Română

Autobuze Cluj Napoca → Gherla

De la Cluj Napoca la Gherla circulă 190 autobuze cu plecare din stațiile Cluj Napoca - Autogara Fany, Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ, Cluj Napoca - Parcare Expo Transilvania și sosire în stațiile Gherla - Statie Gherla, Gherla - Peco Petrom, Gherla - Autogara Bus Trans Gherla, Gherla - Centru - Biserica.
Primul autobuz pleacă la 06:00. Ultimul este la 22:02. Călătoria durează peste 40'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:30
06:00
LMMJVSD
1h
10:00
07:00
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
12:20
06:30
LMMJVSD
45'
16:40
07:15
Amfurat strlen
Transport Calatori SA Botosani
LMMJVSD
10lei
Informații
06:30
06:30
LMMJVSD
50'
20:50
07:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
05:00
06:30
LMMJVSD
50'
19:30
07:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
08:30
06:40
LMMJVSD
50'
07:00
07:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
09:10
06:40
LMMJVSD
50'
19:50
07:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
14:20
07:00
LMMJVSD
50'
22:00
07:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
11:40
07:00
LMMJVSD
50'
18:40
07:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
10:30
07:20
LMMJVSD
50'
07:30
08:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
23:40
07:20
LMMJVSD
50'
23:20
08:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
21:20
07:30
LMMJVSD
50'
12:50
08:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
05:40
07:30
LMMJVSD
50'
10:30
08:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
14:50
07:40
LMMJVSD
50'
07:20
08:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
09:10
07:40
LMMJVSD
50'
18:00
08:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
13:40
08:00
LMMJVSD
50'
18:00
08:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
12:50
08:00
LMMJVSD
50'
13:20
08:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
20:40
08:00
LMMJVSD
1h
05:10
09:00
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
09:20
08:20
LMMJVSD
50'
08:40
09:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
09:50
08:20
LMMJVSD
50'
14:00
09:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
16:50
08:30
LMMJVSD
50'
05:50
09:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
21:30
08:30
LMMJVSD
50'
09:40
09:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
13:30
08:40
LMMJVSD
50'
16:40
09:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
13:50
08:40
LMMJVSD
50'
21:40
09:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
17:40
09:00
LMMJVSD
50'
21:40
09:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
15:30
09:00
LMMJVSD
50'
16:10
09:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
17:10
09:20
LMMJVSD
50'
08:30
10:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
15:50
09:20
LMMJVSD
50'
08:20
10:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
12:30
09:30
LMMJVSD
50'
18:20
10:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
12:20
09:30
LMMJVSD
50'
16:00
10:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
10:50
09:30
LMMJVSD
1h
12:20
10:30
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
11:50
09:40
LMMJVSD
50'
18:10
10:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
11:50
09:40
LMMJVSD
50'
05:30
10:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
17:30
10:00
LMMJVSD
50'
08:30
10:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
13:00
10:00
LMMJVSD
50'
13:30
10:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
15:20
10:20
LMMJVSD
50'
09:50
11:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
23:20
10:20
LMMJVSD
50'
18:40
11:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
13:50
10:30
LMMJVSD
50'
10:30
11:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
10:20
10:30
LMMJVSD
50'
18:20
11:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
07:10
10:40
LMMJVSD
50'
13:00
11:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
05:30
10:40
LMMJVSD
50'
09:00
11:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
09:40
11:00
LMMJVSD
50'
21:30
11:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
22:30
11:00
LMMJVSD
50'
07:30
11:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
15:30
11:00
LMMJVSD
45'
09:20
11:45
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
05:00
11:20
LMMJVSD
50'
13:00
12:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
16:50
11:20
LMMJVSD
50'
17:40
12:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
13:30
11:30
LMMJVSD
50'
20:50
12:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
13:40
11:30
LMMJVSD
50'
16:00
12:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
08:10
11:40
LMMJVSD
50'
05:40
12:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
23:30
11:40
LMMJVSD
50'
23:20
12:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
16:20
12:00
LMMJVSD
50'
21:40
12:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
23:10
12:00
LMMJVSD
50'
15:20
12:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
09:40
12:00
LMMJVSD
45'
16:20
12:45
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
19:30
12:20
LMMJVSD
50'
05:20
13:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
10:20
12:20
LMMJVSD
50'
05:30
13:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
17:50
12:30
LMMJVSD
50'
18:40
13:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
15:30
12:30
LMMJVSD
50'
16:30
13:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
09:40
12:40
LMMJVSD
50'
20:10
13:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
20:50
12:40
LMMJVSD
50'
09:30
13:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
19:50
13:00
LMMJVSD
50'
21:00
13:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
19:40
13:00
LMMJVSD
50'
10:30
13:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
08:50
13:00
LMMJVSD
1h
22:30
14:00
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
18:20
13:20
LMMJVSD
50'
23:10
14:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
13:10
13:20
LMMJVSD
50'
07:50
14:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
18:00
13:30
LMMJVSD
50'
12:50
14:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
16:50
13:30
LMMJVSD
50'
10:50
14:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
08:10
13:40
LMMJVSD
50'
11:30
14:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
12:20
13:40
LMMJVSD
50'
08:00
14:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
19:00
14:00
LMMJVSD
50'
09:50
14:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
15:50
14:00
LMMJVSD
50'
15:30
14:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
21:30
14:20
LMMJVSD
50'
18:50
15:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
22:00
14:20
LMMJVSD
50'
05:00
15:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
07:10
14:30
LMMJVSD
50'
05:40
15:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
10:10
14:30
LMMJVSD
50'
14:50
15:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
13:00
14:30
LMMJVSD
1h
20:40
15:30
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
10:50
14:40
LMMJVSD
50'
19:20
15:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
08:50
14:40
LMMJVSD
50'
20:00
15:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
16:00
15:00
LMMJVSD
50'
07:10
15:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
12:30
15:00
LMMJVSD
50'
12:30
15:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
10:50
15:20
LMMJVSD
50'
10:10
16:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
12:40
15:20
LMMJVSD
50'
18:10
16:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
21:10
15:30
LMMJVSD
2h10'
16:40
17:40
Amfurat strlen
Rofaneli Trans Impex SRL
LMMJVSD
Circulă doar duminică
Informații
08:50
15:30
LMMJVSD
2h10'
15:40
17:40
Amfurat strlen
Rofaneli Trans Impex SRL
LMMJVSD
Informații
09:40
15:30
LMMJVSD
50'
23:10
16:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
14:40
15:30
LMMJVSD
50'
16:50
16:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
17:40
15:40
LMMJVSD
50'
19:00
16:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
09:50
15:40
LMMJVSD
50'
16:50
16:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
10:20
16:00
LMMJVSD
50'
13:50
16:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
11:50
16:00
LMMJVSD
1h
12:10
17:00
Amfurat strlen
MILUȚU BUS
LMMJVSD
Informații
18:20
16:00
LMMJVSD
50'
19:40
16:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
11:20
16:20
LMMJVSD
50'
05:50
17:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
17:30
16:20
LMMJVSD
50'
10:30
17:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
19:50
16:30
LMMJVSD
50'
22:50
17:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
16:20
16:30
LMMJVSD
50'
23:30
17:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
22:40
16:30
LMMJVSD
1h
20:20
17:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
09:30
16:30
LMMJVSD
45'
08:40
17:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
20:20
16:40
LMMJVSD
50'
07:10
17:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
16:00
16:40
LMMJVSD
50'
14:20
17:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
08:10
17:00
LMMJVSD
40'
20:20
17:40
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
21:40
17:00
LMMJVSD
50'
10:20
17:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
19:00
17:00
LMMJVSD
50'
17:40
17:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
23:20
17:00
LMMJVSD
1h
23:50
18:00
Amfurat strlen
Alis Grup
LMMJVSD
Rezervă acum
Informații
19:10
17:20
LMMJVSD
50'
18:30
18:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
22:50
17:20
LMMJVSD
50'
06:10
18:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
18:50
17:30
LMMJVSD
50'
11:30
18:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
10:50
17:30
LMMJVSD
50'
15:00
18:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
06:10
17:40
LMMJVSD
50'
09:50
18:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
08:10
17:40
LMMJVSD
50'
06:00
18:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
08:00
18:00
LMMJVSD
50'
18:50
18:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
15:00
18:00
LMMJVSD
45'
09:40
18:45
Amfurat strlen
MILUȚU BUS
LMMJVSD
Circulă doar duminică
Informații
21:10
18:00
LMMJVSD
50'
21:40
18:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
23:40
18:20
LMMJVSD
50'
21:40
19:10
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
09:40
18:20
LMMJVSD
50'
06:00
19:10
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
18:00
18:30
LMMJVSD
50'
19:10
19:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
23:50
18:30
LMMJVSD
50'
22:50
19:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
09:00
18:30
LMMJVSD
45'
16:50
19:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
19:20
18:40
LMMJVSD
50'
05:30
19:30
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
11:00
18:40
LMMJVSD
50'
16:50
19:30
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
15:40
19:00
LMMJVSD
50'
19:50
19:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
19:30
19:00
LMMJVSD
50'
16:00
19:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
23:30
19:30
LMMJVSD
50'
20:50
20:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
13:00
19:30
LMMJVSD
50'
17:40
20:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
09:40
20:00
LMMJVSD
50'
07:20
20:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
12:20
20:00
LMMJVSD
50'
20:00
20:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
18:20
20:30
LMMJVSD
1h
22:50
21:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
06:30
20:30
LMMJVSD
50'
11:00
21:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
06:10
20:30
LMMJVSD
50'
22:50
21:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
22:50
20:30
LMMJVSD
45'
18:20
21:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
09:10
21:00
LMMJVSD
50'
19:50
21:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
08:10
21:00
LMMJVSD
50'
19:20
21:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
21:50
21:30
LMMJVSD
50'
15:20
22:20
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
20:00
21:30
LMMJVSD
50'
13:40
22:20
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
19:40
22:00
LMMJVSD
50'
23:30
22:50
Amfurat strlen
JAN
LMMJVSD
Informații
14:30
22:00
LMMJVSD
50'
12:50
22:50
Amfurat strlen
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
10lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru