Română

Curse Piatra Neamt - Roman

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Piatra Neamt la Roman
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:43
06:15
1h10'
22:41 07:25 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
13:34
06:45
55'
20:21 07:40 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
10:32
07:15
45'
19:28 08:00 Fya Trans
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
12lei
Cumpără bilet
Informații
9:26
07:45
45'
24:10 08:30 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
13:3
08:40
45'
15:48 09:25 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
9:28
09:15
45'
16:45 10:00 Fya Trans
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
12lei
Cumpără bilet
Informații
9:40
10:45
45'
14:14 11:30 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
13:22
12:30
55'
16:58 13:25 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
8:0
13:15
45'
21:5 14:00 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
11:13
14:30
45'
18:3 15:15 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
12:57
15:30
45'
19:3 16:15 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
10:29
16:30
45'
16:16 17:15 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
11:20
17:30
45'
15:49 18:15 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
12:21
18:00
45'
20:0 18:45 Fya Trans
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
8:38
00:00

16:58 00:00 Judetean
LMMJVSD
Circulă doar
Informații
8:27
05:30
1h15'
24:7 06:45 Sami Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:36
06:00
1h15'
16:3 07:15 Sami Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:40
10:30
1h
15:35 11:30 Pristyl
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
13lei
Informații
11:38
11:30
1h
21:2 12:30 Pristyl
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
13lei
Informații
8:53
12:30
1h
17:41 13:30 Pristyl
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
13lei
Informații
9:24
13:15
1h25'
19:1 14:40 Edimpe Auto
LMMJVSD
Informații
12:5
14:00
1h28'
14:47 15:28 Intersaam
LMMJVSD
Informații
12:17
15:00
1h15'
22:45 16:15 Rottmarg
LMMJVSD
13lei
Informații
12:42
15:30
45'
23:12 16:15 Irina Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:6
15:30
55'
16:9 16:25 Ami Turing
LMMJVSD
10lei
Informații
12:22
16:00
1h10'
22:25 17:10 MYC
LMMJVSD
Informații
8:24
17:00
1h06'
18:8 18:06 Intersaam
LMMJVSD
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru