Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Portogruaro

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Portogruaro, Italia ➞ Cluj Napoca, Romania

duminică,
5 dec 2021
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:00
17h 00m
05:00
Alverstur
80
Vezi detalii

Circulă doar miercuri

Rezervări prin telefon: +40754022253; +393289041835; +37369259712

  1. 12:00
    Portogruaro Telepas

  2. IR
    Autocar: IR Italia - Romania
  3. 05:00 +1 zi
    Cluj Napoca Parcare BILLA
Durată: 17h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 11/2021
20:40
16h 05m
12:45
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Circula doar duminica. Pentru mai multe detalii contactati-ne. 0040721455555

  1. 20:40
    Portogruaro Portogruaro

  2. 0001
    Autocar: 0001 Italia-Romania
    • Dotări:
  3. 12:45 +1 zi
    Cluj Napoca Gara Cluj Napoca
Durată: 16h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 04/2021
10:30
17h 30m
04:00
Sempre Dritto Tour
100
Vezi detalii

Sempre Dritto Tour

Circulă doar luni

+4-0766-360.646 (non-stop); +4-0233-744.902; +4-0728-228.101;0728-228100, 00393201163883 (Ufficio Sicilia); 00393273426762 (Ufficio Salerno)

  1. 10:30
  2. Autocar: Italia - Romania
  3. 04:00 +1 zi
    Cluj Napoca Parcare BILLA
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: Sempre Dritto Tour | Ultima actualizare: 11/2021
10:30
17h 30m
04:00
Sempre Dritto Tour
100
Vezi detalii

Circulă doar luni

+4-0766-360.646 (non-stop); +4-0233-744.902; +4-0728-228.101;0728-228100, 00393201163883 (Ufficio Sicilia); 00393273426762 (Ufficio Salerno)

  1. 10:30
  2. Autocar: Italia - Romania
  3. 04:00 +1 zi
    Cluj Napoca Parcare BILLA
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: Sempre Dritto Tour | Ultima actualizare: 11/2021
10:30
1z 1h
11:55
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 10:30
    Portogruaro STAZIONE FS
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 11:55 +1 zi
Durată: 1zi 1h
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
15:30
11h 25m
02:55
Paul Trans Azur
-
Vezi detalii

Paul Trans Azur

Paul NiceAzur SRL

+40 741583351, +40 755487062, +39 3289487755

  1. 15:30
    Portogruaro Telepas
  2. Autocar: RETUR Romania - Italia
  3. 02:55 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 11h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Paul NiceAzur SRL | Ultima actualizare: 05/2021
15:50
20h 05m
11:55
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 15:50
    Portogruaro STAZIONE FS
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ITALIA
    • Dotări:
  3. 11:55 +1 zi
Durată: 20h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 12/2021
16:00
12h 54m
04:59
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 16:00
    Portogruaro STAZIONE FS
  2. Autocar : RETUR BUDAPESTA ITALIA
    • Dotări:
  3. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : RETUR TRANSPORT INTERNATIONAL ANGLIA
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
Durată: 12h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
22:45
14h 40m
13:25
Giltrans
-
Vezi detalii

Circulă doar marți și sâmbătă

  1. 22:45
    Portogruaro Stazzione FS
  2. Autocar: RETUR Romania - Italia
  3. 13:25 +1 zi
Durată: 14h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Portogruaro - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Portogruaro - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Portogruaro la Cluj Napoca este cuprins între 370 și 463 RON.

De unde pleacă autocarul din Portogruaro către Cluj Napoca?

De la Portogruaro la Cluj Napoca circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Telepas, Portogruaro, Stazzione FS, sempre aria di servizio Fratta, STAZIONE FS.

Când pleacă autocarul din Portogruaro către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Portogruaro pleacă la ora 10:30, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Portogruaro către Cluj Napoca?

Călătoria Portogruaro-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 11h 25min și 1zi 1h .