Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Gherla

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Gherla ➞ Cluj Napoca

vineri,
3 dec 2021
103 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:00
1h 02m
04:02
Apetrans Grup
Vezi detalii

Apetrans Grup

Politrans Com SRL

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0732220210, pentru zilele impare 0732220211

  1. 03:00
    Gherla Statie Gherla
  2. Autocar: Botosani - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 04:02
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Politrans Com SRL | Ultima actualizare: 11/2021
08:00
1h 21m
09:21
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 08:00
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:21
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 1h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
14:00
1h 21m
15:21
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 14:00
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:21
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 1h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
05:00
50m
05:50
JAN
-
Vezi detalii

via Rascruci

  1. 05:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 05:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
05:00
48m
05:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 05:48
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
05:30
50m
06:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 05:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 06:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
05:30
48m
06:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 05:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 06:18
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
05:50
2h 10m
08:00
Rofaneli Trans Impex SRL
-
Vezi detalii

Rofaneli Trans Impex SRL

Circulă doar duminică

via Sava Cursa 2 circula în perioada anului scolar, exclusiv vacante

  1. 05:50
  2. Midibus: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj-Napoca
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Rofaneli Trans Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
05:50
2h 10m
08:00
Rofaneli Trans Impex SRL
-
Vezi detalii

Rofaneli Trans Impex SRL

via Sava Cursa 2 circula în perioada anului scolar, exclusiv vacante

  1. 05:50
  2. Midibus: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj-Napoca
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Rofaneli Trans Impex SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:00
50m
06:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 06:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 06:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
06:00
48m
06:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 06:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
06:20
50m
07:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 06:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 07:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
06:20
48m
07:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
06:30
50m
07:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 06:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 07:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
06:30
48m
07:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 07:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
06:40
50m
07:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 06:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 07:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
06:40
48m
07:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
07:00
50m
07:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 07:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 07:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
48m
07:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
07:20
50m
08:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 07:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 08:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
07:20
48m
08:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
07:30
50m
08:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 07:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 08:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
07:30
48m
08:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 08:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
07:40
50m
08:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 07:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
07:40
48m
08:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
07:45
45m
08:30
MILUȚU BUS
11lei
Vezi detalii

MILUȚU BUS

Milutu SRL
  1. 07:45
    Gherla Statie Gherla
  2. Microbuz: Agries - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:00
50m
08:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 08:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 08:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
48m
08:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
08:20
50m
09:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 08:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 09:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
08:20
48m
09:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
08:30
48m
09:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 09:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
08:40
50m
09:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 08:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 09:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
08:40
48m
09:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
09:00
50m
09:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 09:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 09:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
09:00
1h 15m
10:15
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 09:00
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
09:00
48m
09:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
09:20
50m
10:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 09:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 10:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
09:20
48m
10:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
09:30
50m
10:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 09:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 10:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
09:30
10m
09:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 09:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 09:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
09:30
48m
10:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 10:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
09:40
50m
10:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 09:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 10:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
09:40
48m
10:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
10:00
50m
10:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 10:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 10:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
10:00
48m
10:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
10:20
50m
11:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 10:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 11:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
10:20
48m
11:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
10:30
50m
11:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 10:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 11:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
10:30
48m
11:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 11:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
10:40
50m
11:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 10:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 11:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
10:40
48m
11:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
10:45
1h 15m
12:00
Fany
-
Vezi detalii

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 10:45
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
10:45
1h 50m
12:35
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 10:45
    Gherla Peco Petrom
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:35
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
11:00
50m
11:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 11:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 11:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
48m
11:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
11:15
1h 15m
12:30
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 11:15
    Gherla Peco Petrom
  2. Autocar: P. Bargaului - Bistrita- Cluj Napoca-turda- Aiud- Teius- Alba- Orastie- Deva- Lugoj- Timisoara
    • Dotări:
  3. 12:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
11:20
50m
12:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 11:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 12:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
11:20
48m
12:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
11:30
50m
12:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 11:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 12:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
11:30
48m
12:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 12:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
11:40
50m
12:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 11:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 12:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
11:40
48m
12:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
12:00
50m
12:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 12:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 12:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
48m
12:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
12:20
50m
13:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 12:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 13:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
12:20
48m
13:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
12:30
50m
13:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 12:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 13:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
12:30
48m
13:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 13:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
12:40
50m
13:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 12:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 13:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
12:40
48m
13:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
12:45
1h 15m
14:00
Fany
-
Vezi detalii

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 12:45
  2. Midibus: Baia Mare - Cluj Napoca
  3. 14:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
13:00
50m
13:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 13:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 13:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
48m
13:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
13:20
50m
14:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 13:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 14:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
13:20
48m
14:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 14:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
13:30
50m
14:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 13:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 14:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
13:30
48m
14:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 14:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
13:40
50m
14:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 13:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 14:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
13:40
48m
14:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 14:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
14:00
50m
14:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 14:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 14:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
14:00
48m
14:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 14:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
14:20
50m
15:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 14:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 15:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
14:20
48m
15:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
14:30
50m
15:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 14:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 15:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
48m
15:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 15:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
14:40
50m
15:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 14:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 15:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
14:40
48m
15:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
15:00
50m
15:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 15:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 15:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
48m
15:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
15:20
50m
16:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 15:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 16:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
15:20
48m
16:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
15:30
50m
16:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 15:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 16:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
15:30
48m
16:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 16:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
15:40
50m
16:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 15:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 16:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
15:40
48m
16:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
15:45
45m
16:30
MILUȚU BUS
11lei
Vezi detalii

MILUȚU BUS

Milutu SRL

Circulă doar duminică

  1. 15:45
    Gherla Statie Gherla
  2. Microbuz: Agries - Cluj Napoca
  3. 16:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021
16:00
50m
16:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 16:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 16:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
48m
16:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
16:20
50m
17:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 16:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 17:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
16:20
48m
17:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
16:30
50m
17:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 16:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 17:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
16:30
48m
17:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 17:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
16:40
50m
17:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 16:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 17:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
16:40
48m
17:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
17:00
50m
17:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 17:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 17:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
17:00
48m
17:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
17:15
1h 15m
18:30
Fany
-
Vezi detalii

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 17:15
  2. Midibus: Baia Mare - Cluj Napoca
  3. 18:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
17:20
50m
18:10
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 17:20
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 18:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
17:20
48m
18:08
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:20
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:08
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
17:30
50m
18:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Rascruci

  1. 17:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 18:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
17:30
48m
18:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
  3. 18:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
17:40
50m
18:30
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 17:40
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 18:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
17:40
48m
18:28
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:40
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:28
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
18:00
50m
18:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 18:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 18:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
18:00
48m
18:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
18:30
50m
19:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 18:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 19:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
18:30
48m
19:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 19:18
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
19:00
50m
19:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 19:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 19:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
48m
19:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 19:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
19:30
50m
20:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 19:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 20:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
19:30
1h 30m
21:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 19:30
    Gherla Peco Petrom
  2. Autocar: Satu Mare - Baia Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia - Sibiu - Ramnicu Valcea - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 21:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
19:30
1h 15m
20:45
Fany
-
Vezi detalii

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 19:30
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 20:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
19:30
48m
20:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 20:18
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
20:00
50m
20:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 20:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 20:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
20:00
48m
20:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 20:48
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
20:30
50m
21:20
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 20:30
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 21:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
20:30
48m
21:18
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:30
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 21:18
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021
21:00
50m
21:50
JAN
-
Vezi detalii

JAN

Bus Trans - Autogara Jan

via Rascruci

  1. 21:00
  2. Autocar: CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Cluj Napoca At. Sens Vest
  3. 21:50
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Bus Trans - Autogara Jan | Ultima actualizare: 01/2014
21:00
48m
21:48
Bus Trans Valcea
12lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 21:00
  2. Microbuz: Gherla - Rascruci - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 21:48
Durată: 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Gherla - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Gherla - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Gherla la Cluj Napoca este cuprins între 10 și 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Gherla către Cluj Napoca?

De la Gherla la Cluj Napoca circulă 133 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Bus Trans Gherla, Statie Gherla, Peco Petrom, Parcare Str. Clujului.

Când pleacă autocarul din Gherla către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Gherla pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Gherla către Cluj Napoca?

Călătoria Gherla-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 10min și 2h 10min.