Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Roman

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Roman ➞ Cluj Napoca

joi,
27 ian 2022
2 curse disponibile

07:00
7h 30m
14:30
Irina Trans
90lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Program rezervari: 08:00-20:00. telefon fix 0332464562/ mobil 0749226971/ 0748136552

  1. 07:00
  2. Microbuz: iasi-oradea
  3. 14:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
90lei
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 01/2022
07:00
8h 03m
15:03
Ami Turing
90lei
Vezi detalii

Ami Turing

Ami Turing SRL

program rezervari zilnic: 08:00-20:00 Telefon: 0720979645 Plecări din Iași - Oradea săptămâna impară din an cu zilele pare din săptămână. Plecări din Oradea - Iași săptămâna impară din an cu zilele impare din săptămână.

  1. 07:00
  2. Microbuz: IASI (IS) - ORADEA (BH)
    • Dotări:
  3. 15:03
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 8h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
90lei
Sursa: Ami Turing SRL | Ultima actualizare: 12/2021
07:15
8h 45m
16:10
Sami Trans
100lei
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

0740-837.855; 0332-804070; Program rezervari 06:30 - 20:00 Program rezervari 06:30 - 20:00

  1. 07:15
    Roman Autogara DLS
  2. Microbuz : 06 Piatra Neamt - Iasi
    • Dotări:
  3. 07:45
    Târgu Frumos Benzinaria OMV
  1. 07:55
    Târgu Frumos Benzinaria OMV

  2. 03
    Microbuz : 03 Iasi - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 8h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2022
15:00
7h 00m
22:00
LibertBus.md
85lei
Vezi detalii

Circulă doar duminică

se circula duminica din Balti ,si luni din Cluj Napoca Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele:+3736918411

  1. 15:00
  2. Autocar: BALTI -CLUJ NAPOCA
  3. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
85lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roman - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Cluj Napoca este cuprins între 85 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Cluj Napoca?

De la Roman la Cluj Napoca circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Roman, Autogara DLS, Autogara Ulderic Iosif SRL.

Când pleacă autocarul din Roman către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Cluj Napoca?

Călătoria Roman-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 7h 00min și 8h 45min.