Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Piatra Neamt

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Piatra Neamț ➞ Brașov

joi,
1 oct 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:00 - 12:37
Patru Plus Trans
5h 37min
Vezi detalii

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

  1. 07:00
  2. Traseu: Piatra Neamt - Brasov
    • Dotări:
  3. 12:37
Durată: 5h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 09/2020
07:30 - 14:31
Transbus Codreanu
7h 01min
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 07:30
  2. Traseu: 6 Piatra Neamt - Brasov
  3. 14:31
Durată: 7h 01min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:37 - 18:46
Transbus Codreanu
6h 09min
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 12:37
  2. Traseu: 10 Targu Neamt - Brasov
  3. 18:46
Durată: 6h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:50 - 18:45
Flozampet
5h 55min
43lei?
Vezi detalii

circula la paritate cu alti operatori

  1. 12:50
  2. Traseu: TARGU NEAMT-BALTATESTI-PIATRA NEAMT-BICAZ-LACU ROSU-GHEORGHENI-M.CIUC-SF.GHEORGHE-BRASOV
    • Dotări:
  3. 18:45
Durată: 5h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
43lei?
Sursa: Flozampet | Ultima actualizare: 09/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Piatra Neamț - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Piatra Neamț - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Piatra Neamț la Brașov este cuprins între 43 și 69 RON.

De unde pleacă autocarul din Piatra Neamț către Brașov?

De la Piatra Neamț la Brașov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmoldavia SA, Autogara Patru Plus Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Piatra Neamț către Brașov?

Primul autobuz din Piatra Neamț pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 12:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Piatra Neamț către Brașov?

Călătoria Piatra Neamț-Brașov cu autocarul, durează între 5h 37min și 7h 01min.