena Offenburg Essen Langau Sankt Gallen Bregenz Bremen Winterthur Linz Innsbruck Freilassing Tatabanya Zwettl Stadt Braunau am Inn Ruhpolding Bonn Gyor Hamburg Lucerne Wolfsberg Krems an der Donau Sankt Polten Laufen Rosenheim Berna Wels Salzburg Dusseldorf Amstetten Saarbrucken Stuttgart Starnberg Graz Waidhofen an der Thaya Koln Dortmund Melk Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Neustadt Kiel Luxembourg Zug Gmunden Lubeck Zurich Singen Stockerau Hannover Weitra Hegyeshalom Trier Munster Murnau am Staffelsee Basel Freiburg
Autotransport Calimanul Toplita 11:01
Rodara Tour SRL Garbau 11:05
Turda
Aiud Lainici Alba Iulia Simeria Calan Bumbesti Jiu Turda Petrosani Targu Jiu Orastie Hateg 11:07
Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla 11:08
Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 11:10
JAN Gherla
Silkeborg Odense Skive Kolding Arhus Sonderborg Nyborg Esbjerg Dresda Bratislava Rendsburg Herning Brno Berlin Vejle Pirna Tonder Rostock Neumunster Slagelse Aalborg Viborg Praga Copenhagen Vetschau Holstebro Abenra Fredericia Roskilde Flensburg Svendborg Haderslev Randers Cottbus
Amstetten Passau Warrington Genk Grimsby Londra Bournemouth Deggendorf Hof Bruxelles Straubing Wels Worthing Grantham Sheffield Wolverhampton Hasselt Stoke on Trent Dunkerque Coventry Hereford Eastbourne Leicester Dover Bedford Kettering Chelmsford Lincoln Colchester Portsmouth Reading Regensburg Brugge Amberg Liverpool Darmstadt Doncaster Folkestone Bayreuth Leeds Southampton Kulmbach Bristol Wertheim Scunthorpe Derby Manchester Liege Gent Swindon Corby Coburg Ipswich Antwerp Worcester Suhl Brighton Chester Calais Blackpool Erlangen Cambridge Cardiff Bad Kissingen Sint-Niklaas Norwich Linz Boston Tournai Winchester Oxford Bath Newport Canterbury Gloucester Luton Basingstoke Birmingham Nottingham York Ansbach
Macon Murnau am Staffelsee Marseille Viena Le Mans Cannes Langau Bregenz Winterthur Innsbruck Troyes Verdun Chartres Freilassing Soissons Metz Zwettl Stadt Rennes Chartres Bonn Paris Clermont-Ferrand Meaux Bordeaux La Rochelle Krems an der Donau Laufen Dijon Rosenheim Paris Rouen Salzburg Dole Starnberg Graz Waidhofen an der Thaya Koln Nantes Reims Brive-la-Gaillarde Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Compiegne Neustadt Mulhouse Gmunden Nancy Tours Lyon Nice Singen Stockerau Weitra Beauvais Besancon
Satu Mare Carei Zalau 11:15
Gilau Floresti
Turda
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 11:18
Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla 11:20
Prodan Tour Jucu De Sus
JAN Gherla
Bamberg Darmstadt Wurzburg Munchen Minden Lippstadt Bayreuth Ulm Wuppertal Leiden Osnabruck Rotterdam Papenburg Freising Kulmbach Enschede Breda Eindhoven Wertheim Degendorf Aalen Landshut Dordrecht Gera Bad Hersfeld Ravensburg Memmingen Bielefeld Erding Trier Detmold Groningen Wiesbaden Zwolle Essen Coburg Munster Passau Arnhem Bonn Drachten Erlangen Wetzlar Neuwied Offenburg Eisenach Ludwigsburg Erfurt Biberach an der Riß Bocholt Amstetten Almere-Haven Kempten Hamm Amsterdam Fulda Siegen Einbeck Hengelo Paderborn Balingen Wels Goslar Reutlingen Karlsruhe Roermond Gottingen Frankfurt Koln Ingolstadt Nijmegen Utrecht Haga Duren Limburg an der Lahn Tilburg Aachen Venlo Viena Luxembourg Dusseldorf Hof Melk Almelo Deventer Augsburg Northeim Rosenheim Pforzheim Hoorn Leeuwarden Stuttgart Mainz Apeldoorn Nurnberg Hanau am Main Koblenz Baden-Baden Saarbrucken Duisburg Villingen-Schwenningen Assen Starnberg Offenbach Tubingen Kassel Jena Dachau Emmen Marburg an der Lahn Zwickau Albstadt Singen Monchengladbach
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 11:28
Brad 11:29
Cojocna 11:30
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida
JAN Gherla
Huedin Capusu Mare Alesd Ciucea Dumbrava Bucea Izvoru Crisului Borod Valea Draganului Oradea
Oradea
Oranienburg Salzgitter Sint-Niklaas Gorlitz Tournai Hamburg Ostende Torgau Cuxhaven Charleroi Leer Oldenburg Norderstedt Dresda Vechta Bratislava Potsdam Bautzen Eisenhuttenstadt Mons Rendsburg Haga Dessau Luneburg Wolfsburg Chemnitz Cloppenburg Genk Brno Namur Stendal Grimma Berlin Bruxelles Halle Pirna Leipzig Hasselt Neumunster Norden Altenburg Kortrijk Luxembourg Hameln Lubeck Emmen Wavre Hildesheim Geel Bremen Praga Brandenburg Neuruppin Braunschweig Brugge Hannover Vetschau Elmshorn Jihlava Lingen Rotterdam Papenburg Riesa Bremerhaven Celle Garbsen Magdeburg Flensburg Bernburg Uelzen Liege Emden Cottbus Gent Plauen Freiberg Amsterdam Meppen Turnhout Soltau
Hanau am Main Baden-Baden Villingen-Schwenningen Assen Tubingen Kassel Gottingen Jena Dachau Duisburg Koblenz Marburg an der Lahn Zwickau Rosenheim Frankfurt Aachen Albstadt Monchengladbach Bamberg Dusseldorf Amstetten Saarbrucken Minden Lippstadt Luxembourg Wuppertal Leiden Osnabruck Nurnberg Freising Hof Starnberg Emmen Enschede Ulm Munchen Breda Eindhoven Aalen Koln Gera Singen Dordrecht Bad Hersfeld Melk Ravensburg Memmingen Bielefeld Landshut Groningen Wiesbaden Rotterdam Zwolle Papenburg Singen Arnhem Offenbach Drachten Detmold Wurzburg Wetzlar Neuwied Eisenach Darmstadt Ludwigsburg Erfurt Biberach an der Riß Bayreuth Trier Almere-Haven Kempten Hengelo Munster Hamm Fulda Siegen Einbeck Kulmbach Paderborn Wertheim Balingen Viena Goslar Offenburg Reutlingen Essen Roermond Ingolstadt Nijmegen Utrecht Duren Limburg an der Lahn Karlsruhe Tilburg Venlo Coburg Erlangen Almelo Deventer Northeim Pforzheim Bonn Hoorn Leeuwarden Mainz Apeldoorn Haga
Freilassing Tatabanya Zwettl Stadt Braunau am Inn Ruhpolding Bonn Gyor Hamburg Lucerne Wolfsberg Krems an der Donau Sankt Polten Laufen Rosenheim Berna Wels Salzburg Dusseldorf Amstetten Saarbrucken Stuttgart Starnberg Graz Waidhofen an der Thaya Koln Dortmund Melk Bad Reichenhall Garmisch-Partenkirchen Neustadt Kiel Luxembourg Zug Gmunden Lubeck Zurich Singen Stockerau Hannover Weitra Hegyeshalom Trier Munster Murnau am Staffelsee Basel Freiburg Viena Offenburg Essen Langau Sankt Gallen Bregenz Bremen Winterthur Linz Innsbruck
Turda 11:35
Almelo Deventer Northeim Pforzheim Bonn Hoorn Leeuwarden Mainz Apeldoorn Haga Hanau am Main Baden-Baden Villingen-Schwenningen Assen Tubingen Kassel Gottingen Jena Dachau Duisburg Koblenz Marburg an der Lahn Zwickau Rosenheim Frankfurt Aachen Albstadt Monchengladbach Bamberg Dusseldorf Amstetten Saarbrucken Minden Lippstadt Luxembourg Wuppertal Leiden Osnabruck Nurnberg Freising Hof Starnberg Emmen Enschede Ulm Munchen Breda Eindhoven Aalen Koln Gera Dordrecht Bad Hersfeld Melk Ravensburg Memmingen Bielefeld Landshut Groningen Wiesbaden Rotterdam Zwolle Papenburg Singen Arnhem Offenbach Drachten Detmold Wurzburg Wetzlar Neuwied Singen Eisenach Darmstadt Ludwigsburg Erfurt Biberach an der Riß Bayreuth Trier Almere-Haven Kempten Hengelo Munster Hamm Fulda Siegen Einbeck Kulmbach Paderborn Wertheim Balingen Viena Goslar Offenburg Reutlingen Essen Roermond Ingolstadt Nijmegen Utrecht Duren Limburg an der Lahn Karlsruhe Tilburg Venlo Coburg Erlangen 11:40
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 11:48
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida 11:50
JAN Gherla
Turda 11:55
Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Topa Mica 12:00
Aiud Alba Iulia Sibiu Turda Sebes
Dej Ileanda Baia Mare Gherla Gilgau Somcuta Mare
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Danytur Preston Dover Worcester Halifax Canterbury Rochester Oxford Scunthorpe Warwick Bruxelles Faversham Chester Viena Coventry Stratford-upon-Avon Bolton Luxembourg Liverpool Warrington Charleroi Sheffield Manchester Stoke on Trent Passau Nurnberg Bicester York Wolverhampton Saarbrucken Leeds Maidstone Kingston upon Hull Manheim Kaiserslautern Doncaster Calais Heidelberg Munchen Birmingham Londra Gent Bradford Brugge Londra
Campia Turzii Turda Ludus Targu Mures Iernut
Timisoara Isalnita Targu Carbunesti Aiud Petrosani Targu Jiu Hunedoara Arad Hateg Teius Alba Iulia Motru Lugoj Orastie Deva Turda Giurgiu Lancram Craiova Resita Filiasi Calan Alexandria Simeria Caransebes Turnu Magurele Sebes Slatina (Olt) Rovinari Unirea Corabia
Ploiesti Medias Miercurea Sibiului Tandarei Mangalia Vestem Sfantu Gheorghe Moinesti Fagaras Campina Sighisoara Onesti Ramnicu Sarat Medgidia Brasov Sibiu Predeal Covasna Targu Secuiesc Hirsova Comanesti Bucuresti Ramnicu Valcea Targu Ocna Slobozia Constanta Pitesti Sinaia
San Benedetto del Tronto Bologna Rimini Ancona Novara Torino Alessandria Padova Casale Monferrato Pescara Sulmona Verona Civitanova Marche Brescia Forli Avezzano Celano Klagenfurt Roma Bergamo Udine Venetia Asti Villach
Cornul Prest Alba Iulia Orastie Deva Turda 12:05
Turda
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 12:08
Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita 12:10
JAN Gherla
San Benedetto del Tronto Bologna Rimini Ancona Novara Torino Alessandria Padova Casale Monferrato Pescara Sulmona Verona Civitanova Marche Brescia Forli Avezzano Celano Klagenfurt Roma Bergamo Udine Venetia Asti Villach
Turda 12:15
Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada 12:18
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara 12:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida 12:28
Bistrita Gherla Dej Prundu Bargaului Beclean 12:30
Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Brescia Graz Mondovi Santhia Ceva Milano Venetia Viena Bergamo Savona Udine Genova Mestre Padova Verona Desenzano Torino Fossano Novara Vicenza
Zalau Satu Mare 12:35
Dej Ileanda Baia Mare Gherla Gilgau Somcuta Mare
Turda
Mega Travel Lille Doncaster Harlow Calais Milton Keynes Kettering Chelmsford Lincoln Colchester Portsmouth Evesham Aylesbury Leeds Maidstone Fakenham Burton upon Trent Folkestone Market Harborough Derby Nurnberg Trier Bristol Mannheim Southampton Andover Rugby Cheltenham Weymouth Wisbech Northampton Birmingham Nickelsdorf Basildon Taunton Corby Ipswich Cardiff Wellington Yeovil Liege Worcester Brighton Cambridge Canterbury Oxford Warwick Ashford Dover Peterborough Spalding Chichester Banbury Stratford-upon-Avon Regensburg Norwich Fareham Dorchester Boston Winchester Bath Horsham Nottingham Luxembourg Londra Monmouth Gloucester Luton Crawley Newport Basingstoke Coventry Bracknell Ross on Wye Heilbronn Weston-super-Mare Telford Bruxelles Farnborough Sheffield Thetford Nuneaton Viena Wellingborough Bicester Kingston upon Hull King's Lynn Bournemouth Liverpool Passau Rothwell Mouscron Kaiserslautern Grantham Wolverhampton Stoke on Trent Chesterfield Tourcoing Bedford Newbury Reading Manchester Hereford Leicester 12:40
Arad 12:45
Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita 12:48
Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 12:50
JAN Gherla
Judetean Valcele 12:55
Turda
DACOS Talmaciu Alba Iulia Calimanesti Sibiu Aiud Turda Ramnicu Valcea Sebes 12:58
Floresti Gilau 13:00
Zalau Satu Mare
Mociu Silivasu De Campie Lazarea Morareni Deda Valenii de Mures Toplita Ditrau Sarmasel Gara Joseni Gheorgheni Rastolita Reghin Sarmas Craiesti Lunca Bradului
Ileanda Baia Mare Gherla Gilgau Somcuta Mare Dej
Baile Felix Oradea Baile 1 Mai Ciucea
Almar Trans SRL Mihaesti
Iernut Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures
Turda 13:05
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 13:08
Jucu Livada Bontida Fundatura Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 13:10
JAN Gherla
Turda 13:15
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 13:18
Huedin Oradea Alesd 13:20
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Iara
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Calimanesti Turda Alba Iulia Sibiu Horezu Ramnicu Valcea Unirea Aiud 13:27
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 13:28
Cojocna 13:30
Turda Lugoj Orastie Deva Alba Iulia Timisoara
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci
JAN Gherla
Giltrans Burton upon Trent Plymouth Folkestone Market Harborough Llanelli Derby Bristol Southampton Darlington Andover Rugby Cheltenham Swansea Weymouth Wisbech Newcastle upon Tyne Northampton Birmingham Basildon Taunton Ipswich Cardiff Wellington Yeovil Durham Worcester Brighton Exmouth Cambridge Lancaster Preston Canterbury Oxford Warwick Ashford Dover Peterborough Spalding Chichester Banbury Chester Saint Austell Blackpool Stratford-upon-Avon Milford Haven Bolton Norwich Fareham Dorchester Winchester Bridgwater Middlesbrough Boston Bath Newquay Horsham Nottingham Luxembourg Londra Penrith Monmouth Gloucester Luton Bridport Charleroi Truro Exeter Basingstoke Crawley Corby Coventry Bracknell Ross on Wye Saarlouis Kendal Sutton on Hull Sunderland Weston-super-Mare Telford Farnborough Sheffield Warrington Thetford Nuneaton Helston Wellingborough Bicester Mons York King's Lynn Bournemouth Liverpool Blackburn Newport Torquay Carlisle Rothwell Saarbrucken Grimsby Grantham Scarborough Namur Wolverhampton Stoke on Trent Chesterfield Bedford Worthing Newbury Reading Manchester Hereford Leicester Barrow in Furness Lille Doncaster Harlow Calais Milton Keynes Kettering Chelmsford Carmarthen Lincoln Colchester Portsmouth Southport Bradford Dunkerque Evesham Aylesbury Leeds Maidstone Fakenham Harrogate
Giltrans Breda Eindhoven Helmond Dordrecht Kampen Oss Groningen Zwolle Maastricht Arnhem Almere-Buiten Drachten Roosendaal Geel Liege Meppel Waalwijk Antwerp Amsterdam Lierre Heerenveen Vlissingen Amersfoort Roermond Stadskanaal Nijmegen Utrecht Middelburg Haga Haarlem Tilburg Veendam Venlo Ede Genk Bruxelles Almelo Alkmaar Hoorn Leeuwarden Haren Apeldoorn Hasselt Leek Emmen Dokkum Weert Gent Leiden Rotterdam
Giltrans Leipzig Landshut Gera Dortmund Essen Ravensburg Frankfurt Bonn Koln Flensburg Memmingen Bielefeld Hannover Erlangen Furth Munster Aachen Friedrichshafen Hildesheim Bremen Offenburg Hamburg Braunschweig Schwerin Lindau Ludwigsburg Erfurt Cottbus Bocholt Konstanz Kempten Wurzburg Kiel Hamm Fulda Bremerhaven Celle Magdeburg Schweinfurt Paderborn Goslar Reutlingen Bern Karlsruhe Ingolstadt Duren Dusseldorf Hof Heilbronn Busum Dresda Strasbourg Albstadt Bad Mergentheim Stuttgart Mainz Soltau Ansbach Koblenz Heide Duisburg Augsburg Freiburg im Breisgau Halle Husum Villingen-Schwenningen Tubingen Sankt Peter-Ording Gottingen Kassel Oldenburg Jena Bamberg Lubeck Kappeln Marburg an der Lahn Zwickau Vechta Bayreuth Potsdam Schleswig Singen Luneburg Wolfsburg Chemnitz Neumunster Munchen Heidelberg Berlin Minden Cloppenburg Nurnberg Trier Ulm Wuppertal Mannheim Osnabruck Papenburg
Giltrans Potenza Villa San Giovanni San Bonifacio Rovigo Calenzano Pescara Piacenza Reggio di Calabria Brancaleone Marina Monasterace Matera San Severo Modena Bergamo Civitanova Marche Locri Cassino Roma Cutro Polistena Bari Mestre Cesena Caserta Padova Melito di Porto Salvo Ginosa Lecce Monfalcone Vasto San Giovanni in Fiore Andria Bianco Monza Prato Mantova Cremona Moncalieri Palmi Gioia del Colle Bovalino Marina Forli Orvieto Teramo Ostuni Barletta Lamezia Terme Salerno Bernalda Catanzaro Asti Portogruaro Gioia Tauro Bova Marina Torino Corigliano Calabro Senegalia Brindisi Rosarno Pesaro Rivoli Bologna Petilia Policastro Ascoli Piceno Scalea Parma Policoro Isola di Capo Rizzuto Arezzo Manduria Pinerolo Verona Avellino Terni Frosinone Martina Franca Termoli Ferrara Paola Imola Rossano Ravenna Bra San Benedetto del Tronto Novara Rende Siderno Marina San Dona di Piave Taurianova Vicenza Cosenza Cariati Lugo Brescia Cuneo Crotone Trieste Taranto Tortona Altamura Reggio nell'Emilia Rimini Polla Sala Consilina Ciro Marina Foggia Alessandria Latisana Ancona Milano Castrovillari Botricello San Giorgio di Nogaro Napoli Pavia Soverato Marina Tropea Faenza
Galati
Turda 13:35
Floresti Gilau 13:45
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 13:48
Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla 13:50
JAN Gherla
Campia Turzii Turda Ludus Targu Mures Iernut
Turda 13:55
Sarmas Gheorgheni Ludus Reghin Targu Mures Lunca Bradului Turda Iernut Deda Toplita Lacu Rosu Campia Turzii Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt 14:00
Huedin
Omnitrans Stei 14:01
Omnitrans Stei
Turda 14:05
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 14:08
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 14:10
JAN Gherla
Rodara Tour SRL Garbau 14:15
Turda
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 14:18
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 14:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 14:28
DACOS Sebes Talmaciu Alba Iulia Calimanesti Sibiu Aiud Turda Ramnicu Valcea
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 14:30
JAN Gherla
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda Sighisoara Brasov Targu Mures
Orastie Sebes Alba Deva Alba Iulia Simeria Hunedoara
Trans Tour Bejan Bacau Bicaz Piatra Neamt
Aiud Ramnicu Valcea Alba Iulia Sebes Calimanesti Turda Slatina (Olt) Sibiu Dragasani 14:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Turda
Fodora Chinteni Faureni Cristorel Aschileu M Aschileu M Vultureni Deus 14:45
Judetean Vale
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 14:48
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara 14:50
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 14:55
Turda
Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Topa Mica 15:00
Floresti Gilau
Zalau Satu Mare
Tecuci Onesti Focsani Targu Secuiesc Adjud Brasov Targu Mures
Tisita Brasov Sebes Galati Fagaras Turda Onesti Aiud Focsani Targu Secuiesc Adjud Braila Alba Iulia Sibiu Marasesti
Ianca Galati Buzau Sighisoara Ramnicu Sarat Brasov Balauseri Braila
Irina Trans Ludus Praid Targu Mures Lacu Rosu Sovata Bicaz Iasi Turda Piatra Neamt Gheorgheni Roman 15:03
Voion Trans SRL Horia Targu Mures Lacu Rosu Bicaz Iasi Tasca Sangeorgiu de Padure Turturesti Gheorgheni
Ami Turing Roman Praid Sovata Targu Mures Lacu Rosu Bicaz Iasi Piatra Neamt Turda Ludus Gheorgheni
Galati
Chinteni Aschileu M 15:05
Simdoria Trans Bontida
Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura 15:08
Radauti Cluj Napoca Aeroport Gura Humorului Suceava Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
Turda 15:15
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida 15:18
Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 15:20
JAN Gherla
Somcuta Mare Capalna Recea Bizusa Bai Dej Hideaga Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci Gherla Apahida 15:21
Ludus Targu Mures Iernut Campia Turzii Turda 15:23
Lunca Bradului Bicaz Centru Iernut Toplita Deda Lacu Rosu Bicaz Chei Turda Targu Mures Sarmas Piatra Neamt Bicazu Ardelean Reghin 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita 15:28
Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 15:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
JAN Gherla
Turda 15:35
Danytur Prato Padova Firenze Salerno Bologna Trieste Napoli Mirano Venetia Roma 15:40
Cojocna 15:45
Almar Trans SRL Topa Mica
Activ Trans Hida Jibou
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 15:48
Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 15:50
JAN Gherla
Budapesta Budapesta 15:55
Turda
Floresti Gilau 16:00
Judetean Gheorgheni
Vatra Dornei Bicaz Piatra Neamt Bistrita Poiana Largului Borca Brosteni Hangu
Kolding Arhus Praga Vejle Aalborg Padborg Flensburg Abenra Hamburg Horsens Randers
Dresda Sodertalje Vaxjo Ljungby Jonkoping Berlin Linkoping Norrkoping Praga Nykoping Landskrona Copenhagen Tapernoje Helsingborg Malmo Halmstad Stockholm
Deggendorf Duisburg Viena Heidelberg Stuttgart Munchen Linz Ulm Dortmund Mannheim Landshut Essen Passau Sankt Polten Karlsruhe Frankfurt Koln Dusseldorf Augsburg
Almar Trans SRL Mihaesti 16:05
Budapesta Budapesta
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 16:08
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 16:10
JAN Gherla
Campulung Moldovenesc Falticeni Bistrita Beclean Dej Prundu Bargaului Iasi Pascani Gura Humorului Vatra Dornei 16:15
Vatra Dornei Bistrita Beclean Dej Targu Frumos Roman
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 16:18
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 16:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 16:28
Gent Calais Londra Londra Dartford Dover Brugge 16:30
Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla
JAN Gherla
MILUȚU BUS Uriu Gherla Tarlisua Caianu Mic Agries Dej
Sibiu Unirea Bucuresti Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu Aiud Pitesti Turda Alba Iulia Teius Calimanesti
Turda 16:35
GVP Iara 16:40
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 16:48
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 16:50
JAN Gherla
Turda 16:55
Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Topa Mica 17:00
Huedin Alesd Oradea
Timisoara Aiud Teius Lugoj Alba Iulia Orastie Faget Deva Turda
Floresti Gilau
Zalau Satu Mare
Transport Calatori SA Botosani Prundu Bargaului Beclean Gura Humorului Suceava Vatra Dornei Gherla Campulung Moldovenesc Bistrita Dej Botosani
Frankfurt Aachen Bruxelles Nurnberg Sankt Polten Koln Regensburg Haag Melk Wurzburg Suben Liege Degendorf Viena Linz Bonn Passau
Unirea Bucuresti Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu Aiud Pitesti Turda Alba Iulia Teius Calimanesti Sibiu
Iernut Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 17:08
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 17:10
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Sibiu Unirea Sebes Aiud Apoldu de Sus Turda Alba Iulia Teius 17:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Negresti Oas
Turda
Targu Jiu Hateg Orastie Aiud Turda Lainici Alba Iulia Calan Simeria Bumbesti Jiu Petrosani 17:16
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 17:18
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 17:20
GVP Sarata
JAN Gherla
Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci Gherla Apahida Somcuta Mare Capalna Recea Bizusa Bai Dej Hideaga 17:21
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Jan Trans SRL Boju
Judetean Valcele
Zimbor Zalau 17:27
Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 17:28
Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Hereclean Topa Mica Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Zalau Romanasi 17:30
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara
Judetean Gheorgheni
Almar Trans SRL Topa Mica
JAN Gherla
Campia Turzii Turda Targu Mures Ludus Iernut
Targu Mures
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Turda
Rodara Tour SRL Garbau 17:45
Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara 17:48
Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida 17:50
JAN Gherla
Turda 17:55
Cojocna 18:00
Floresti Gilau
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
DACOS Sibiu Calimanesti Bucuresti Aiud Pitesti Turda Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu Alba Iulia 18:03
Almar Trans SRL Mihaesti 18:05
Turda
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida 18:08
Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu 18:10
JAN Gherla
GVP Iara 18:15
Turda
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 18:18
Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 18:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 18:28
Valea Lupsei Muncel Salciua de Jos Gura Rosiei Abrud Lunca Ariesului Turda Salciua de Sus Musca Baia De Aries Ocolis Posaga de Jos Buru Lupsa Campeni Mihai Viteazu Bistra Sartas Ocolisel Vidolm Brazesti Cornesti
Reghin 18:30
Mestre Cervia Monfalcone Cattolica Pesaro Sevegliano Chioggia Ravenna Comacchio Rimini Latisana Bellaria
Ileanda Baia Mare Gherla Gilgau Somcuta Mare Dej
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci
Simdoria Trans Bontida
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Huedin Capusu Mare Alesd Ciucea Dumbrava Bucea Izvoru Crisului Borod Valea Draganului Oradea
Huedin
Oradea
Line Way Northampton Aachen Birmingham Liege Londra Budapesta Wurzburg Dover Regensburg Londra Crewe Bruxelles Luton Viena Coventry Linz Liverpool Passau Barking Manchester Stoke on Trent Nurnberg Lille Frankfurt Calais Milton Keynes Maidstone Koln
Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic 18:35
Cornul Prest Turda Orastie Deva Alba Iulia Hunedoara Aiud
Prodan Tour Jucu De Sus
Turda
Simleu Silvaniei Zalau Romanasi Mihaesti Nadasel Radaia Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Zimbor Hereclean Varsolt Topa Mica Pericei 18:45
Cornul Prest Alba Iulia Orastie Deva Turda
Judetean Vale
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida 18:48
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 18:50
Judetean Prunis
JAN Gherla
Optimus Trans Budapesta Budapesta 18:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Turda
Cojocna 19:00
Zalau Satu Mare
Daiona Trans Service Salva Telciu Borsa Sacel Izvoru Dragos Moisei Baia Borsa
Optimus Trans Budapesta Budapesta
Gent Calais Londra Londra Dartford Dover Brugge
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda 19:05
MV Trans 2007 Campia Turzii 19:15
Turda
Turda Ludus Targu Mures Iernut Campia Turzii 19:16
Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla 19:18
Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida Gherla Rascruci 19:20
Judetean Padureni
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Sankt Polten Koln Regensburg Melk Haag Wurzburg Suben Liege Degendorf Viena Linz Bonn Passau Frankfurt Aachen Bruxelles Nurnberg 19:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda 19:35
Prodan Tour Jucu De Sus 19:40
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 19:48
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
AXI TOURS Turda Medias Brasov Tarnaveni 19:50
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida
JAN Gherla
Gherla Apahida Somcuta Mare Capalna Recea Bizusa Bai Dej Hideaga Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci 19:51
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
Optimus Trans Budapesta Budapesta 20:00
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda 20:05
Hateg Aiud Lainici Horezu Alba Iulia Simeria Calan Bumbesti Jiu Turda Petrosani Targu Jiu Orastie 20:06
Ineu Pancota Beliu Craiva Ineu Arad Huedin Alesd Siria Oradea Tinca 20:10
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
Filadelfia Charter Grecia Skala Prinos Sofia Kresna Limenaria Makryammos Potos Skala Potamias Kinira Skala Rachioni Pefkari Keramoti Thassos
Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci 20:18
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida 20:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
GVP Sarata
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Pitesti Sebes Calimanesti Aiud Teius Alba Iulia Talmaciu Sibiu Ramnicu Valcea Turda Bucuresti Unirea
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures Iernut
Turda 20:35
Floresti Gilau 20:45
Gilgau Somcuta Mare Dej Ileanda Baia Mare Gherla
Brasov Aiud Alba Iulia Sibiu
Targu Mures Turda Medias
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 20:48
Teius Sibiu Unirea Sebes Aiud Apoldu de Sus Turda Alba Iulia 20:50
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Bontida Sannicoara Baita Apahida
JAN Gherla
Arad
Satu Mare Zalau 21:00
Apa Satu Mare Ileanda Baia Mare Seini Gherla Gilgau Somcuta Mare Dej Livada Cicirlau Tautii Magheraus
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Passau Manchester Londra Bruxelles Northampton Frankfurt Birmingham Koln Nurnberg Aachen Oxford Luton Liege Regensburg Deggendorf Wurzburg Coventry Londra Liverpool Viena Londra
DACOS Calimanesti Sibiu Bucuresti Aiud Pitesti Turda Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu Alba Iulia 21:03
Jan Trans SRL Osoi 21:05
Negresti Oas 21:15
Turda
Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod 21:18
Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida Baita 21:20
JAN Gherla
Tinuta Bogdan Voda Cuzdrioara Dragomiresti Slatioara Rozavlea Dealu Stefanitei Nanesti Barsana Sesu Manastirei Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Ieud Sieu Sighetu Marmatiei Oncesti Stramtura 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Bucuresti Pitesti Sebes Calimanesti Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea 21:30
Hajduszoboszlo Debrecen Debrecen
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Recea Bizusa Bai Dej Hideaga Iclod Jucu Mesteacan Caseiu Valea Chioarului Lapusel Finteusu Mare Ileanda Satulung Catcau Baia Mare Rastoci Gherla Apahida Somcuta Mare Capalna 21:36
Tinuta Ruscova Viseu De Jos Bistra Sacel Costiui Bocicoiel Leordina Viseu De Sus Moisei Craciunesti Rona de Sus Petrova Rona De Jos Sighetu Marmatiei Viseu De Mijloc 21:37
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
Fundatura Sannicoara Bontida Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada 21:48
Baita Apahida Gherla Rascruci Iclod Jucu Livada Fundatura Sannicoara Bontida 21:50
JAN Gherla
Arad
Turda Ludus Targu Mures Iernut Campia Turzii
Hereclean Zimbor Topa Mica Varsolt Suceag Pericei Mera Sutoru Simleu Silvaniei Zalau Romanasi Ciumarna Mihaesti Nadasel Radaia Berindu Baciu Sanpaul Sanmihaiu Almasului Sardu Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului 22:00
Prodan Tour Visea
Ciucea Oradea Huedin Alesd
Bruxelles Bad Camberg Weiskirchen Suben Kemmelbach Calais Kent Siegburg Nurnberg Bad Honnef am Rhein Maidstone Amstetten Frankfurt Koln Nurnberg Wels Budapesta Aachen Frechen Luton Limburg an der Lahn Liege Ostende Canterbury Melk Sankt Polten Dartford Wurzburg Liege Loosdorf Aalst Regensburg Wurzburg Dover Sankt Valentin Linz Drongen Londra Brugge Bruxelles Viena Spessart Oed Passau Bruxelles Haag Wertheim Jabbeke
DACOS Alba Iulia Calimanesti Sibiu Aiud Turda Ramnicu Valcea Sebes Talmaciu 22:12
Baile Felix Oradea Baile 1 Mai 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Doncaster Manchester Leeds Derby Northampton Birmingham Luton Nottingham Warrington Sheffield Liverpool 22:30
Reading Londra Bristol Swindon Maidstone Cardiff Dagenham Dover Newport Barking
Floresti Gilau 22:45
Huben Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 22:50
Huben Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 23:00
Arad
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Calimanesti Teius Alba Iulia Turda Sibiu Bucuresti Saliste Bucuresti Ramnicu Valcea Sebes Unirea Pitesti Aiud Miercurea Sibiului 23:30
Prodan Tour Jucu De Sus 23:35
Mai multe despre Cluj Napoca
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Cluj