Filtrează rezultate

General

Plecare din Gura Humorului

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Gura Humorului ➞ Cluj Napoca

miercuri,
5 aug 2020
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:50 - 12:00
Tarsin
6h 10min
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.05.2020.

Transfer la aeroport-Cluj

  1. 05:50
  2. Traseu: Radauti - Cluj
  3. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 6h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 05/2020
10:00 - 16:15
Sami Trans
6h 15min
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

Program rezervari 06:30 - 20:00 In VATRA DORNEI se va face o pauza de 30 MINUTE.

  1. 10:00
    Gura Humorului Statie Gura Humorului
  2. Traseu: 03 Iasi - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 6h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
21:25 - 04:02
Apetrans Grup
6h 37min
Vezi detalii

Apetrans Grup

Politrans Com

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0732220210, pentru zilele impare 0732000211


  1. 21:25
    Gura Humorului Statie Gura Humorului
  2. Traseu: Botosani - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 04:02 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 6h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Politrans Com | Ultima actualizare: 07/2020
08:30 - 15:10
Petdor
6h 40min
-
Vezi detalii
  1. 08:30
    Gura Humorului Statie Gura Humorului
  2. Traseu: Radauti - Baile Felix
    • Dotări:
  3. 15:10
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 6h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 11/2019
09:05 - 17:00
Transport Calatori SA Botosani
7h 55min
120lei
Vezi detalii

Transport Calatori SA Botosani

Transport Calatori S.A. Botosani
  1. 09:05
  2. Traseu: Botosani - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 7h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
120lei
Sursa: Transport Calatori S.A. Botosani | Ultima actualizare: 05/2020
21:00 - 02:55
Petdor
5h 55min
-
Vezi detalii
  1. 21:00
    Gura Humorului Statie Gura Humorului
  2. Traseu: Darabani - Oradea
    • Dotări:
  3. 02:55 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 5h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 11/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Gura Humorului - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Gura Humorului - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Gura Humorului la Cluj Napoca este cuprins între 55 și 120 RON.

De unde pleacă autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca?

De la Gura Humorului la Cluj Napoca circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Gura Humorului, Autogara Transporturi Auto, Centru - Hotel Best Western.

Când pleacă autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Gura Humorului pleacă la ora 05:50, iar ultimul pleacă la ora 21:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca?

Călătoria Gura Humorului-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 5h 55min și 7h 55min.