Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Brașov

vineri,
29 oct 2021
17 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:00
Cursă specială
2h 05m
07:05
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 05:00
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 07:05
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021
08:00
3h 00m
11:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:00
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021
09:00
Cursă specială
2h 30m
11:30
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR!Cursa rapidă directa/charter!

  1. 09:00

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-Cluj-Alba-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:30
2h 45m
13:15
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 10:30
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021
11:30
Cursă specială
1h 40m
13:10
TFT
Vezi detalii

LA CUMPARAREA BILETELOR ONLINE DUS-INTORS OFERIM REDUCERE 10% VA ASTEPTAM CU DRAG.. CURSA DIRECTA CHARTER.SE POATE CALATORI SI CU ANIMALE DE COMPANIE DE TALIE MICA IN LIMITA LEGII.

  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: FLORESTI -CLUJ-ALBA IULIA-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 13:10
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 10/2021
11:30
Cursă specială
1h 55m
13:25
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 13:25
Durată: 1h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 10/2021
13:30
Cursă specială
2h 30m
16:00
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA bilete online pe EMMALINES.RO Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate, cei cu rezervari telefonice nu implica nici o relatie contractuala!!! TEL. REZERVARI:0753.351.986.Cursa rapida directa/charter!!!

  1. 13:30

  2. C2R
    Cursă specială
    Microbuz: C2R Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Tisita-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2021
19:45
Cursă specială
2h 05m
21:50
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 19:45
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 21:50
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021
20:15
2h 45m
23:00
Apetrans
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 20:15
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 10/2021
22:15
Cursă specială
2h 05m
00:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 22:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 10/2021
03:00
Cursă specială
2h 25m
05:25
Erick Trans
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 03:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 05:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 05/2021
06:00
2h 30m
08:30
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Circulă doar marți

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 06:00
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
  3. 08:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
09:30
2h 30m
12:00
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 09:30
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
10:58
Cursă specială
2h 00m
12:58
RazTravel
70lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 10:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 12:58
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2021
11:00
Cursă specială
2h 55m
13:55
Erick Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 11:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 13:55
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 05/2021
12:30
2h 50m
15:20
Vertrantis
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 12:30
  2. Microbuz: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 15:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 08/2021
13:30
2h 30m
16:00
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Circulă doar marți

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 13:30
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
  3. 16:00
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
16:30
2h 50m
19:20
Vertrantis
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 16:30
  2. Autocar: Timisoara - Husi
  3. 19:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 08/2021
17:00
2h 30m
19:30
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 17:00
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Brașov este cuprins între 35 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

De la Sibiu la Brașov circulă 21 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Turnisor (Atlassib), Gara CFR Sibiu, Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Motel Select-Petrom, Sala Thalia, Autogara Amad Touristik SRL.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 22:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Brașov?

Călătoria Sibiu-Brașov cu autocarul, durează între 1h 40min și 3h 00min.