Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Roman

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Roman ➞ Urziceni

vineri,
25 sep 2020
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:20 - 05:10
Tarsin
4h 50min
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 00:20
  2. Traseu: A2: Siret - Radauti - Suceava - Bucuresti
  3. 05:10
    Urziceni Centura
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 05/2020
08:30 - 13:00
Compania RVG
4h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi, studenti si pensionari: 50 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 08:30
  2. Traseu: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:00
    Urziceni Statie Urziceni
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
09:30 - 14:10
Tarsin
4h 40min
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 09:30
  2. Traseu: Radauti - Suceava - Bucuresti
  3. 14:10
    Urziceni Centura
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 06/2020
10:00 - 14:40
HERMES
4h 40min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 10:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 14:40
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 08/2020
10:00 - 14:40
HERMES
4h 40min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 10:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 14:40
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 08/2020
10:55 - 16:00
TASA Suceava
5h 05min
46lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 10:55
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 16:00
Durată: 5h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020
12:55 - 18:00
TASA Suceava
5h 05min
46lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 12:55
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 18:00
Durată: 5h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020
21:50 - 04:00
Transport Mixt Dorohoi
6h 10min
-
Vezi detalii

Transport Mixt Dorohoi

Transport Mixt S.A. Dorohoi

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 21:50
  2. Traseu: Darabani - Bucuresti
  3. 04:00 +1 zi
    Urziceni Statie Urziceni
Durată: 6h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transport Mixt S.A. Dorohoi | Ultima actualizare: 02/2015
22:55 - 04:00
TASA Suceava
5h 05min
46lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 22:55
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 04:00 +1 zi
Durată: 5h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roman - Urziceni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Urziceni?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Urziceni este cuprins între 46 și 65 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Urziceni?

De la Roman la Urziceni circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Roman, Roman - Petrom (de pe varianta), Autogara DLS.

Când pleacă autocarul din Roman către Urziceni?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 00:20, iar ultimul pleacă la ora 22:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Urziceni?

Călătoria Roman-Urziceni cu autocarul, durează între 3h 50min și 6h 10min.