Română

Curse Galati - Brasov

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Galati la Brasov / Kronstadt
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:40
06:00
5h30'
23:49 11:30 Aventin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
12:45
06:00
4h15'
18:24 10:15 TRANSEMMA
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:30
15:30
5h30'
18:11 21:00 Aventin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
8:55
19:00
4h30'
19:35 23:30 TRANSEMMA
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
8:38
06:30
6h
24:57 12:30 <b>Duotex Com</b>
LMMJVSD
50lei
Informații
8:27
06:50
5h40'
17:2 12:30 Auto Record
LMMJVSD
55lei
Informații
10:49
07:55
4h35'
16:1 12:30 Adv Wolferine SRL
LMMJVSD
Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
50lei
Informații
8:36
14:30
6h
23:27 20:30 <b>Duotex Com</b>
LMMJVSD
50lei
Informații
9:46
16:00
5h
17:1 21:00 <b>Duotex Com</b>
LMMJVSD
50lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru