Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Roman ➞ Dorohoi

marţi,
4 oct 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30
2h 45m
03:15
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed
  1. 00:30
  2. Autocar: Bucuresti - Darabani
    • Dotări:
  3. 03:15
    Dorohoi Statie Dorohoi
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2022
00:30
3h 30m
04:00
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 00:30
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 04:00
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
14:30
3h 00m
17:30
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 14:30
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 17:30
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Roman - Dorohoi

Despre Roman - Dorohoi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Dorohoi?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Dorohoi este cuprins între 30 și 65 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Dorohoi?

De la Roman la Dorohoi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Pristyl - Ogoarelor, STATII :GARA C.F.R. / vis-a-vis KAUFLAND.

Când pleacă autocarul din Roman către Dorohoi?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Dorohoi?

Călătoria Roman-Dorohoi cu autocarul, durează între 2h 45min și 3h 30min.