Filtrează rezultate

General

Plecare din Roman

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Roman ➞ Pașcani

vineri,
14 aug 2020
14 curse disponibile

06:10 - 07:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 06:10
    Roman Autogara DLS
  2. 06:25
  3. 06:30
  4. 06:40
  5. 06:45
  6. 06:50
  7. 06:55
  8. 07:00
  9. 07:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 07:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
07:00 - 08:12
Agape Berzak
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 07:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Roman - Pascani
  3. 08:12
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
07:10 - 08:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 07:10
    Roman Autogara DLS
  2. 07:25
  3. 07:30
  4. 07:40
  5. 07:45
  6. 07:50
  7. 07:55
  8. 08:00
  9. 08:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 08:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
07:15 - 08:15
Sami Trans
50min
-
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

Program rezervari 06:30 - 20:00

  1. 07:15
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: 06 Piatra Neamt - Iasi
    • Dotări:
  3. 07:45
    Targu Frumos Benzinaria OMV
  1. 07:55
    Targu Frumos Benzinaria OMV
  2. Traseu: 03 Iasi - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:15
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
09:10 - 10:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 09:10
    Roman Autogara DLS
  2. 09:25
  3. 09:30
  4. 09:40
  5. 09:45
  6. 09:50
  7. 09:55
  8. 10:00
  9. 10:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 10:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
09:30 - 11:10
Rinflo
1h 40min
-
Vezi detalii
  1. 09:30
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Roman - Pascani
  3. 11:10
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
11:00 - 12:12
Agape Berzak
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 11:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Roman - Pascani
  3. 12:12
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
11:10 - 12:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 11:10
    Roman Autogara DLS
  2. 11:25
  3. 11:30
  4. 11:40
  5. 11:45
  6. 11:50
  7. 11:55
  8. 12:00
  9. 12:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 12:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
13:10 - 14:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 13:10
    Roman Autogara DLS
  2. 13:25
  3. 13:30
  4. 13:40
  5. 13:45
  6. 13:50
  7. 13:55
  8. 14:00
  9. 14:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 14:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
14:00 - 15:12
Agape Berzak
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 14:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Roman - Pascani
  3. 15:12
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
14:10 - 15:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 14:10
    Roman Autogara DLS
  2. 14:25
  3. 14:30
  4. 14:40
  5. 14:45
  6. 14:50
  7. 14:55
  8. 15:00
  9. 15:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 15:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
16:10 - 17:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 16:10
    Roman Autogara DLS
  2. 16:25
  3. 16:30
  4. 16:40
  5. 16:45
  6. 16:50
  7. 16:55
  8. 17:00
  9. 17:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 17:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015
17:00 - 18:12
Agape Berzak
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 17:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Roman - Pascani
  3. 18:12
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
17:10 - 18:22
Trans Mass SRL
1h 12min
9lei?
Vezi detalii

Numar statii 9

  1. 17:10
    Roman Autogara DLS
  2. 17:25
  3. 17:30
  4. 17:40
  5. 17:45
  6. 17:50
  7. 17:55
  8. 18:00
  9. 18:05
  10. Traseu: Roman - Pascani
  11. 18:22
Durată: 1h 12min
Zile de circulație:
LMMJVSD
9lei?
Sursa: Trans Mass SRL | Ultima actualizare: 09/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roman - Pașcani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Pașcani?

Prețul unei călători cu autocarul de la Roman la Pașcani este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Pașcani?

De la Roman la Pașcani circulă 80 autobuze cu plecare din stațiile Autogara DLS, Tetcani, Iugani, Mircesti, Halaucesti, Luncasi, Cozmesti, Stolniceni, Mogosesti Siret, Agentie Sempre Dritto Roman (Zona Bancpost).

Când pleacă autocarul din Roman către Pașcani?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 18:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Pașcani?

Călătoria Roman-Pașcani cu autocarul, durează între 17min și 1h 40min.