Română

Autobuze Onești → Roman

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
07:50
01:30
LMMJVSD
2h
14:00
03:30
Apetrans
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
02:20
13:30
LMMJVSD
2h
14:30
15:30
Trans Polosam
LMMJVSD
25lei
Cumpără bilet
Informații
06:00
15:50
LMMJVSD
2h
11:10
17:50
Trans Polosam
LMMJVSD
25lei
Cumpără bilet
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Onești - Roman

Despre Onești - Roman

Cât costă o călătorie cu autocarul Onești - Roman?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Onești la Roman este cuprins între 25 și 40 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Onești către Roman?

De la Onești la Roman circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmoldova SRL.

Când pleacă autocarul din Onești către Roman?

Primul autobuz din Onești pleacă la 01:30, iar ultimul este la 15:50.

Când durează călătoria cu autocarul din Onești către Roman?

Călătoria cu autocarul de la Onești la Roman, durează 2h.

Filtru