Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Hereclean

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Hereclean ➞ Cluj Napoca

sâmbătă,
28 mai 2022
4 curse disponibile

06:00
2h 00m
08:00
Cento Trans
32lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 06:00
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
32lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
06:30
2h 00m
08:30
Cento Trans
32lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 06:30
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
32lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
08:00
2h 00m
10:00
Cento Trans
32lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 08:00
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
32lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
15:30
1h 40m
17:10
Cento Trans
32lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 15:30
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
  3. 17:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
32lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
17:00
1h 45m
18:45
Cento Trans
32lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:00
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
32lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
19:51
2h 09m
22:00
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 19:51
    Hereclean Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Hereclean - Cluj Napoca

Despre Hereclean - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Hereclean - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Hereclean la Cluj Napoca este de 32 RON.

De unde pleacă autocarul din Hereclean către Cluj Napoca?

De la Hereclean la Cluj Napoca circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Hereclean către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Hereclean pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:51.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hereclean către Cluj Napoca?

Călătoria Hereclean-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 1h 40min și 2h 09min.