Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Brașov

sâmbătă,
15 mai 2021
19 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:15
Cursă specială
2h 05m
03:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 01:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 03:20
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2021
05:15
Cursă specială
2h 05m
07:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 05:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 07:20
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 05/2021
08:00
3h 00m
11:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:00
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 03/2021
09:15
Cursă specială
2h 15m
11:30
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR! Cursa directa/charter!

  1. 09:15

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-CLUJ-Alba-Sebes-SIBIU-Fagaras-BRASOV-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2021
10:30
2h 45m
13:15
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 10:30
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 03/2021
11:30
Cursă specială
1h 55m
13:25
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU STUDENTI SI ELEVI SI LA CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!!!

  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 13:25
Durată: 1h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 04/2021
11:30
Cursă specială
1h 40m
13:10
TFT
Vezi detalii

Datorita masurilor luate de Guvernul Romaniei pe timpul pandemiei, am fost obligati sa schimbam orele traseelor. CU BILETE CUMPARATE ONLINE AU PRIORITATE. PENTRU ELEVI SI STUDENTI LA CUMPARAREA BILETELOR ONLINE DUS-INTORS OFERIM REDUCERE VA ASTEPTA

  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: CLUJ-ALBA IULIA-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 13:10
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 04/2021
12:45
Cursă specială
1h 35m
14:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 12:45
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 14:20
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2021
13:45
Cursă specială
2h 35m
16:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 13:45
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 16:20
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2021
13:50
Cursă specială
2h 05m
15:55
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU STUDENTI SI ELEVI SI LA CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!!!

  1. 13:50
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 15:55
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 04/2021
14:20
Cursă specială
2h 05m
16:25
STARCOF
60lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri și joi

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU STUDENTI SI ELEVI SI LA CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!!!

  1. 14:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
  3. 16:25
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 04/2021
14:30
Cursă specială
2h 00m
16:30
TFT
60lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri și joi

CU BILETE CUMPARATE ONLINE AU PRIORITATE. PENTRU ELEVI SI STUDENTI LA CUMPARAREA BILETELOR ONLINE DUS-INTORS OFERIM REDUCERE VA ASTEPTAM CU DRAG..

  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: FLORESTI-CLUJ-AIUD-TEIUS-ALBA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-T SECUIESC-ONESTI-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 16:30
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 04/2021
15:45
Cursă specială
2h 15m
18:00
EMMALINES
60lei
Vezi detalii

Circulă doar duminică

CUMPARA BILETE ONLINE de pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala.REDUCERI bilete ONLINE ELEVI/STUDENTI si pt. bilete ONLINE TUR/RETUR! Cursa directa/charter!

  1. 15:45

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-CLUJ-Alba-Sebes-SIBIU-Fagaras-BRASOV-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-GALATI-BRAILA
  3. 18:00
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2021
19:45
Cursă specială
2h 05m
21:50
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 19:45
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 21:50
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 05/2021
20:15
2h 45m
23:00
Apetrans
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 20:15
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 04/2021
22:15
Cursă specială
2h 05m
00:20
SibiuBus
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 22:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Cursă specială
    Microbuz: Brasov Bus (standard)
    • Dotări:
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 05/2021
03:00
Cursă specială
2h 25m
05:25
Erick Trans
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 03:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 05:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 05/2021
06:00
2h 30m
08:30
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Circulă doar miercuri

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 06:00
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
  3. 08:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
09:30
2h 30m
12:00
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 09:30
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
10:58
Cursă specială
2h 00m
12:58
RazTravel
70lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 10:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
  3. 12:58
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
70lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 05/2021
11:00
Cursă specială
2h 55m
13:55
Erick Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 11:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 13:55
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 05/2021
12:30
2h 50m
15:20
Vertrantis
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 12:30
  2. Microbuz: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 15:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 05/2021
13:30
2h 30m
16:00
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Circulă doar miercuri

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 13:30
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
  3. 16:00
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
15:00
2h 45m
17:45
Diony Travel
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 31.05.2021 .
se suspendeaza in legatura cu infectia COVID 19

00373.60.60.82.60; ( Moldova viber , whatsapp)

  1. 15:00
  2. Microbuz: Sibiu - Chisinau
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Diony Travel | Ultima actualizare: 04/2021
16:30
2h 50m
19:20
Vertrantis
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 16:30
  2. Autocar: Timisoara - Husi
  3. 19:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 05/2021
17:00
2h 30m
19:30
Axi Tours
40lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 17:00
  2. Autocar: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 03/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Brașov este cuprins între 35 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

De la Sibiu la Brașov circulă 29 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Amad Touristik SRL, Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Motel Select-Petrom, Gara CFR Sibiu, Autogara Turnisor (Atlassib), Sala Thalia.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 01:15, iar ultimul pleacă la ora 22:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Brașov?

Călătoria Sibiu-Brașov cu autocarul, durează între 1h 35min și 3h 00min.