Română

Curse Focsani - Cluj Napoca

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Focsani la Cluj Napoca / Cluj / Cluj-Napoca
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
13:30
07:00
LMMJVSD
7h30'
23:8 14:30 Genese
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
Informații
11:54
07:40
LMMJVSD
7h20'
14:15 15:00 TRANSEMMA
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
8:55
16:00
LMMJVSD
7h30'
19:9 23:30 Genese
LMMJVSD
100lei
Circulă doar duminică
Informații
10:26
20:40
LMMJVSD
7h40'
24:47 04:20
a doua zi
TRANSEMMA
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
9:58
23:30
LMMJVSD
7h20'
17:36 06:50
a doua zi
Genese
LMMJVSD
100lei
Circulă doar vineri
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:0
06:50
LMMJVSD
6h50'
22:16 13:40 TRANSPORT CIVILIZAT DE PERSOANE
LMMJVSD
130lei
Informații
13:55
08:00
LMMJVSD
7h
16:41 15:00 TRANSPORT CIVILIZAT DE PERSOANE
LMMJVSD
130lei
Informații
13:17
08:50
LMMJVSD
6h50'
16:54 15:40 TRANSPORT CIVILIZAT DE PERSOANE
LMMJVSD
130lei
Informații
12:8
09:20
LMMJVSD
8h10'
14:20 17:30 Adv Wolferine SRL
LMMJVSD
100lei
Informații
8:6
20:50
LMMJVSD
7h
20:5 03:50
a doua zi
TRANSPORT CIVILIZAT DE PERSOANE
LMMJVSD
130lei
Informații
8:4
21:20
LMMJVSD
6h50'
16:26 04:10
a doua zi
TRANSPORT CIVILIZAT DE PERSOANE
LMMJVSD
130lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru