Gara CFR Roman Roman , Romania

Strada Stefan cel Mare, Roman, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Gara CFR Roman

Ora Către
00:00 Bacău Onești Brașov Ghimbav Codlea
Sculeni Fălești Bălți
00:22 Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Wolfsberg Innsbruck Bregenz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Starnberg Koln Bonn Singen Winterthur Metz Verdun Reims Meaux Paris Strasbourg Nancy Colmar
00:25 Flozampet Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat București
00:28 Bratislava Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Görlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhüttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannöver Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Lüneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Neumünster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liège Namur Arlon Luxembourg Oldenburg Münster Bielefeld Düsseldorf Siegen Bonn Koblenz Aachen Karlsruhe Nürnberg Ingolstadt Ulm Augsburg Freiburg im Breisgau Lübeck Rostock Kiel Homburg
00:30 Pletl Ansbach Crailsheim Öhringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nürnberg Würzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Düsseldorf Essen Dortmund
Pletl Mühldorf Rastatt Waldkraiburg Baden-Baden Bühl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut München Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Pletl Brașov
Moțca Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
00:34 Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
00:48 Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
01:00 Inter-Tour Obzor Sunny Beach Varna Sf. Constantin si Elena Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik
Chișinău
Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
01:05 Târgu Frumos Cotnari Hârlău Frumușica Flămânzi Copălău Botoșani
01:20 Viena Melk Amstetten Landshut Freising Erding Dachau München Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tübingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Ingolstadt Nürnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Würzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrücken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Göttingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Aachen Koln Wuppertal Düsseldorf Duisburg Essen Münster Osnabrück Minden Mönchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn Amsterdam Haarlem Zaanstad Amersfoort Hoofddorp Maastricht Alkmaar Heerlen Zaandam Maassluis Tiel Vlissingen Lelystad Vlaardingen Aalst Turnhout Tournai Tielt Rochefort Mons Ostende Lommel Charleroi Bruxelles Arlon
01:28 Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova
01:30 Tatabánya Győr Hegyeshalom Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Amstetten Wolfsberg Braunau am Inn Sankt Pölten Melk Wels Innsbruck Bregenz Linz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Hannöver Bremen Hamburg Lübeck Kiel Münster Dortmund Essen Düsseldorf Bonn Trier Luxembourg Saarbrücken Stuttgart Freiburg Offenburg Singen Winterthur Zürich Basel Zug Lucerne Sankt Gallen Berna
Ungheni Călărași Strășeni Chișinău
01:35 Fălești Bălți
01:40 Bratislava Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Görlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhüttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannöver Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Lüneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Lübeck Neumünster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liège Namur Arlon Luxembourg Oldenburg Münster Bielefeld Düsseldorf Siegen Bonn Koblenz Aachen Karlsruhe Nürnberg Ingolstadt Ulm Augsburg Freiburg im Breisgau Rostock Kiel Homburg
01:42 Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova
02:02 Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma
02:30 Viena Melk Amstetten Landshut Freising Erding Dachau München Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tübingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Ingolstadt Nürnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Würzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrücken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Göttingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Aachen Koln Wuppertal Düsseldorf Duisburg Essen Münster Osnabrück Minden Mönchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn Amsterdam Haarlem Zaanstad Amersfoort Hoofddorp Maastricht Alkmaar Heerlen Zaandam Maassluis Tiel Vlissingen Lelystad Vlaardingen Aalst Turnhout Tournai Tielt Rochefort Mons Ostende Lommel Charleroi Bruxelles Arlon
03:00 Dorohoi Darabani
LYK Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
03:10 Annecy Chambéry Grenoble Arles Nîmes Montpellier Béziers Narbonne Carcassonne Montauban Nice Cannes Fréjus Saint-Tropez Toulon Aix-en-Provence Salon-de-Provence Clermont-Ferrand Brive-la-Gaillarde Bordeaux Troyes Sens Orléans Tours Poitiers La Rochelle
Soissons
03:15 Pașcani Târgu Neamț Fălticeni Suceava Botoșani
04:05 Gâdinți Poienari Crăiești Bozienii de Sus Iucșa
05:00 Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Giurgeni Oniceni Cuci
05:14 Cordun Simionești Pildești
05:30 Roman Horia Dulcești Cârligi Poiana Văleni
Roman Horia Bașta
06:05 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Roman
06:06 Roman
06:15 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Bălușești Mesteacăn
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Spiridonești Rocna Bătrânești
Roman Horia Dulcești Bozieni Baratca Girov Turturești Piatra Neamț
Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Girov Turturești Piatra Neamț
06:18 Roman
06:19 Cordun Simionești Pildești
06:23 Roman
06:45 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Giurgeni Oniceni Cuci
Roman Horia Roșiori Dulcești Ruginoasa Făurei Climești
Roman Horia Bașta
06:50 Gâdinți Poienari Crăiești Bozienii de Sus Iucșa
07:00 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Menton Nice Toulon Aubagne Marseillan Aix-en-Provence Lançon-Provence
Ljubljana Trieste Monfalcone Palmanova Portogruaro San Donà di Piave Mestre Padova Vicenza Verona Peschiera del Garda Desenzano del Garda Brescia Cremona Piacenza Stradella Voghera Tortona Alessandria Novi Ligure Ovada Genova Savona Loano Albenga Alassio Taggia San Remo Bordighera Ventimiglia Mortola Inferiore
Târgu Neamț
Arad
Piatra Neamț Bicaz Lacu Roșu Gheorgheni Praid Sovata Târgu-Mureș Luduș Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea
07:05 Tămășeni Adjudeni Răchițeni
Tămășeni Adjudeni
07:11 Roman
07:15 Roman Horia Dulcești Cârligi Poiana Văleni
07:18 Roman
Roman
07:19 Cordun Simionești Pildești
07:25 Roman
07:30 Roman
07:35 Tămășeni Adjudeni
Pașcani Târgu Frumos Cotnari Hârlău Flămânzi Botoșani Dorohoi
07:40 Roman Horia Bașta
07:45 Roman Horia Dulcești Bozieni Baratca Girov Turturești Piatra Neamț
Roman Horia Dulcești Bozienii de Sus Baratca Girov Turturești Piatra Neamț
08:00 Iași
Bacău Bacău Aeroport Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov
08:11 Roman
08:18 Roman
Roman
08:20 Bacău Sascut Adjud Focșani
08:30 Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport București
08:34 Cordun Simionești Pildești
08:35 Tămășeni Adjudeni
Târgu Frumos Iași
08:45 Roman
08:50 Gâdinți Poienari Crăiești Bozieni Cuci Băcești Dumești Todirești Valea Siliștei Negrești Parpanița Voinești Vulturești Buhăiești
09:00 Istanbul
București
09:10 Salonic Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
09:18 Roman
09:26 Roman
09:30 Roman Horia Bașta
09:35 Tămășeni Adjudeni
10:00 BEPS TRAVEL Swords Newbridge Kildare Drogheda Dundalk Portlaoise Newry Roscrea Portadown Nenagh Dungannon Cookstown Limerick Maghera Shannon Antrim Lisburn Belfast Győr Bratislava Malacky Brno Jihlava Humpolec Praga Plzeň Amberg Nürnberg Ansbach Crailsheim Heilbronn Sinsheim Heidelberg Mannheim Kaiserslautern Homburg Saarbrücken Saarlouis Luxembourg Metz Verdun-sur-Meuse Châlons-en-champagne Reims Château-Thierry Paris Dreux Sées Argentan Falaise Caen Bayeux Valognes Cherbourg Wexford Waterford Kilkenny Carlow Naas Dublin
BEPS TRAVEL Zug Chur Augsburg Baden Aarau Günzburg Lucerne Ulm Oftringen Thun Göppingen Brig Basel Solothurn Stuttgart Visp Tübingen Delémont Sion Martigny-Combe Reutlingen La Chaux-de-Fonds Yverdon-les-Bains Balingen Rottweil Villingen-Schwenningen Tuttlingen Singen Konstanz Győr Viena Sankt Pölten Linz Wels München Memmingen Biberach an der Riß Ravensburg Wangen im Allgäu Lindau Dornbirn Sankt Gallen Wil Winterthur Zürich Biel Berna Neuchâtel Fribourg Montreux Lausanne Geneva
BEPS TRAVEL Malmö Hamar Vejle Horsens Helsingborg Lillehammer Brande Halmstad Göteborg Herning Uddevalla Holstebro Strömstad Ikast Silkeborg Sarpsborg Fredrikstad Skanderborg Moss Århus Viborg Oslo Randers Drammen Hobro Tønsberg Hadsund Sandefjord Larvik Støvring Aalborg Porsgrunn Tvedestrand Arendal Grimstad Lillesand Søgne Mandal Győr Stavanger Bratislava Malacky Haugesund Brno Bergen Jihlava Humpolec Praga Ústí nad Labem Dresda Leipzig Berlin Rostock Hamburg Neumünster Kiel Rendsburg Schleswig Flensburg Søndenbro Åbenrå Haderslev Kolding Fredericia Odense Slagelse Køge Copenhagen
BEPS TRAVEL Budapesta
BEPS TRAVEL Luton Reading Oxford Milton Keynes Bedford Swindon Cambridge Peterborough Cheltenham Hereford Kettering Northampton Coventry Worcester Leicester Loughborough Birmingham Derby Wolverhampton Telford Nottingham Stoke on Trent Mansfield Chesterfield Crewe Manchester Sheffield Warrington Doncaster Liverpool Bradford Leeds Wigan Blackburn Kingston upon Hull Preston York Darlington Blackpool Middlesbrough Lancaster Kendal Durham Penrith Sunderland Newcastle upon Tyne Carlisle Edinburgh Dumfries Glasgow Livingston Kirkcaldy Dunfermline Falkirk Stirling Dunblane Perth Dundee Stonehaven Aberdeen Győr Bratislava Malacky Brno Jihlava Humpolec Praga Chomutov Chemnitz Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Giesen Dillenburg Siegen Olpe Koln Düren Aachen Liège Namur Charleroi Mons Tournai Kortrijk Lille Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra
10:04 Cordun Simionești Pildești
10:15 LYK Bacău Adjud Tișița Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia
10:18 Roman
10:35 Tămășeni Adjudeni
10:56 Roman
11:00 Trans Carpatia Londra
11:10 Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Ghimbav Codlea
11:20 Gâdinți Poienari Crăiești Bozienii de Sus Iucșa
11:23 Roman
11:30 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Giurgeni Oniceni Cuci
11:34 Cordun Simionești Pildești
11:35 Tămășeni Adjudeni Răchițeni
Tămășeni Adjudeni
12:00 Roman
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Roman Horia Roșiori Dulcești Ruginoasa Făurei Climești
Roman Horia Dulcești Cârligi Poiana Văleni
12:10 Roman Horia Bașta
12:26 Roman
12:30 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Bălușești Mesteacăn
12:34 Cordun Simionești Pildești
12:48 Roman
12:53 Roman
13:10 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Spiridonești Rocna Bătrânești
13:15 Bacău Răcăciuni Sascut Adjud Mărășești Tișița Focșani
13:20 Roman
13:26 Roman
13:34 Cordun Simionești Pildești
13:35 Tămășeni Adjudeni
14:00 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Giurgeni Oniceni Cuci
Roman Horia Roșiori Dulcești Ruginoasa Făurei Climești
Roman Horia Dulcești Cârligi Poiana Văleni
14:10 Inter-Tour Thassos
14:15 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Bălușești Mesteacăn
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Spiridonești Rocna Bătrânești
Roman Horia Bașta
14:20 Gâdinți Poienari Crăiești Bozieni Cuci Băcești Dumești Todirești Valea Siliștei Negrești Parpanița Voinești Vulturești Buhăiești
Gâdinți Poienari Crăiești Bozienii de Sus Iucșa
Tămășeni Adjudeni Răchițeni
14:23 Roman
14:26 Roman
14:30 Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov
14:34 Cordun Simionești Pildești
14:35 Tămășeni Adjudeni
15:05 Tămășeni Adjudeni
15:26 Roman
15:48 Roman
15:50 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Stejaru Chilii Valea Ursului Giurgeni Oniceni Cuci
Roman Horia Bașta
16:00 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Roman Horia Roșiori Dulcești Ruginoasa Făurei Climești
Roman Horia Dulcești Cârligi Poiana Văleni
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Spiridonești Rocna Bătrânești
Trans Carpatia Iași
16:04 Cordun Simionești Pildești
16:05 Gâdinți Poienari Crăiești Bozienii de Sus Iucșa
Tămășeni Adjudeni Răchițeni
Tămășeni Adjudeni
16:15 Iași
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Bălușești Mesteacăn
Bacău Răcăciuni Sascut Adjud Mărășești Tișița Focșani
16:20 Târgu Frumos Cotnari Hârlău Frumușica Flămânzi Copălău Botoșani Dorohoi Dumbrăvița Dragalina Smârdan Hudești Darabani
16:30 LYK Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
16:56 Roman
17:04 Cordun Simionești Pildești
17:18 Roman
17:23 Roman
17:35 Tămășeni Adjudeni
17:56 Roman
18:00 Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Izvoru Averești
Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nürnberg Frankfurt Koln Dortmund Düsseldorf Essen Hagen Duisburg Aachen Stuttgart Liège Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Londra Ipswich Peterborough Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Brno Praga Dresda Berlin Hamburg Neumünster Flensburg Padborg Kolding Odense Copenhagen Malmö Landskrona Helsingborg Växjö Halmstad Varberg Göteborg Borås Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Stockholm
Lens Arras Amiens Beauvais Paris Rouen Caen Rennes Antwerp Breda Dordrecht Rotterdam Haga Eindhoven Amsterdam Utrecht
18:05 Roman
18:15 Roman
Roman Horia Cotu Vameș Ion Creanga Recea Icusești Bălușești Mesteacăn
18:18 Roman
18:19 Cordun Simionești Pildești
18:35 Gâdinți Poienari Crăiești Bozieni Cuci Băcești Dumești Todirești Valea Siliștei Negrești Parpanița Voinești Vulturești Buhăiești
Tămășeni Adjudeni Răchițeni
Tămășeni Adjudeni
18:50 Bacău Sascut Adjud Focșani
19:16 Roman
19:20 Bacău Bacău Aeroport Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov
19:48 Roman
19:53 Roman
20:00 Iași
20:05 Tămășeni Adjudeni
20:45 LYK Bacău Adjud Tișița Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia
21:30 Bacău Adjud Tecuci Galați Brăila Hârșova Constanța
Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Karlsruhe Rastatt Kehl Offenburg Freiburg im Breisgau Lörrach Bad Säckingen
Fălticeni Suceava
Târgu Frumos Iași
21:40 Târgu Frumos Iași
21:50 Transport Mixt Dorohoi Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni București
22:00 Râmnicu Sărat Buzău Urziceni Otopeni Aeroport
22:30 Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Otopeni Aeroport București
22:45 Bacău Răcăciuni Adjud Mărășești Tișița Tecuci Brăila Viziru Hârșova Ovidiu Constanța
23:30 LYK Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
23:40 Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău București Otopeni Aeroport
23:45 LYK Bacău Adjud Tișița Tecuci Brăila Viziru Hârșova Eforie Nord Eforie Sud Mangalia

Sosiri în Gara CFR Roman

De la Ora
Darabani Hudești Smârdan Dragalina Dumbrăvița Dorohoi Botoșani Copălău Flămânzi Frumușica Hârlău Cotnari Târgu Frumos 00:00
Flozampet Târgu Neamț 00:25
București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău 00:30
Inter-Tour Sunny Beach Obzor Balchik Albena Byala Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sf. Constantin si Elena Varna 01:00
Trans Carpatia Iași
Iași Târgu Frumos
Constanța Ovidiu Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Mărășești Adjud Răcăciuni Bacău 01:05
LYK Mangalia Eforie Sud Eforie Nord Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău 03:00
Constanța Hârșova Brăila Galați Tecuci Adjud Bacău 03:15
Roman 04:05
Roman 05:14
Mesteacăn Bălușești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 05:50
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 05:55
Cuci Oniceni Giurgeni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Bașta Horia Roman 06:00
Climești Făurei Ruginoasa Dulcești Roșiori Horia Roman
Iucșa Bozienii de Sus Crăiești Poienari Gâdinți 06:05
Pildești Simionești Cordun 06:06
Adjudeni Tămășeni 06:18
Roman 06:19
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 06:23
Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Salonic 06:30
Roman 06:50
Cuci Oniceni Giurgeni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 06:55
Iași 07:00
Roman 07:05
Roman
Bătrânești Rocna Spiridonești Icusești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 07:10
Pildești Simionești Cordun 07:11
Bașta Horia Roman 07:15
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 07:18
Adjudeni Tămășeni
Roman 07:19
Iucșa Bozienii de Sus Crăiești Poienari Gâdinți 07:25
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Buhăiești Vulturești Voinești Parpanița Negrești Valea Siliștei Todirești Dumești Băcești Cuci Bozieni Crăiești Poienari Gâdinți 07:30
Roman 07:35
Codlea Ghimbav Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău
Climești Făurei Ruginoasa Dulcești Roșiori Horia Roman 07:40
Bătrânești Rocna Spiridonești Icusești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 07:55
Mesteacăn Bălușești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău 08:00
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Târgu Neamț Moțca Pașcani
Pildești Simionești Cordun 08:11
Bașta Horia Roman 08:15
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 08:18
Adjudeni Tămășeni
Iași Târgu Frumos 08:20
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Moțca 08:30
Amsterdam Haga Rotterdam Dordrecht Breda Antwerp Rennes Paris
Liverpool Manchester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Dover Dunkerque Calais Lille Bruxelles Liège Duisburg Aachen Koln Frankfurt Nürnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Stockholm Nyköping Norrköping Linköping Jönköping Borås Göteborg Växjö Halmstad Helsingborg Landskrona Malmö Copenhagen Odense Kolding Padborg Flensburg Neumünster Hamburg Berlin Dresda Praga Brno Budapesta
Roman 08:34
Roman 08:35
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău
Climești Făurei Ruginoasa Dulcești Roșiori Horia Roman 08:40
Iucșa Bozienii de Sus Crăiești Poienari Gâdinți 08:45
Roman 08:50
Cuci Oniceni Giurgeni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 08:55
Adjudeni Tămășeni 09:18
Pildești Simionești Cordun 09:26
Roman 09:35
Compiègne Le Havre Caen Beauvain Évreux Rouen Amiens Soissons
BEPS TRAVEL Konstanz Chur Yverdon-les-Bains Martigny-Combe Geneva Singen La Chaux-de-Fonds Sion Lausanne Montreux Delémont Visp Tuttlingen Brig Fribourg Villingen-Schwenningen Solothurn Thun Berna Rottweil Basel Neuchâtel Lucerne Balingen Oftringen Aarau Zug Reutlingen Biel Zürich Baden Tübingen Winterthur Stuttgart Wil Göppingen Ulm Sankt Gallen Dornbirn Günzburg Augsburg Lindau Wangen im Allgäu Ravensburg Biberach an der Riß Memmingen München Wels Linz Sankt Pölten Viena Győr 10:00
BEPS TRAVEL Bergen Aalborg Lillehammer Hamar Haugesund Støvring Hadsund Stavanger Hobro Mandal Randers Søgne Lillesand Viborg Grimstad Århus Arendal Skanderborg Silkeborg Tvedestrand Porsgrunn Ikast Larvik Holstebro Herning Sandefjord Tønsberg Brande Horsens Drammen Oslo Vejle Moss Fredrikstad Sarpsborg Strömstad Uddevalla Göteborg Halmstad Helsingborg Malmö Copenhagen Køge Slagelse Odense Fredericia Kolding Haderslev Åbenrå Søndenbro Flensburg Schleswig Rendsburg Kiel Neumünster Hamburg Rostock Berlin Leipzig Dresda Ústí nad Labem Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr
BEPS TRAVEL Budapesta
BEPS TRAVEL Glasgow Aberdeen Londra Dumfries Maidstone Stonehaven Canterbury Dundee Carlisle Perth Penrith Dover Dunblane Calais Kendal Lancaster Stirling Dunkerque Falkirk Lille Blackpool Preston Dunfermline Kortrijk Blackburn Kirkcaldy Tournai Mons Wigan Livingston Liverpool Edinburgh Charleroi Newcastle upon Tyne Namur Warrington Liège Manchester Sunderland Crewe Durham Aachen Stoke on Trent Middlesbrough Düren Koln Telford Darlington Wolverhampton Olpe York Siegen Birmingham Kingston upon Hull Leeds Worcester Dillenburg Hereford Giesen Bradford Doncaster Bad Hersfeld Cheltenham Eisenach Sheffield Chesterfield Swindon Erfurt Mansfield Oxford Jena Gera Nottingham Reading Derby Zwickau Loughborough Chemnitz Chomutov Leicester Coventry Praga Northampton Humpolec Jihlava Kettering Brno Peterborough Malacky Cambridge Bedford Bratislava Milton Keynes Győr Luton
BEPS TRAVEL Shannon Belfast Limerick Lisburn Antrim Nenagh Maghera Roscrea Cookstown Dungannon Portlaoise Portadown Kildare Newry Newbridge Dundalk Drogheda Swords Dublin Naas Carlow Kilkenny Waterford Wexford Cherbourg Valognes Bayeux Caen Falaise Argentan Sées Dreux Paris Château-Thierry Reims Châlons-en-champagne Verdun-sur-Meuse Metz Luxembourg Saarlouis Saarbrücken Homburg Kaiserslautern Mannheim Heidelberg Sinsheim Heilbronn Crailsheim Ansbach Nürnberg Amberg Plzeň Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr
Roman 10:04
Bașta Horia Roman 10:05
LYK Botoșani Flămânzi Hârlău Târgu Frumos 10:15
Adjudeni Tămășeni 10:18
Roman 10:35
Inter-Tour Thassos 10:50
Pildești Simionești Cordun 10:56
Dorohoi Botoșani Flămânzi Hârlău Cotnari Târgu Frumos Pașcani 11:10
Roman 11:20
Piatra Neamț Girov Baratca Bozieni Dulcești Horia Roman
Adjudeni Tămășeni 11:23
Piatra Neamț Turturești Girov Baratca Bozienii de Sus Dulcești Roșiori Horia Roman 11:30
Roman 11:34
Roman 11:35
Roman
Buhăiești Vulturești Voinești Parpanița Negrești Valea Siliștei Todirești Dumești Băcești Cuci Bozieni Crăiești Poienari Gâdinți 12:00
Pildești Simionești Cordun 12:26
Roman 12:34
Adjudeni Tămășeni 12:48
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 12:53
Bașta Horia Roman 13:00
Lançon-Provence Aix-en-Provence Marseille Aubagne Toulon Nice Menton
Arad Târgu Neamț
Mortola Inferiore Ventimiglia Bordighera San Remo Taggia Alassio Albenga Loano Savona Genova Ovada Novi Ligure Alessandria Tortona Voghera Stradella Piacenza Cremona Brescia Desenzano del Garda Peschiera del Garda Verona Vicenza Padova Mestre San Donà di Piave Portogruaro Palmanova Monfalcone Trieste Ljubljana
Iași Târgu Frumos 13:15
Iucșa Bozienii de Sus Crăiești Poienari Gâdinți 13:20
Pildești Simionești Cordun 13:26
Roman 13:34
Roman 13:35
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 13:50
Cuci Oniceni Giurgeni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 13:55
Climești Făurei Ruginoasa Dulcești Roșiori Horia Roman 14:00
Mesteacăn Bălușești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 14:10
Roman 14:20
Roman
Roman
Adjudeni Tămășeni 14:23
Pildești Simionești Cordun 14:26
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Târgu Neamț Moțca Pașcani 14:30
Roman 14:34
Roman 14:35
Bașta Horia Roman 14:45
Bătrânești Rocna Spiridonești Icusești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Roman 15:05
Pildești Simionești Cordun 15:26
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 15:40
Bătrânești Rocna Spiridonești Icusești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 15:45
Adjudeni Tămășeni 15:48
Mesteacăn Bălușești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 15:55
Cuci Oniceni Giurgeni Valea Ursului Chilii Stejaru Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman
Trans Carpatia Londra 16:00
Climești Făurei Ruginoasa Dulcești Roșiori Horia Roman
Roman 16:04
Roman 16:05
Roman
Roman
Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Luduș Târgu-Mureș Sovata Praid Gheorgheni Lacu Roșu Bicaz Piatra Neamț 16:15
Iași Târgu Frumos
Codlea Ghimbav Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Onești Bacău 16:20
LYK Mangalia Eforie Sud Eforie Nord Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău 16:30
Bașta Horia Roman 16:35
Istanbul 16:45
București
Pildești Simionești Cordun 16:56
Roman 17:04
Piatra Neamț Girov Baratca Bozieni Dulcești Horia Roman 17:05
Piatra Neamț Turturești Girov Baratca Bozienii de Sus Dulcești Roșiori Horia Roman 17:15
Adjudeni Tămășeni 17:18
Averești Izvoru Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 17:20
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 17:23
Roman 17:35
Bătrânești Rocna Spiridonești Icusești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 17:50
Mesteacăn Bălușești Recea Ion Creanga Cotu Vameș Horia Roman 17:55
Pildești Simionești Cordun 17:56
Iucșa Bozienii de Sus Crăiești Poienari Gâdinți 18:05
Amsterdam Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Mönchengladbach Minden Osnabrück Münster Essen Duisburg Düsseldorf Wuppertal Koln Aachen Düren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Göttingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrücken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Würzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nürnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tübingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim München Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena 18:10
Buhăiești Vulturești Voinești Parpanița Negrești Valea Siliștei Todirești Dumești Băcești Cuci Bozieni Crăiești Poienari Gâdinți 18:15
Adjudeni Tămășeni 18:18
Roman 18:19
Roman 18:35
Roman
Roman
Luxembourg Namur Liège Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumünster Lübeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Lüneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannöver Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhüttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Görlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava 18:40
Iași Târgu Frumos 18:50
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Århus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tønder Åbenrå Sønderborg Flensburg Rendsburg Neumünster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava 19:15
Pildești Simionești Cordun 19:16
Suceava Fălticeni Vadu Moldovei Târgu Neamț Moțca Pașcani 19:20
Adjudeni Tămășeni 19:48
Răchițeni Adjudeni Tămășeni 19:53
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zürich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrücken Luxembourg Trier Bonn Koln Düsseldorf Essen Dortmund Münster Kiel Lübeck Hamburg Bremen Hannöver Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Pölten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Győr Tatabánya 19:55
Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău 20:00
Roman 20:05
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forlì Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Veneția Udine Villach Klagenfurt 20:10
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forlì Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Veneția Udine Villach Klagenfurt
Strasbourg Nancy Paris Colmar Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena 20:20
Mâcon Mulhouse Chartres Le Mans Avignon Valence Orange Nantes Besançon Montélimar Dole Marseille Lyon Angers Dijon Rennes Belfort Grenoble
Pletl Dortmund Heidelberg Heilbronn Essen Öhringen Düsseldorf Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Würzburg Nürnberg Regensburg Passau 20:30
Pletl Brașov
Pletl Freiburg im Breisgau Waldkraiburg Mühldorf Lahr Offenburg Bühl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg München Landshut Deggendorf
LYK Botoșani Flămânzi Hârlău Târgu Frumos 20:45
Borșa Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului 21:30
Botoșani Suceava Fălticeni Târgu Neamț Pașcani
București Otopeni Aeroport Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut Răcăciuni Bacău
București Otopeni Aeroport Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău 21:40
Transport Mixt Dorohoi Darabani Dorohoi 21:50
Suceava Fălticeni 22:30
Botoșani Copălău Flămânzi Frumușica Hârlău Cotnari Târgu Frumos 22:45
Bălți Fălești 22:50
LYK Mangalia Eforie Sud Eforie Nord Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău 23:30
Chișinău
Suceava Fălticeni 23:40
LYK Botoșani Flămânzi Hârlău Târgu Frumos 23:45
Balint Bus Freiburg im Breisgau Tuttlingen Villingen-Schwenningen Rottweil Tübingen Böblingen