Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Pitesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Pitești ➞ Brașov

miercuri,
20 ian 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:07 - 14:34
Transmontana
3h 27min
Vezi detalii
  1. 11:07
  2. Traseu: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:34
Durată: 3h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2020
06:30 - 11:06
Astra S.A.
4h 36min
-
Vezi detalii

Numar statii 24

  1. 06:30
  2. Traseu: Pitesti - Brasov
  3. 11:06
Durată: 4h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
14:00 - 18:36
Transbus Codreanu
4h 36min
25lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 14:00
  2. Traseu: 9 Pitesti - Brasov
  3. 18:36
Durată: 4h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
25lei?
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Pitești - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pitești - Brașov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Pitești la Brașov este de 25 RON.

De unde pleacă autocarul din Pitești către Brașov?

De la Pitești la Brașov circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Targ Vale (Astra Tours Dob SRL), Autogara Astra Tours Dob.

Când pleacă autocarul din Pitești către Brașov?

Primul autobuz din Pitești pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pitești către Brașov?

Călătoria Pitești-Brașov cu autocarul, durează între 3h 27min și 4h 36min.