Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Șimleu Silvaniei ➞ Cluj Napoca

luni,
3 oct 2022
6 curse disponibile

05:30
2h 30m
08:00
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 05:30
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
06:00
2h 30m
08:30
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 06:00
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Autocar: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
07:30
2h 30m
10:00
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 07:30
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
15:00
2h 10m
17:10
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 15:00
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
16:30
2h 15m
18:45
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 16:30
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
19:30
2h 30m
22:00
Cento Trans
36lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 19:30
    Șimleu Silvaniei Autogara Magura Autotrans SA
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
36lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Șimleu Silvaniei - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Șimleu Silvaniei - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Șimleu Silvaniei la Cluj Napoca este de 36 RON.

De unde pleacă autocarul din Șimleu Silvaniei către Cluj Napoca?

De la Șimleu Silvaniei la Cluj Napoca circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Magura Autotrans SA.

Când pleacă autocarul din Șimleu Silvaniei către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Șimleu Silvaniei pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șimleu Silvaniei către Cluj Napoca?

Călătoria Șimleu Silvaniei-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 2h 10min și 2h 30min.