Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mihaesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mihăești ➞ Cluj Napoca

miercuri,
10 aug 2022
14 curse disponibile

04:30
30m
05:00
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 04:30
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 05:00
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
05:50
30m
06:20
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 05:50
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 06:20
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:10
30m
07:40
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 07:10
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 07:40
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:15
45m
08:00
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:15
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
08:00
30m
08:30
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 08:00
    Mihaesti Centru
  2. Autocar: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
09:30
30m
10:00
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 09:30
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
11:30
30m
12:00
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:30
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
12:30
30m
13:00
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 12:30
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 13:00
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
30m
15:00
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:30
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
15:35
30m
16:05
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 15:35
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 16:05
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:40
30m
17:10
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 16:40
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
17:35
30m
18:05
Almar Trans SRL
-
Vezi detalii

via Baciu

Informaţii neactualizate de 9 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 17:35
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: CJ Mihaiesti - Cluj Napoca
  3. 18:05
    Cluj Napoca Statie Cluj Napoca
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Almar Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:15
30m
18:45
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:15
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
21:20
40m
22:00
Cento Trans
13lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 21:20
    Mihaesti Centru
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mihăești - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mihăești - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mihăești la Cluj Napoca este de 13 RON.

De unde pleacă autocarul din Mihăești către Cluj Napoca?

De la Mihăești la Cluj Napoca circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Mihăești către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Mihăești pleacă la ora 04:30, iar ultimul pleacă la ora 21:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mihăești către Cluj Napoca?

Călătoria Mihăești-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 30min și 45min.