Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Brașov

joi,
28 ian 2021
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:15 - 07:20
SibiuBus
2h 05min
85lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar luni, vineri, sâmbătă și duminică

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 05:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Traseu: Brasov Bus (standard)
  3. 07:20
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
06:30 - 09:10
Aventin
2h 40min
35lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 06.03.2021 .

circula zilnic cu oprire in Brasov – Predeal – Sinaia – Busteni – Ploiesti – Mizil – Buzau - Braila tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 06:30
  2. Traseu: IJ Sibiu - Brasov - Galati
    • Dotări:
  3. 09:10
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 12/2020
08:00 - 11:00
Trans Polosam
3h 00min
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:00
  2. Traseu: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2021
09:15 - 11:30
EMMALINES
2h 15min
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice/ONLINE, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Efectuam servicii de preluare a călătorilor de la domiciliu!!!

  1. 09:15
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:30 - 13:15
Trans Polosam
2h 45min
40lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 30.01.2021 .
ANULARE

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 10:30
  2. Traseu: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2021
13:30 - 15:30
EMMALINES
2h 00min
60lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice/ONLINE, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Efectuam servicii de preluare a călătorilor de la domiciliu!!!

  1. 13:30
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 15:30
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
14:05 - 16:14
STARCOF
2h 09min
Vezi detalii
  1. 14:05
  2. Traseu: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 16:14
Durată: 2h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 01/2021
19:45 - 21:50
SibiuBus
2h 05min
85lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar luni, vineri, sâmbătă și duminică

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 19:45
    Sibiu Sala Thalia
  2. Traseu: Brasov Bus (standard)
  3. 21:50
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
20:15 - 23:00
Apetrans
2h 45min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 20:15
  2. Traseu: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 01/2021
22:15 - 00:20
SibiuBus
2h 05min
85lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar luni, vineri, sâmbătă și duminică

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 22:15
    Sibiu Sala Thalia
  2. Traseu: Brasov Bus (standard)
  3. 00:20 +1 zi
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
03:00 - 05:25
Erick Trans
2h 25min
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 03:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 05:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021
06:00 - 08:30
Axi Tours
2h 30min
35lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 06:00
  2. Traseu: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 08:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 11/2020
09:30 - 12:00
Axi Tours
2h 30min
35lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 09:30
  2. Traseu: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 11/2020
10:30 - 13:30
RazTravel
3h 00min
50lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 10:30
  2. Traseu: Arad - Galati
  3. 13:30
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 11/2020
11:00 - 13:55
Erick Trans
2h 55min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 11:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 13:55
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021
12:30 - 15:20
Vertrantis
2h 50min
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 12:30
  2. Traseu: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 15:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
13:00 - 15:30
RazTravel
2h 30min
50lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

Circulă doar miercuri și vineri

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 13:00
  2. Traseu: Arad - Galati
  3. 15:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 11/2020
13:30 - 16:00
Axi Tours
2h 30min
35lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 13:30
  2. Traseu: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 11/2020
15:00 - 17:45
Diony Travel
2h 45min
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 28.02.2021 .
situatia pandemica

  1. 15:00
  2. Traseu: Sibiu - Chisinau
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Diony Travel | Ultima actualizare: 01/2021
16:30 - 19:20
Vertrantis
2h 50min
35lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 16:30
  2. Traseu: Timisoara - Husi
  3. 19:20
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
17:00 - 19:30
Axi Tours
2h 30min
35lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Pe traseul Brasov-Sibiu si retur nu se fac rezervari trebuie sa va prezentati la autogara cu 30 min mai devreme . Pentru alte informatii puteti apela la numarul de dispecerat . Multumim !

  1. 17:00
  2. Traseu: Sibiu - Brasov
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 11/2020
18:00 - 20:25
Erick Trans
2h 25min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 18:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 20:25
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Brașov este cuprins între 35 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

De la Sibiu la Brașov circulă 27 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Autogara Amad Touristik SRL, Gara CFR Sibiu, Motel Select-Petrom, Sala Thalia, Autogara Turnisor (Atlassib).

Când pleacă autocarul din Sibiu către Brașov?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 01:15, iar ultimul pleacă la ora 22:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Brașov?

Călătoria Sibiu-Brașov cu autocarul, durează între 1h 35min și 3h 00min.