Română

Mersul autobuzelor Cluj Napoca

Cluj, Romania

Stațiile și autogările din Cluj Napoca

Sosiri în Cluj Napoca
De la Ora
Jan Trans SRL Boju 00:25
Vatysall Budapesta Budapesta 00:30
Frankfurt Londra Viena Linz Nurnberg Bruxelles 00:45
Budapesta Budapesta 00:55
Budapesta Budapesta 01:00
Dublin Toddington Coventry Bangor Holyhead
Graz Viena Nickelsdorf
Puspokladany Budapesta Szolnok Budapesta 01:10
Budapesta Szolnok Budapesta Puspokladany 01:20
Liege Nickelsdorf Bruxelles Viena Brugge Linz Calais Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen 01:30
Londra Maidstone Dover
Budapesta Budapesta 02:00
Darabani Dorohoi Vatra Dornei Radauti Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Bistrita Cluj Napoca Aeroport 02:55
Budapesta Budapesta
Vatysall Budapesta Budapesta 03:00
Budapesta Budapesta 03:05
Halmstad Leipzig Helsingborg Magdeburg Vejle Hannover Hamburg Kiel Kolding Odense Copenhagen Malmo Praga Goteborg Dresda 03:30
INTER TOURS Bekescsaba Gyula Kecskemet Kiskunfelegyhaza Szeged
Samitour Oradea 03:40
Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Viena Helsingborg Linz Angelholm Passau Halmstad Nurnberg Goteborg Wurzburg Oslo Hannover 04:00
Nola Falerna Santo Stefano di Camastra Contursi Bologna Napoli Lamezia Terme Tusa Trieste Prato Montoro Rosarno Pontecagnano Cefalu Villach Firenze Salerno Villa San Giovanni Mestre Palermo Plezzo di Tarvisio Arezzo Battipaglia Messina Mestre Gonars Orvieto Eboli Milazzo Partinico Mercato San Severino Latisana Orte Campania Barcellona-Pozzo di Gotto Castellammare del Golfo Pince Roma Portogruaro Sala Consilina Patti Alcamo Udine Frosinone Venetia Lagonegro Falcone Trapani Pordenone Ceprano Verona Lauria Inferiore Brolo Rocca di Capri Leone Padova Casino Reggio di Calabria Cosenza Sant'Agata di Militello Polla Ferrara
Olimpia Travel Bors
Politrans Com Botosani 04:02
Ianca Campina Buzau Busteni Comarnic Sighisoara Balauseri Albesti Paleologu Ploiesti Braila Predeal Mizil Galati Sinaia Brasov Ramnicu Sarat 04:30
Galati 04:35
Almar Trans SRL Mihaesti 05:00
Modena Parma Pavia Piacenza Budapesta Milano Ljubljana Torino Trieste Udine Mestre Padova Ferrara Bologna
Ancona Giulianova Monopoli San Severo San Dona di Piave Forli Altamura Loreto Teramo Fasano Lucera Mestre Cesena Matera Macerata Pineto Massafra Foggia Padova Cervia Pisticci Martina Franca Civitanova Marche Pescara Cerignola Monselice Cesenatico Bernalda Taranto Porto San Giorgio Chieti Rovigo Canosa di Puglia Rimini Metaponto Ostuni Fermo Ortona Ferrara Barletta Riccione Ginosa Pulsano Pedaso Lanciano Bologna Andria Cattolica Laterza Manduria Grottammare Vasto Imola Trani Pesaro Gioia del Colle Mesagne San Benedetto del Tronto San Salvo Trieste Faenza Molfetta Fano Turi Brindisi Ascoli Piceno Termoli Palmanova Lugo Bitonto Senegalia Noci Lecce Lesina Portogruaro Ravenna Bari
Ilz Gleisdorf Graz Griffen Grafenstein Klagenfurt Villach Budapesta Parndorf Viena Wiener Neustadt
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Chinteni Aschileu M
MV Trans 2007 Campia Turzii 05:30
GVP Valea Ierii
Judetean Gheorgheni
Samitour Viena Nurnberg Frankfurt Luxembourg Bruxelles Londra Birmingham Leeds
Gilau Floresti 05:35
Galati
Cristorel Vultureni Chinteni Aschileu M Fodora Deus Aschileu M Faureni 05:45
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci 05:48
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod 05:50
Judetean Elciu
JAN Gherla
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S 05:55
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Nurnberg Suben Koln Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege Melk Wurzburg
Turda 06:05
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Simdoria Trans Caianu 06:15
Aruncuta
Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara 06:18
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 06:20
Almar Trans SRL Mihaesti
Judetean Barai
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
MV Trans 2007 Campia Turzii 06:30
Judetean Gheorgheni
Chisinau
Gilau Floresti 06:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Turda
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida 06:48
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 06:50
Simdoria Trans Bontida
JAN Gherla
Jan Trans SRL Boju 06:55
Giorgica Impex Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
Filadelfia Charter Bulgaria Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur
Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gura Humorului Botosani Suceava
GVP Iara 07:05
Turda
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida 07:08
Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita 07:10
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita 07:18
Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
Almar Trans SRL Topa Mica
Judetean Satu Lung
JAN Gherla
Turda
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Rodara Tour SRL Garbau
GVP Aghiresu
Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida 07:28
Gilau Floresti 07:30
Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara
Simdoria Trans Camarasu
Judetean Prunis
Judetean Gheorgheni
GVP Sarata
JAN Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii 07:35
GVP Finisel
Turda
Judetean Maguri 07:37
Prodan Tour Visea 07:40
Almar Trans SRL Mihaesti
Cojocna 07:45
Judetean Tauseni
Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida 07:48
Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada 07:50
JAN Gherla
Turda
Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu 08:00
Zalau Satu Mare
Daiona Trans Service Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel
Judetean Padureni
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Huedin
Dover Linz Northampton Spessart Liege Kent Wels Coventry Weiskirchen Bruxelles Budapesta Canterbury Haag Birmingham Frankfurt Bruxelles Viena Maidstone Suben Birmingham Bad Camberg Bruxelles Sankt Polten Dartford Passau Manchester Limburg an der Lahn Aalst Loosdorf Londra Regensburg Liverpool Bad Honnef am Rhein Drongen Melk Londra Nurnberg Siegburg Bangor Brugge Kemmelbach Luton Nurnberg Koln Holyhead Jabbeke Amstetten Luton Wurzburg Frechen Dublin Ostende Oed Milton Keynes Wurzburg Aachen Calais Sankt Valentin Milton Keynes Wertheim Liege
Firenze Montichiari Tricase Casalbuono Ravenna Battipaglia Barletta Cassino Voghera Ancona Quattromiglio Orte Monza San Giorgio a Cremano Abano Terme Vasto Pizzo Frosinone Milano Pordenone Sasso Marconi San Bonifacio Reggio di Calabria Sala Consilina Napoli Chieti Lodi Andria Novara Senegalia Settimo Orvieto Trieste Afragola Torino Lanciano Case Mortille Colleferro Bergamo Prato Arzignano Foggia Scilla Cremona Bologna Salerno Fabro Rovato Taranto Pince Pesaro Frascineto Ljubljana Caserta Asti Pescara Martirano Lombardo Passerano Brescia Ferrara Vicenza San Severo Bagnara Calabra Pavia Padova Angri Chiusi Crema Brindisi Lagonegro Rimini Atena Lucana Maribor Caianello Alessandria San Benedetto del Tronto Cerchiara di Calabria Roma Modena Rovigo Verona Termoli Palmi Rozzano Mirano Pompei Arezzo Piacenza Lecce Rogliano Cesena Mormanno Rozzano Bari Campozillone Tortona Civitanova Marche Cosenza Fiano Romano Mantova Monselice San Salvo Rosarno Venetia Ercolano
Mons Peterborough Exeter Eastbourne Hof Leeds Wolverhampton Chester Swindon Amstetten Bad Kissingen Carlisle Grimsby Sint-Niklaas Gloucester Dunkerque Viena Canterbury Darmstadt Lincoln Namur Corby Bournemouth Norwich Coburg Bradford Stuttgart Gent Stoke on Trent Bristol Wels Newcastle upon Tyne Kendal Nottingham Sheffield Swansea Calais Linz Liege Kortrijk Basingstoke Portsmouth Cambridge Suhl Blackpool Southampton Brugge Derby Bath Deggendorf Lancaster Boston Manchester Newport Regensburg Dover Durham Kulmbach Genk Wavre Winchester Worthing Ipswich Erlangen Kingston upon Hull Oxford Bruxelles Kettering Plymouth Amberg Harrogate Coventry Warrington Cardiff Straubing Folkestone Grantham Bayreuth Hasselt Tournai Bedford Brighton Colchester Ansbach Doncaster Worcester Charleroi Reading Torquay Leicester York Birmingham Liverpool Weston-super-Mare Passau Waregem Middlesbrough Londra Antwerp Ostende Luton Chelmsford Wertheim Scunthorpe Hereford
Koln Eisenach Nurnberg Utrecht Zwolle Ludwigsburg Dusseldorf Ravensburg Arnhem Hanau am Main Goslar Albstadt Dordrecht Hof Monchengladbach Koblenz Offenbach Siegen Offenburg Hengelo Degendorf Lippstadt Bad Hersfeld Ingolstadt Drachten Apeldoorn Munchen Duisburg Kempten Zwickau Enschede Mainz Paderborn Villingen-Schwenningen Rotterdam Roermond Neuwied Fulda Gottingen Baden-Baden Almelo Landshut Hamm Coburg Augsburg Groningen Deventer Melk Essen Starnberg Haga Gera Bayreuth Wiesbaden Detmold Biberach an der Riß Bocholt Marburg an der Lahn Wetzlar Kassel Reutlingen Eindhoven Freising Aachen Wurzburg Ulm Leeuwarden Amstetten Munster Rosenheim Venlo Jena Bamberg Almere-Haven Assen Stuttgart Bielefeld Singen Papenburg Limburg an der Lahn Saarbrucken Northeim Tubingen Tilburg Viena Duren Wertheim Aalen Leiden Wels Osnabruck Dachau Luxembourg Erfurt Erlangen Amsterdam Emmen Pforzheim Wuppertal Memmingen Nijmegen Frankfurt Trier Einbeck Balingen Breda Kulmbach Bonn Darmstadt Karlsruhe Hoorn Passau Minden Erding
Melk Munster Stockerau Zug Bonn Gmunden Verdun Linz Freiburg Braunau am Inn Starnberg Bad Reichenhall Sankt Polten Kiel Nantes Basel Koln Waidhofen an der Thaya Metz Bregenz Stuttgart Wolfsberg Paris Murnau am Staffelsee Freilassing Viena Lubeck Le Mans Zurich Dusseldorf Langau Berna Innsbruck Saarbrucken Amstetten Paris Garmisch-Partenkirchen Laufen Hegyeshalom Hamburg Rennes Winterthur Essen Zwettl Stadt Sankt Gallen Kufstein Luxembourg Neustadt Meaux Rosenheim Salzburg Gyor Bremen Dijon Singen Dortmund Krems an der Donau Lucerne Wels Trier Weitra Reims Ruhpolding Graz Tatabanya Hannover Lyon Offenburg
Pirna Slagelse Kolding Hamburg Silkeborg Randers Gyor Flensburg Teplice Nyborg Esbjerg Berlin Herning Rendsburg Skive Praga Svendborg Haderslev Vetschau Vejle Neumunster Holstebro Jihlava Tonder Cottbus Copenhagen Odense Rostock Viborg Brno Abenra Dresda Roskilde Fredericia Lubeck Arhus Aalborg Bratislava Sonderborg
Cottbus Cuxhaven Liege Jihlava Bremerhaven Charleroi Salzgitter Brugge Bernburg Norderstedt Kortrijk Oranienburg Papenburg Haga Pirna Bremen Vetschau Flensburg Namur Praga Hannover Wavre Dresda Ostende Dessau Elmshorn Tournai Neuruppin Meppen Rotterdam Gorlitz Soltau Eisenhuttenstadt Oldenburg Arlon Plauen Garbsen Bruxelles Bautzen Luxembourg Riesa Lubeck Gent Stendal Lingen Turnhout Grimma Uelzen Potsdam Leer Chemnitz Celle Hasselt Bratislava Hildesheim Torgau Neumunster Mons Wolfsburg Emmen Geel Leipzig Luneburg Berlin Norden Altenburg Vechta Rendsburg Genk Brno Hameln Magdeburg Stade Braunschweig Amsterdam Sint-Niklaas Halle Hamburg Brandenburg Emden Freiberg Cloppenburg
Alba Iulia Aiud Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan 08:04
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 08:05
Turda
Aiud Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia 08:08
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci 08:10
JAN Gherla
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej
Offenburg Tatabanya Hannover Lyon Melk Munster Stockerau Zug Bonn Gmunden Verdun Linz Freiburg Braunau am Inn Starnberg Bad Reichenhall Sankt Polten Kiel Nantes Basel Koln Waidhofen an der Thaya Metz Bregenz Stuttgart Wolfsberg Paris Murnau am Staffelsee Freilassing Viena Lubeck Le Mans Zurich Dusseldorf Langau Berna Innsbruck Saarbrucken Amstetten Paris Garmisch-Partenkirchen Laufen Hegyeshalom Hamburg Rennes Winterthur Essen Zwettl Stadt Sankt Gallen Kufstein Luxembourg Neustadt Meaux Rosenheim Salzburg Gyor Bremen Dijon Singen Dortmund Krems an der Donau Lucerne Wels Trier Weitra Reims Ruhpolding Graz
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 08:15
Electric Castle - Bontida
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu 08:18
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod Rascruci 08:20
JAN Gherla
Turda
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Zimbor Zalau 08:27
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu 08:28
Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau 08:30
Poiana Blenchii Targu Lapus
Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu Dej
Ludus Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii
INTER TOURS Targu Mures
Liverpool Weston-super-Mare Passau Waregem Middlesbrough Londra Antwerp Hereford Ostende Luton Chelmsford Wertheim Scunthorpe Mons Peterborough Exeter Eastbourne Hof Leeds Wolverhampton Chester Swindon Amstetten Bad Kissingen Carlisle Grimsby Sint-Niklaas Lincoln Gloucester Dunkerque Viena Canterbury Darmstadt Namur Corby Bournemouth Norwich Coburg Bradford Stuttgart Gent Stoke on Trent Bristol Wels Kendal Nottingham Sheffield Swansea Calais Newcastle upon Tyne Linz Liege Kortrijk Basingstoke Portsmouth Cambridge Suhl Blackpool Southampton Brugge Derby Bath Deggendorf Lancaster Boston Manchester Newport Regensburg Dover Durham Kulmbach Genk Wavre Winchester Worthing Ipswich Erlangen Kingston upon Hull Oxford Bruxelles Kettering Plymouth Amberg Harrogate Coventry Warrington Cardiff Straubing Folkestone Grantham Bayreuth Hasselt Tournai Bedford Colchester Ansbach Doncaster Worcester Charleroi Reading Torquay Brighton Leicester York Birmingham
Kortrijk Oranienburg Papenburg Pirna Bremen Vetschau Flensburg Namur Praga Hannover Wavre Dresda Ostende Dessau Elmshorn Tournai Neuruppin Meppen Rotterdam Gorlitz Soltau Eisenhuttenstadt Oldenburg Arlon Plauen Garbsen Bruxelles Bautzen Luxembourg Riesa Lubeck Gent Stendal Lingen Turnhout Grimma Uelzen Potsdam Leer Bratislava Chemnitz Celle Hasselt Hildesheim Torgau Neumunster Mons Wolfsburg Emmen Geel Leipzig Luneburg Berlin Norden Altenburg Vechta Genk Brno Hameln Magdeburg Rendsburg Stade Braunschweig Amsterdam Sint-Niklaas Halle Hamburg Brandenburg Emden Freiberg Cloppenburg Cottbus Cuxhaven Liege Jihlava Bremerhaven Charleroi Salzgitter Haga Brugge Bernburg Norderstedt
Chisinau
Ioana Travel Cociu 08:34
Cornul Prest Deva Turda Orastie Alba Iulia 08:35
Jan Trans SRL Osoi
Turda
Judetean Valcele 08:40
INTER TOURS Targu Mures 08:45
Electric Castle - Bontida
Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci 08:48
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 08:50
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Jucu Iclod
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Turda
Lapusel Caseiu Bizusa Bai Gherla Finteusu Mare Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna 08:51
Prodan Tour Jucu De Sus 08:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Lador Travel SRL Dej
Turda
Cojocna 09:00
Cristorel Vultureni Chinteni Aschileu M Fodora Deus Aschileu M Faureni
Gilau Floresti
Irina Trans Huedin Oradea Alesd
Satu Mare Zalau
Voion Trans SRL Huedin Oradea Alesd
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Activ Trans Jibou Hida
Ami Turing Alesd Huedin Oradea
Ercolano Monselice San Salvo Rosarno Rozzano Venetia Firenze Montichiari Tricase Casalbuono Ravenna Battipaglia Barletta Cassino Voghera Ancona Quattromiglio Orte Monza Pordenone San Giorgio a Cremano Abano Terme Vasto Pizzo Frosinone Milano Sasso Marconi San Bonifacio Reggio di Calabria Sala Consilina Napoli Chieti Lodi Andria Novara Senegalia Settimo Orvieto Trieste Afragola Torino Lanciano Case Mortille Colleferro Bergamo Prato Arzignano Foggia Scilla Cremona Bologna Salerno Fabro Rovato Taranto Pince Pesaro Frascineto Ljubljana Caserta Asti Pescara Martirano Lombardo Passerano Brescia Ferrara Vicenza San Severo Bagnara Calabra Pavia Padova Angri Chiusi Crema Brindisi Lagonegro Rimini Atena Lucana Maribor Caianello Alessandria San Benedetto del Tronto Cerchiara di Calabria Roma Modena Rovigo Verona Termoli Palmi Mirano Pompei Arezzo Piacenza Lecce Rogliano Cesena Mormanno Rozzano Bari Campozillone Tortona Civitanova Marche Cosenza Fiano Romano Mantova
Aalborg Bratislava Sonderborg Pirna Slagelse Kolding Hamburg Silkeborg Flensburg Randers Gyor Teplice Nyborg Esbjerg Berlin Herning Rendsburg Skive Praga Svendborg Haderslev Vetschau Vejle Neumunster Holstebro Jihlava Tonder Cottbus Copenhagen Odense Rostock Viborg Brno Abenra Dresda Roskilde Fredericia Lubeck Arhus
Tinuta Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti 09:02
Turda 09:05
Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci 09:08
Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla 09:10
JAN Gherla
Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica 09:15
Turda
Electric Castle - Bontida
Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara 09:18
Ocolisel Salciua de Jos Campeni Posaga de Jos Turda Ocolis Bistra Buru Musca Moldovenesti Lupsa Cornesti Muncel Mihai Viteazu Baia De Aries Vidolm Sartas Valea Lupsei Brazesti Garde Salciua de Sus 09:20
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura
JAN Gherla
Turda
Judetean Huedin 09:21
Mesteacan Capalna Lapusel Caseiu Bizusa Bai Gherla Finteusu Mare Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Chinteni Aschileu M
Crucea Vatra Dornei Dorna Candrenilor Poiana Stampei Prundu Bargaului Bistrita Brosteni
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei 09:27
Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida 09:28
Milano Brescia Bergamo Trieste Vicenza Verona Padova Torino 09:30
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Iara
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Nuneaton King's Lynn Lancaster Warwick Canterbury Lincoln Bournemouth Aylesbury Andover Manchester Birmingham Wisbech Londra Stratford-upon-Avon Maidstone Chesterfield Weymouth Reading Winchester Bolton Burton upon Trent Peterborough Evesham Basildon Stoke on Trent Dorchester Basingstoke Brighton Southport Wolverhampton Corby Cheltenham Chelmsford Exeter Spalding Ipswich Chichester Preston Telford Kettering Gloucester Harlow Sheffield Boston Portsmouth Blackburn Lille Worcester Rothwell Bristol Bracknell Cambridge Doncaster Grantham Fareham Grimsby Dunkerque Hereford Market Harborough Bath Farnborough Bedford Leeds Leicester Southampton Sutton on Hull Calais Ross on Wye Wellingborough Weston-super-Mare Crawley Milton Keynes Bradford Nottingham Thetford York Dover Monmouth Northampton Taunton Horsham Bicester Chester Derby Norwich Harrogate Folkestone Newport Rugby Wellington Colchester Oxford Warrington Coventry Fakenham Blackpool Banbury Ashford Cardiff Yeovil Luton Newbury Liverpool
Passau Frankfurt Aachen Regensburg Mainz Dusseldorf Nurnberg Mannheim Duisburg Furth Heidelberg Essen Erlangen Karlsruhe Dortmund Ansbach Heilbronn Bayreuth Stuttgart Hof Koblenz Wurzburg Trier Bamberg Bonn Schweinfurt Koln
Romfour Cornitel
Romfour Cornitel
Cornul Prest Turda Hunedoara Aiud Alba Iulia Orastie Deva 09:35
Turda
Cornul Prest Turda Orastie Alba Iulia Deva 09:40
Electric Castle - Bontida 09:45
Model Oador Targu Mures 09:46
Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Livada Rascruci Sannicoara Bontida 09:48
Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda Sibiu 09:49
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Apahida Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita
JAN Gherla
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Turda
Turda 09:55
Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor 10:00
Poarta Salajului Nadasel Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica
Zalau Satu Mare
Graz Udine Santhia Torino Novara Mestre Milano Padova Bergamo Venetia Brescia Desenzano Verona Vicenza Viena
Torino Venetia Asti Udine Alessandria Graz Tortona Viena Voghera Piacenza Parma Savona Reggio nell'Emilia Ceva Modena Mondovi Mestre Fossano Padova
Judetean Gheorgheni
Trapani Praia a Mare Trieste Bologna Rende Cassino Aberdeen Milazzo Monfalcone Scalea Prato Cosenza Caserta Dundee Patti Palmanova Diamante Firenze Lamezia Terme Napoli Perth Taormina Pordenone Castrovillari Arezzo Catanzaro Avellino Stirling Giarre Conegliano Cassano al Ionio Montepulciano Pizzo Salerno Paisley Cefalu San Dona di Piave Sibari Orvieto Vibo Valentia Battipaglia Glasgow Catania Treviso Marina Schiavonia Orte Rosarno Potenza Livingston Enna Mestre Corigliano Calabro Fiano Romano Gioia Tauro Sala Consilina Edinburgh Caltanissetta Padova Tarsia Roma Taurianova Lagonegro Mirto Croscia Palermo Rovigo Rossano Colleferro Villa San Giovanni Alcamo Lauria Inferiore Castelfranco Veneto Ferrara Paola Frosinone Messina
Romfour Rennes Mannheim Nantes Heilbronn Angers Ansbach Le Mans Nurnberg Chartres Regensburg Paris Deggendorf Reims Passau Metz Wels Saarbrucken Linz Kaiserslautern Viena Cornitel Worms
Romfour Deggendorf Leicester Mons Passau Northampton Tournai Cornitel Wels Luton Budapesta Namur Linz Londra Trier Viena Maidstone Mannheim Kingston upon Hull Canterbury Heilbronn Leeds Dover Crailsheim Doncaster Calais Ansbach Sheffield Lille Nurnberg Dunkerque Regensburg Nottingham Charleroi
Romfour Soltau Esbjerg Celle Kolding Hannover Padborg Wolfsburg Viborg Flensburg Braunschweig Cornitel Sankt Peter-Ording Magdeburg Aalborg Kiel Leipzig Randers Neumunster Dresda Arhus Lubeck Praga Silkeborg Hamburg Brno Herning Luneburg Vejle
Romfour Charleroi Namur Trier Mannheim Heilbronn Ingolstadt Cornitel Landshut Ostende Wels Kortrijk Linz Tournai Viena Mons
Romfour Bordeaux Brive-la-Gaillarde Munchen Clermont-Ferrand Wels Lyon Linz Macon Viena Dijon Besancon Belfort Mulhouse Tuttlingen Cornitel Memmingen
Romfour Pedersborg Copenhagen Braunschweig Karlslunde Koge Magdeburg Nyborg Halle Odense Leipzig Kolding Dresda Flensburg Praga Kiel Brno Neumunster Bratislava Hamburg Rodekro Soltau Halsskov Cornitel Celle
Romfour Wetzlar Stockerau Gent Giesen Parndorf Bruxelles Bad Kissingen Leuven Coburg Liege Bayreuth Maastricht Plzen Aachen Duren Tabor Koln Gmund Bonn Hasselt Limburg an der Lahn Horn Antwerp
Romfour Londra Namur Passau Maidstone Trier Wels Canterbury Kaiserslautern Linz Dover Mannheim Viena Cornitel Calais Heidelberg Budapesta Blackpool Dunkerque Heilbronn Preston Lille Crailsheim Manchester Kortrijk Ansbach Liverpool Tournai Nurnberg Birmingham Mons Regensburg Oxford Charleroi Deggendorf
Romfour Colchester Chelmsford Londra Maidstone Canterbury Dover Cornitel Calais Norwich Dunkerque Peterborough Lille Cambridge Ipswich
Romfour Crailsheim Cardiff Lille Ansbach Newport Kortrijk Nurnberg Bristol Tournai Regensburg Swindon Mons Deggendorf Reading Charleroi Passau Londra Namur Wels Maidstone Trier Linz Canterbury Mannheim Viena Dover Heidelberg Budapesta Cornitel Calais Heilbronn Llanelli Dunkerque
Romfour Mulhouse Marseille Freiburg im Breisgau Avignon Ravensburg Orange Memmingen Montelimar Landsberg am Lech Valence Munchen Lyon Salzburg Macon Wels Dijon Linz Besancon Viena Belfort Cornitel
Romfour Budapesta Mulhouse Freiburg im Breisgau Ravensburg Memmingen Landsberg am Lech Cornitel Munchen Lyon Salzburg Macon Wels Dijon Linz Besancon Viena Belfort
Romfour Cornitel Ansbach Paris Nurnberg Reims Regensburg Metz Deggendorf Saarbrucken Passau Homburg Wels Kaiserslautern Linz Mannheim Viena Heidelberg Heilbronn Crailsheim
Romfour Wels Troyes Linz Epinal Viena Nancy Strasbourg Offenburg Albstadt Memmingen Landsberg am Lech Cornitel Munchen Sens Braunau am Inn Paris
Romfour Heidelberg Viena Heilbronn Beauvais Aalen Soissons Cornitel Ingolstadt Rouen Landshut Reims Compiegne Muhldorf Metz Braunau am Inn Saarbrucken Wels Homburg Linz Kaiserslautern Amstetten Mannheim Sankt Polten
Romfour Liezen Cornitel Graz Berna Frauenfeld Aarau Bludenz Baden Imst Zurich Zell am Ziller Winterthur Kaprun Sankt Gallen Sankt Johann im Pongau Bregenz Leoben Dornbirn Szombathely Innsbruck
Romfour Gmund Leeuwarden Dresda Horn Groningen Praga Emden Tabor Meppen Stockerau Cloppenburg Parndorf Bremen Leer Hannover Papenburg Braunschweig Oldenburg Magdeburg Nienburg Halle Walsrode Cornitel Leipzig
Romfour Emden Brno Wilhelmshaven Bratislava Bremerhaven Norden Bremen Leer Hannover Papenburg Braunschweig Walsrode Magdeburg Halle Leipzig Dresda Cornitel Praga
Romfour Bratislava Hamburg Sankt Peter-Ording Luneburg Soltau Celle Wolfsburg Magdeburg Cornitel Leipzig Flensburg Dresda Kiel Praga Neumunster Brno Itzehoe
Romfour Dresda Praga Brno Halbe Bratislava Oranienburg Neuruppin Schwerin Pritzwalk Lubeck Berlin Potsdam
Romfour Eisenach Gotha Erfurt Jena Gera Chemnitz Praga Duisburg Brno Essen Dortmund Kassel
Romfour Dusseldorf Wuppertal Brilon Kassel Gotha Erfurt Jena Chemnitz Praga Monchengladbach Brno Krefeld
Romfour Munchen Rosenheim Salzburg Wels Linz Viena
Romfour Kassel Gottingen Leipzig Dresda Praga Meppen Brno Vechta Osnabruck Munster Bielefeld Paderborn
Romfour Bamberg Bayreuth Hof Karlovy Vary Praga Brno Siegen Giesen Fulda Suhl Coburg
Romfour Mannheim Heidelberg Heilbronn Ansbach Nurnberg Regensburg Saarbrucken Passau Homburg Wels Homburg Linz Kaiserslautern Viena Worms
Turda 10:05
Gherla Jucu Iclod Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura 10:08
Baita Apahida Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 10:10
JAN Gherla
Dej Somcuta Mare Gherla Gilgau Baia Mare Ileanda 10:15
Judetean Vale
Negresti Oas
Turda
Electric Castle - Bontida
Magura Autotransport Simleu Silvaniei 10:17
Gherla Jucu Iclod Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura 10:18
Baita Apahida Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 10:20
JAN Gherla
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures
Danytur Dusseldorf Bremen Manheim Wuppertal Worms Duisburg Darmstadt Essen Viena Mainz Dortmund Munchen Wiesbaden Bochum Augsburg Frankfurt Munster Ulm Koblenz Greven Stuttgart Neuwied Osnabruck Pforzheim Bonn Cloppenburg Karlsruhe Koln Oldenburg Heidelberg
Turda
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Iclod Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Jucu 10:28
Orizont SA Satu Mare
DACOS Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes
Bistrita Dej 10:30
Joseni Reghin Lunca Bradului Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures Toplita
Iernut Predeal Brasov Azuga Sighisoara Busteni Targu Mures Sinaia Ploiesti Comarnic Constanta Bucuresti Mangalia Cernavoda Turda Fetesti Campia Turzii Drajna Noua Ludus
Hunedoara Orastie Deva
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Targu Mures
Beclean Dej Bistrita
Turda 10:35
Danytur Ljubljana 10:40
Drajna Noua Iernut Bucuresti Ludus Ploiesti Campia Turzii Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Mangalia Brasov Constanta Sighisoara Fetesti Targu Mures 10:45
Electric Castle - Bontida
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Jucu Iclod 10:48
Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Rascruci 10:50
Transagria Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei
JAN Gherla
Transagria Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dej Bistrita
Turda 10:55
Cojocna 11:00
Oradea Huedin Alesd Baile Felix
Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy Passau
Graz Giove Udine Roma Venetia Valmontone Padova Frosinone Mestre Cassino Ferrara Caserta Bologna Napoli Firenze Arezzo Perugia Viena Orte
Figueras Elche L'Hospitalet de l'Infant Tarvisio Savona Girona Murcia Almeria Udine Imperia Barcelona Budapesta Lorca Ilz Venetia San Remo Barcelona Viena Puerto Lumbreras Gleisdorf Padova Nice Tarragona Viena Vera Aix-en-Provence Vicenza Cannes Castellon de la Plana Wiener Neustadt Almeria Vidauban Verona Lancon-Provence Valencia Graz Roquetas de Mar Nimes Brescia Montpellier Xativa Griffen Huercal Overa Piacenza Beziers Aielo de Malferit Griffen Benicarlo Tortona Narbonne Benidorm Klagenfurt Ovada Perpignan Alicante Baix Ebre Villach Genova
Reading Cambridge Nottingham Oxford Worcester Warrington Luton Coventry Sheffield Chelmsford Kettering Liverpool Swindon Birmingham Doncaster Bath Leicester Manchester Bristol Peterborough Huddersfield Dover Milton Keynes Wolverhampton Leeds Canterbury Burton upon Trent Grimsby Maidstone Bedford Derby Sutton on Hull Londra Northampton Stoke on Trent Corby
Romfour Aalen Donauworth Ingolstadt Landshut Braunau am Inn Wels Linz Karlsruhe Viena Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart
Romfour Aalen Ingolstadt La Rochelle Landshut Poitiers Braunau am Inn Tours Wels Orleans Linz Troyes Viena Nancy Strasbourg Offenburg Stuttgart
Romfour Viena Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Memmingen Landsberg am Lech Munchen Rosenheim Gmunden Salzburg Ulm Wels Strasbourg Linz Karlsruhe
Romfour Wiesbaden Frankfurt Passau Aschaffenburg Wels Wertheim Linz Wurzburg Amstetten Schweinfurt Melk Erlangen Sankt Polten Nurnberg Viena Hanau am Main Amberg Parndorf Koblenz Regensburg Mainz Deggendorf
Romfour Nordhausen Zwolle Chemnitz Hengelo Praga Enschede Brno Rheine Bratislava Munster Osnabruck Bielefeld Paderborn Altenburg Kassel Naumburg Gottingen Almelo
Romfour Duisburg Brno Alkmaar Essen Bratislava Haarlem Dortmund Budapesta Amsterdam Lippstadt Utrecht Kassel Amersfoort Gotha Apeldoorn Erfurt Arnhem Jena Nijmegen Gera Emmerich Zwickau Eisenach Krefeld Praga Kleve
Romfour Plzen Monchengladbach Tabor Dusseldorf Gmund Wuppertal Horn Haga Siegen Stockerau Rotterdam Marburg an der Lahn Parndorf Dordrecht Bad Hersfeld Budapesta Breda Fulda Tilburg Bad Kissingen Eindhoven Bamberg Venlo Bayreuth Roermond
Romfour Freiburg im Breisgau Wels Villingen-Schwenningen Linz Balingen Viena Albstadt Tuttlingen Friedrichshafen Ravensburg Kempten Rosenheim Bad Tolz Salzburg Murnau am Staffelsee Gmunden
Romfour Leoben Graz Bregenz Szombathely Dornbirn Bludenz Imst Innsbruck Zell am Ziller Kaprun Sankt Johann im Pongau Liezen
Romfour Plzen Suhl Tabor Leverkusen Gmund Bochum Horn Dortmund Stockerau Wuppertal Viena Siegen Parndorf Giesen Fulda Hof Karlovy Vary
Romfour Berlin Potsdam Cottbus Bautzen Dresda Eberswalde Praga Prenzlau Brno Rostock Bratislava Stralsund Greifswald Neubrandenburg
Autotransport Calimanul Toplita 11:01
Rodara Tour SRL Garbau 11:05
Turda
Targu Jiu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu 11:07
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod 11:08
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu 11:10
JAN Gherla
Carei Satu Mare Zalau 11:15
Floresti Gilau
Turda
Electric Castle - Bontida
Livada Rascruci Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod 11:18
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu 11:20
Prodan Tour Jucu De Sus
JAN Gherla
Koblenz Offenbach Offenburg Hengelo Degendorf Monchengladbach Lippstadt Bad Hersfeld Ingolstadt Drachten Apeldoorn Munchen Duisburg Kempten Enschede Mainz Paderborn Villingen-Schwenningen Rotterdam Zwickau Roermond Neuwied Fulda Gottingen Baden-Baden Almelo Landshut Hamm Coburg Augsburg Groningen Deventer Melk Essen Starnberg Haga Gera Bayreuth Wiesbaden Detmold Biberach an der Riß Bocholt Marburg an der Lahn Wetzlar Kassel Reutlingen Eindhoven Freising Aachen Wurzburg Ulm Assen Leeuwarden Amstetten Munster Rosenheim Venlo Jena Bamberg Almere-Haven Stuttgart Bielefeld Singen Papenburg Limburg an der Lahn Saarbrucken Northeim Tubingen Tilburg Viena Duren Wertheim Aalen Leiden Wels Osnabruck Dachau Luxembourg Erfurt Erlangen Amsterdam Emmen Pforzheim Wuppertal Memmingen Nijmegen Frankfurt Trier Einbeck Balingen Breda Kulmbach Bonn Darmstadt Karlsruhe Hoorn Passau Minden Erding Koln Eisenach Nurnberg Utrecht Zwolle Ludwigsburg Dusseldorf Ravensburg Arnhem Hanau am Main Siegen Goslar Albstadt Dordrecht Hof
Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod Livada Rascruci 11:28
Brad 11:29
Cojocna 11:30
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu
JAN Gherla
Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Huedin Borod Dumbrava Bucea Izvoru Crisului
Oradea
Turda 11:35
Electric Castle - Bontida 11:45
Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod Livada Rascruci 11:48
Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla 11:50
JAN Gherla
Turda 11:55
Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica Poarta Salajului Nadasel 12:00
Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda
Baia Mare Ileanda Dej Somcuta Mare Gherla Gilgau
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Danytur Worcester Manchester Nurnberg Dover Warwick Halifax Heidelberg Canterbury Coventry Bradford Manheim Faversham Birmingham Leeds Kaiserslautern Maidstone Wolverhampton York Saarbrucken Rochester Stoke on Trent Kingston upon Hull Luxembourg Londra Chester Scunthorpe Charleroi Londra Warrington Doncaster Bruxelles Oxford Liverpool Viena Sheffield Gent Bicester Preston Munchen Brugge Stratford-upon-Avon Bolton Passau Calais
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut
Sebes Targu Jiu Timisoara Calan Targu Carbunesti Arad Deva Slatina (Olt) Rovinari Alexandria Craiova Filiasi Corabia Isalnita Lancram Turnu Magurele Turda Orastie Giurgiu Unirea Simeria Motru Aiud Hunedoara Resita Teius Hateg Caransebes Alba Iulia Petrosani Lugoj
Sighisoara Sinaia Medias Campina Moinesti Fagaras Bucuresti Comanesti Slobozia Pitesti Onesti Hirsova Ploiesti Targu Ocna Tandarei Ramnicu Sarat Covasna Medgidia Vestem Sfantu Gheorghe Mangalia Ramnicu Valcea Targu Secuiesc Constanta Sibiu Brasov Miercurea Sibiului Predeal
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda 12:05
Turda
Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida 12:08
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura 12:10
JAN Gherla
Turda 12:15
Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida 12:18
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura 12:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Fundatura Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita 12:28
Bistrita Prundu Bargaului Beclean Dej Gherla 12:30
Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Mondovi Vicenza Fossano Padova Mestre Venetia Torino Udine Santhia Graz Novara Viena Milano Genova Bergamo Savona Brescia Desenzano Ceva Verona
Satu Mare Zalau 12:35
Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Somcuta Mare
Turda
Wolverhampton Chichester Corby Mouscron Chelmsford Sheffield Cheltenham Ipswich Passau Spalding Telford Portsmouth Kettering Tourcoing Harlow Doncaster Gloucester Cambridge Regensburg Boston Worcester Fareham Rothwell Lille Bracknell Leeds Bristol Bedford Nurnberg Grantham Hereford Southampton Market Harborough Calais Farnborough Manchester Bath Milton Keynes Heilbronn Leicester Ross on Wye Wellingborough Dover Crawley Liverpool Weston-super-Mare Bicester Thetford Mannheim Nottingham Monmouth Northampton Folkestone Horsham Kingston upon Hull Taunton Oxford Norwich Kaiserslautern Derby Newport Rugby Ashford Colchester Wellington Newbury Fakenham Trier Coventry Cardiff Banbury Canterbury Luton Yeovil Andover King's Lynn Luxembourg Nuneaton Lincoln Warwick Maidstone Aylesbury Bournemouth Birmingham Winchester Wisbech Liege Londra Chesterfield Stratford-upon-Avon Reading Nickelsdorf Weymouth Burton upon Trent Brighton Peterborough Bruxelles Basildon Stoke on Trent Evesham Basingstoke Viena Dorchester 12:40
Arad 12:45
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura 12:48
Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida 12:50
JAN Gherla
Judetean Valcele 12:55
Turda
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu 12:58
Floresti Gilau 13:00
Zalau Satu Mare
Toplita Joseni Reghin Lunca Bradului Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures
Baia Mare Ileanda Dej Somcuta Mare Gherla Gilgau
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea
Almar Trans SRL Mihaesti
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Romfour Graz Brescia Wolfsberg Verona Szombathely Vicenza Cornitel Treviso Torino Portogruaro Asti Palmanova Alessandria Udine Casale Monferrato Tarvisio Novara Villach Milano Klagenfurt Bergamo
Romfour Pesaro Palmanova Rimini Udine Cesena Tarvisio Cornitel Forli Villach Roma Imola Klagenfurt Avezzano Bologna Graz Pescara Ferrara Marghera San Benedetto del Tronto Rovigo Wolfsberg Civitanova Marche Padova Szombathely Ancona San Dona di Piave Senegalia Portogruaro
Turda 13:05
Gherla Jucu Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura 13:08
Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada 13:10
JAN Gherla
Turda 13:15
Iclod Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu 13:18
Huedin Alesd Oradea 13:20
Livada Sannicoara Bontida Baita Apahida Fundatura Gherla Iclod Jucu Rascruci
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Iara
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Unirea Ramnicu Valcea Horezu Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Turda 13:27
Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Gherla Jucu Iclod 13:28
Cojocna 13:30
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci
JAN Gherla
Bridport Dunkerque Bolton Truro Portsmouth Gloucester Stoke on Trent Cambridge Burton upon Trent Harlow Scarborough Kettering Dorchester Lille Manchester Newquay Chichester Cheltenham Chesterfield Ipswich Birmingham Chelmsford Lancaster Corby Weymouth Mons Liverpool Saint Austell Worthing Newcastle upon Tyne Evesham Lincoln Basingstoke Nuneaton Basildon Blackpool Peterborough Bournemouth Charleroi Warrington Plymouth Brighton Sunderland Stratford-upon-Avon Cardiff Reading Coventry Londra Harrogate Wisbech Yeovil Namur Chester Torquay Winchester Carlisle Warwick Newport Aylesbury Derby Maidstone York King's Lynn Wellington Luxembourg Bradford Exmouth Andover Penrith Banbury Monmouth Luton Nottingham Canterbury Sutton on Hull Fakenham Taunton Saarlouis Exeter Newbury Durham Rugby Ross on Wye Colchester Leicester Ashford Grimsby Leeds Norwich Bridgwater Saarbrucken Milford Haven Oxford Horsham Middlesbrough Northampton Hereford Grantham Folkestone Blackburn Doncaster Thetford Weston-super-Mare Carmarthen Bicester Worcester Crawley Darlington Wellingborough Boston Dover Preston Sheffield Southampton Bath Llanelli Milton Keynes Telford Farnborough Barrow in Furness Market Harborough Spalding Calais Southport Helston Fareham Bristol Swansea Bedford Wolverhampton Bracknell Kendal Rothwell
Rotterdam Leiden Weert Groningen Liege Arnhem Amsterdam Venlo Leek Tilburg Ede Haarlem Roermond Breda Utrecht Hoorn Drachten Maastricht Roosendaal Amersfoort Alkmaar Leeuwarden Antwerp Middelburg Apeldoorn Meppel Dokkum Geel Vlissingen Almelo Emmen Lierre Nijmegen Zwolle Heerenveen Gent Oss Kampen Stadskanaal Bruxelles Waalwijk Almere-Buiten Helmond Veendam Genk Dordrecht Haga Eindhoven Haren Hasselt
Wolfsburg Reutlingen Bonn Ansbach Bremen Albstadt Fulda Lubeck Hildesheim Cottbus Koln Bayreuth Ulm Celle Freiburg im Breisgau Frankfurt Neumunster Hannover Halle Duren Hof Memmingen Konstanz Villingen-Schwenningen Mainz Busum Paderborn Leipzig Aachen Wurzburg Kempten Soltau Singen Mannheim Heide Bielefeld Gera Dusseldorf Bamberg Lindau Luneburg Strasbourg Heidelberg Kiel Munster Jena Wuppertal Schweinfurt Friedrichshafen Oldenburg Potsdam Karlsruhe Sankt Peter-Ording Gottingen Bocholt Duisburg Bad Mergentheim Ravensburg Papenburg Berlin Heilbronn Husum Kassel Osnabruck Essen Ingolstadt Zwickau Hamburg Magdeburg Ludwigsburg Schleswig Marburg an der Lahn Nurnberg Minden Dortmund Landshut Chemnitz Bern Goslar Stuttgart Kappeln Koblenz Furth Vechta Hamm Munchen Dresda Schwerin Braunschweig Tubingen Flensburg Trier Erlangen Cloppenburg Offenburg Augsburg Erfurt Bremerhaven
Terni Taurianova Bologna Gioia del Colle Caserta Cremona Cosenza San Dona di Piave Altamura Ancona Reggio di Calabria Asti Gioia Tauro Reggio nell'Emilia Martina Franca San Severo Piacenza Cariati Mestre Matera Novara Melito di Porto Salvo Bra Polistena Imola Taranto Napoli Prato Ciro Marina Bova Marina Padova Potenza Alessandria Moncalieri Rosarno Lugo Ostuni Pinerolo Calenzano San Giovanni in Fiore Brancaleone Marina Vicenza Polla Tortona Torino Monasterace Faenza Brindisi Cuneo Bergamo Crotone Civitanova Marche Bianco Rovigo Sala Consilina Rivoli Tropea Ravenna Manduria Foggia Monza Petilia Policastro San Benedetto del Tronto Villa San Giovanni San Bonifacio Scalea Roma Soverato Marina Forli Lecce Trieste Avellino Milano Cutro Ascoli Piceno Bovalino Marina Verona Castrovillari Frosinone Parma Corigliano Calabro Monfalcone Salerno Pavia Isola di Capo Rizzuto Teramo Locri Ferrara Bernalda Cassino Brescia Rossano San Giorgio di Nogaro Barletta Arezzo Botricello Pescara Siderno Marina Mantova Ginosa Vasto Cesena Paola Latisana Andria Pesaro Catanzaro Orvieto Palmi Modena Policoro Termoli Rimini Rende Portogruaro Bari Senegalia Lamezia Terme
Galati
Turda 13:35
Gilau Floresti 13:45
Rascruci Livada Sannicoara Bontida Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod 13:48
Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 13:50
JAN Gherla
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut
Turda 13:55
Gheorgheni Sarmas Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului 14:00
Huedin
Omnitrans Stei 14:01
Omnitrans Stei
Turda 14:05
Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada 14:08
Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 14:10
JAN Gherla
Rodara Tour SRL Garbau 14:15
Turda
Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada 14:18
Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 14:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 14:28
DACOS Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida 14:30
JAN Gherla
Tabita Tour Dej Bistrita Beclean
Targu Mures Sighisoara Brasov Turda Ploiesti
Hunedoara Deva Orastie Simeria Sebes Alba Alba Iulia
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Turda
Faureni Cristorel Vultureni Chinteni Aschileu M Fodora Deus Aschileu M 14:45
Judetean Vale
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 14:48
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida 14:50
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 14:55
Turda
Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica Poarta Salajului Nadasel Zimbor 15:00
Gilau Floresti
Zalau Satu Mare
Onesti Focsani Targu Secuiesc Tecuci Adjud Targu Mures Brasov
Sibiu International Airport Sibiu Fagaras Adjud Galati Marasesti Braila Focsani Turda Tisita Aiud Brasov Alba Iulia Targu Secuiesc Sebes Onesti
Campina Buzau Busteni Comarnic Sighisoara Balauseri Albesti Paleologu Ploiesti Braila Predeal Mizil Galati Sinaia Brasov Ramnicu Sarat Ianca
Irina Trans Turda Ludus Sovata Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures 15:03
Voion Trans SRL Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure Iasi Bicaz
Ami Turing Roman Piatra Neamt Iasi Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda Lacu Rosu Bicaz
Galati
Chinteni Aschileu M 15:05
Simdoria Trans Bontida
Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 15:08
Cluj Napoca Aeroport Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida Baita
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
Turda 15:15
Fundatura Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Apahida Baita 15:18
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida 15:20
JAN Gherla
Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Caseiu Bizusa Bai Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung 15:21
Targu Mures Campia Turzii Iernut Turda Ludus 15:23
Lunca Bradului Deda Bicazu Ardelean Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt Targu Mures Iernut Turda Bicaz Centru Lacu Rosu Reghin 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura 15:28
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Sannicoara Bontida 15:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
JAN Gherla
Turda 15:35
Danytur Mirano Padova Bologna Prato Firenze Roma Napoli Salerno Trieste Venetia 15:40
Cojocna 15:45
Almar Trans SRL Topa Mica
Activ Trans Jibou Hida
Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura 15:48
Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada 15:50
JAN Gherla
Budapesta Budapesta 15:55
Turda
Gilau Floresti 16:00
Judetean Gheorgheni
Piatra Neamt Vatra Dornei Bistrita Bicaz Poiana Largului Brosteni Borca Hangu
Randers Abenra Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping
Linz Karlsruhe Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln Augsburg Dusseldorf Stuttgart Mannheim Duisburg Landshut Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm
Almar Trans SRL Mihaesti 16:05
Budapesta Budapesta
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod 16:08
Livada Sannicoara Bontida Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci 16:10
JAN Gherla
Campulung Moldovenesc Pascani Beclean Dej Gura Humorului Prundu Bargaului Iasi Vatra Dornei Bistrita Falticeni 16:15
Dej Roman Targu Frumos Bistrita Vatra Dornei Beclean
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Apahida Baita Fundatura Jucu Gherla Iclod 16:18
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci 16:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci 16:28
Dartford Dover Calais Londra Gent Brugge Londra 16:30
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu
JAN Gherla
MILUȚU BUS Dej Gherla Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu
Turda 16:35
GVP Iara 16:40
Gilau Floresti 16:45
Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada 16:48
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 16:50
JAN Gherla
Turda 16:55
Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica Poarta Salajului Nadasel 17:00
Oradea Alesd Huedin
Faget Lugoj Timisoara Aiud Teius Turda Alba Iulia Orastie Deva
Zalau Satu Mare
Transport Calatori SA Botosani Beclean Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului
Wurzburg Nurnberg Suben Koln Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege Melk
Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada 17:08
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 17:10
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Sebes Sibiu Unirea Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud 17:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Negresti Oas
Turda
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie 17:16
Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 17:18
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 17:20
GVP Sarata
JAN Gherla
Gherla Finteusu Mare Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu 17:21
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Jan Trans SRL Boju
Judetean Valcele
Zimbor Zalau 17:27
Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 17:28
Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel 17:30
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida
Judetean Gheorgheni
Almar Trans SRL Topa Mica
JAN Gherla
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures
Targu Mures
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Turda
Rodara Tour SRL Garbau 17:45
Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara 17:48
Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita 17:50
JAN Gherla
Turda 17:55
Cojocna 18:00
Gilau Floresti
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
DACOS Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu 18:03
Almar Trans SRL Mihaesti 18:05
Turda
Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 18:08
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara 18:10
JAN Gherla
GVP Iara 18:15
Turda
Jucu Gherla Iclod Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 18:18
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara 18:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod 18:28
Bistra Posaga de Jos Campeni Salciua de Jos Gura Rosiei Salciua de Sus Abrud Turda Brazesti Mihai Viteazu Sartas Cornesti Baia De Aries Buru Muncel Ocolisel Valea Lupsei Vidolm Lupsa Ocolis Musca Lunca Ariesului
Reghin 18:30
Teo Trans Ravenna Cervia Bellaria Rimini Cattolica Monfalcone Pesaro Sevegliano Latisana Mestre Chioggia Comacchio
Baia Mare Ileanda Dej Somcuta Mare Gherla Gilgau
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci
Simdoria Trans Bontida
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Huedin Borod Dumbrava Bucea Izvoru Crisului Oradea
Huedin
Oradea
Viena Lille Coventry Linz Calais Birmingham Passau Crewe Regensburg Dover Manchester Nurnberg Maidstone Liverpool Wurzburg Barking Stoke on Trent Frankfurt Londra Koln Londra Aachen Luton Liege Milton Keynes Budapesta Bruxelles Northampton
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 18:35
Cornul Prest Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda
Prodan Tour Jucu De Sus
Turda
Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi 18:45
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda
Judetean Vale
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod 18:48
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci 18:50
Judetean Prunis
JAN Gherla
Budapesta Budapesta 18:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Turda
Cojocna 19:00
Zalau Satu Mare
Daiona Trans Service Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei
Budapesta Budapesta
Dover Calais Londra Gent Brugge Londra Dartford
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej
Turda 19:05
MV Trans 2007 Campia Turzii 19:15
Turda
Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut Turda 19:16
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Jucu Gherla Iclod 19:18
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 19:20
Judetean Padureni
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege Melk Wurzburg Nurnberg Suben Koln 19:30
Cesena Foggia Ferrara Faenza Pescara Monopoli Venetia Ancona San Severo San Benedetto del Tronto Rimini Termoli Forli Bologna Vasto Taranto Padova Giulianova Cerignola Trieste Porto San Giorgio Maglie Udine Civitanova Marche Lecce Pesaro Fano Brindisi Cattolica Bari
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda 19:35
Prodan Tour Jucu De Sus 19:40
Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci 19:48
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 19:49
AXI TOURS Turda Brasov Medias Tarnaveni 19:50
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu
JAN Gherla
Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Caseiu Bizusa Bai Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau 19:51
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
Budapesta Budapesta 20:00
MV Trans 2007 Campia Turzii
Turda 20:05
Targu Jiu Horezu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu 20:06
Pancota Ineu Beliu Craiva Tinca Oradea Ineu Alesd Huedin Arad Siria 20:10
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
Filadelfia Charter Grecia Thassos Keramoti Kresna Skala Rachioni Sofia Skala Prinos Limenaria Pefkari Potos Kinira Skala Potamias Makryammos
Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada 20:18
Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu 20:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
GVP Sarata
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Unirea Aiud Teius Sebes Talmaciu Turda Calimanesti
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Turda 20:35
Gilau Floresti 20:45
Somcuta Mare Gherla Gilgau Baia Mare Ileanda Dej
Brasov Sibiu Alba Iulia Aiud
Medias Targu Mures Turda
Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada 20:48
Sebes Sibiu Unirea Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud 20:50
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida
JAN Gherla
Arad
Satu Mare Zalau 21:00
Seini Baia Mare Dej Gherla Tautii Magheraus Gilgau Ileanda Somcuta Mare Apa Cicirlau Livada Satu Mare
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Londra Aachen Bruxelles Viena Liege Frankfurt Nurnberg Londra Regensburg Birmingham Deggendorf Manchester Passau Wurzburg Coventry Liverpool Oxford Luton Northampton Londra Koln
DACOS Talmaciu Turda Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti 21:03
Jan Trans SRL Osoi 21:05
Negresti Oas 21:15
Turda
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara 21:18
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 21:20
JAN Gherla
Tinuta Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Caseiu Bizusa Bai Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare 21:36
Tinuta Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti Viseu De Jos Bistra 21:37
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
Baita Fundatura Apahida Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara 21:48
Gherla Iclod Jucu Rascruci Livada Bontida Sannicoara Baita Fundatura Apahida 21:50
JAN Gherla
Arad
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut
Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu Poarta Salajului Nadasel Sanmihaiu Almasului Mera Chendremal Radaia Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti 22:00
Prodan Tour Visea
Alesd Ciucea Huedin Oradea
Suben Frankfurt Bruxelles Sankt Polten Maidstone Passau Bad Camberg Bruxelles Loosdorf Dartford Regensburg Limburg an der Lahn Aalst Melk Londra Nurnberg Bad Honnef am Rhein Drongen Kemmelbach Luton Siegburg Brugge Amstetten Nurnberg Koln Jabbeke Oed Wurzburg Frechen Ostende Sankt Valentin Wurzburg Aachen Calais Linz Wertheim Liege Dover Wels Spessart Liege Budapesta Kent Haag Weiskirchen Bruxelles Viena Canterbury
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 22:12
Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Northampton Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Warrington Liverpool Birmingham Luton 22:30
Iuga Class Lux Maidstone Dagenham Barking Londra Reading Swindon Bristol Cardiff Newport Dover
Gilau Floresti 22:45
Budapesta Szolnok Budapesta Puspokladany 22:50
Budapesta Szolnok Budapesta Puspokladany 23:00
Arad
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Sibiu Alba Iulia Turda Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Bucuresti Miercurea Sibiului Pitesti Teius Aiud Ramnicu Valcea Unirea 23:30
Onesti Focsani Targu Secuiesc Tecuci Adjud Targu Mures Brasov
Prodan Tour Jucu De Sus 23:35
Mai multe despre Cluj Napoca
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Cluj