Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Târgu Neamț ➞ Roman

sâmbătă,
28 ian 2023
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:50
40m
08:30
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi și studenți cu urcare din Darabani, Dorohoi, Botosani:în 90 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

Nu a circulat? Semnalați aici (12 comentarii)

  1. 07:50
  2. Autocar: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:30
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2022
09:00
1h 00m
10:00
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416. Prețul este valabil doar pentru plata online!

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 09:00
  2. Autocar: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 01/2023
23:30
55m
00:25
Flozampet
23lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică

Numar statii 8

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 23:30
    Târgu Neamț Autogara Flozampet Com
  2. Autobuz: Targu Neamt - Bucuresti
  3. 00:25 +1 zi
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23lei
Sursa: Flozampet | Ultima actualizare: 11/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Târgu Neamț - Roman

Despre Târgu Neamț - Roman

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târgu Neamț - Roman?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Târgu Neamț la Roman este cuprins între 20 și 23 RON.

De unde pleacă autocarul din Târgu Neamț către Roman?

De la Târgu Neamț la Roman circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile CRISTESTI (INTERSECTIE TG. NEAMT), Autogara Flozampet Com, Autogara.

Când pleacă autocarul din Târgu Neamț către Roman?

Primul autobuz din Târgu Neamț pleacă la ora 07:50, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu Neamț către Roman?

Călătoria Târgu Neamț-Roman cu autocarul, durează între 40min și 1h 00min.